×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 31 юли е FASHION PHOTO DAY в Central Park Бургас, вижте подробности
  • Бизнесът с два месеца гратис за цените в евро
  • Външният дълг нарасна със 7 млрд. евро
  • САЩ заплашват Китай със 100-процентови мита
  • Производители вдигнаха цените на храните с 23%
  • Български са 30% от зеленчуците на пазара
  • Канада обяви, че ще признае палестинската държава през септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извратен бургазлия изкупува мръсно женско бельо


Извратен бургазлия изкупува мръсно женско бельо
Ето я извратената обява, публикувана в местен вестник
19 Май 2015, Вторник, 13:32 ч.
Източник: Монитор

Да е носено най-малко два дни, настоява той
Фетишисти и сексуални извратеняци търсят с обяви в интернет и печатните медии употребявано и непрано дамско бельо. В бургаски вестник читател е пуснал следната странна обява: „Изкупува дамско бельо – прашки и боксерки, които да не са прани и да са носени най-малко два дни – 5 лв. бройката.”

Подобна обява е качена и в интернет сайт за онлайн търговия. Там текстът е доста по-груб: „Купувам мръсни женски гащи. Плащам отлично.”

В Мрежата има не само купувачи, но и продавачи на мръсно дамско бельо. Обявите, пуснати от „невинните срамежливи девойки” могат да накарат и дърт закоравял педофил и извратеняк да се изчерви. Жените продават мръсното си бельо със същата лекота, с която биха продавали и тялото си. Като при това го рекламират доста стряскащо. „Аз съм младо секси момиче с постоянно мокро котенце.

Продавам прашки различни цветове малко или повече замърсени. Цените са от 10 до 50 лв. За по-голямо количество давам отстъпка.”

Дамско и мъжко бельо, бански костюми, чорапогащници и обувки втора употреба, само че чисти, изпрани и дезинфекцирани, се продават и в магазин за дрехи на килограм в центъра на Велико Търново.

В пластмасов панер в дъното на магазина има нахвърляни прашки, бикини, сутиени и чорапогащници, мъжки слипове и боксерки, както и цели бански костюми.

Цените на дамското бельо втора употреба започват от 30-40 ст. и достигат до левче. Чорапогащниците са по 50 ст. за бройка, а банските костюми са от 2 до 5 лв.

Продавачките от магазина признаха, че в началото, когато им докарали необикновената стока, били убедени, че няма да продадат и бройка от нея. За тяхно учудване обаче се оказало, че бельото

се харчело доста добре

Повечето от купувачите били жени от ромски произход, които обяснявали, че не се притесняват да облекат и сложат върху най-интимните тялото си дрехи, които други вече били носили. А на въпроса не се ли страхуват от болести и зарази, една от циганките отговорила: „Хич, като се прибера в къщи и сложа тези гащи в тенджера с гореща вода да се изварят добре, по тях няма да остане никаква болест.”



7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" 31/07/2025, Четвъртък 21:04 0
7
Коментара по темата
7.
Gotti
20.05.2015 00:12:45
0
0
Моля поправете си заглавието. Тива че обявата е пусната в бургаски весрник и за регион Бургас, не означава автоматично че този извратеняк е бургазлия.
6.
В Бургас има магазин за втора употреба бельо
19.05.2015 15:36:04
0
2
В магазин Пимпо се харчи доста използваните сутиени и слипчета
5.
батка фетишист
19.05.2015 14:36:25
1
5
Продавам малко употребяф кюспети с тиквеник на 3 дена
4.
be es
19.05.2015 13:52:52
0
8
да си колекционира чокека гъбички, хламидия и бяло течение евала
3.
флегмена
19.05.2015 13:25:48
1
8
Точно, да!!!
2.
Много добре известно
19.05.2015 12:30:44
0
10
Серат си у устите с Блиц.
1.
флегмена
19.05.2015 12:03:19
3
19
Адски съдържателна новина! Аз съм потресен!!!
Касабова, ти не продаваш ли нещо подобно? Дай да си купя твоите лайняни прашки!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Докога Бургас ще търпи „Фрапорт“? Докога Бургас ще търпи „Фрапорт“? Градът заслужава целогодишно, не сезонно летище Ферари и Дачия се размазаха в челен зверски сблъсък Ферари и Дачия се размазаха в челен зверски сблъсък Двама от пострадалите са транспортирани с линейки до Спешното приемно отделение на МБАЛ – Разлог Пътят от Бургас за Созопол е блокиран от верижна катастрофа Пътят от Бургас за Созопол е блокиран от верижна катастрофа Трафикът по АМ „Тракия“ и главните пътища за морето днес ще е кошмарен. Ако все още не сте тръгнали, по-добре е да изчакате до късно вечерта Август започва със „Солени ветрове“ в Бургас, с 9 нови песни и много смях Август започва със „Солени ветрове“ в Бургас, с 9 нови песни и много смях Атракцията тази вечер ще са „Небесните бардове“, а утре - „Срещу вятъра и „Кучешката вахта” - концертът с авторски сатирични и хумористични песни и пародии, скечове, и хумор "Нефтохимик" договори клубен автобус "Нефтохимик" договори клубен автобус Ето подробности Пожарникари спасиха трудноподвижен мъж от горяща къща, носеха го на гръб по стръмен терен Пожарникари спасиха трудноподвижен мъж от горяща къща, носеха го на гръб по стръмен терен Пламъците били високи 2-3 метра, но и това не смутило храбрите огнеборци от Сливен, на които 78-годишният Кольо дължи живота си Приеха въвеждането на „Добродетели и религии”, Шкварек разобличи противниците на предмета Приеха въвеждането на „Добродетели и религии”, Шкварек разобличи противниците на предмета Те идат организирано, за да излъжат, че зад тях има хиляди учители и стотици хиляди родители, а на протестите им се събират все по 72 души, каза той След 9-годишната Хрисия на „електрическия“ стол залепна и енергетикът на мола в Плевен, спаси се по чудо След 9-годишната Хрисия на „електрическия“ стол залепна и енергетикът на мола в Плевен, спаси се по чудо Привлече ме като магнит и не можех да се измъкна, разказва момичето, което живее втори живот след токовия удар  Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Актьорът не пожелал да се вдига шум Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Дамян Колев заменя Мартин Божилов
Бивш министър разкри как Тръмп изнудва Путин, надява се Украйна да се възползва Бивш министър разкри как Тръмп изнудва Путин, надява се Украйна да се възползва Той обаче не смята позицията на американския президент за проукраинска Мая Кучинска, която танцува в небето и лети в тунели, сбъдна мечтите си Мая Кучинска, която танцува в небето и лети в тунели, сбъдна мечтите си 25-годишната жена има над 1600 скока с парашут НАСА се готви да изпрати хора на Луната и на Марс НАСА се готви да изпрати хора на Луната и на Марс Това трябва да стане до края на мандата на Тръмп Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Става много тежко за украинските части и в Покровск, а линията Славяск- Краматорск започва да се руши и затова Тръмп дава ултиматоми като луд, коментира проф. Витанов Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма На някои хора сякаш не им е писано да са заедно Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Според информация на Дирекцията за извънредни ситуации и борба с природни бедствия към президентството в Анкара (АФАД), епицентърът се е намирал край бреговете на истанбулския квартал Силиври, на дълбочина от 9,91 километра Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Айтос с план да разкрие туристическия си потенциал Затвориха офиса на "Промяната" в София, изнасят мебелите Затвориха офиса на "Промяната" в София, изнасят мебелите Символичен финал на една политическа илюзия, родена с лозунги за морал и прозрачност, но приключваща със схеми, арести и корупционни обвинения Голяма верига бензиностанции напускат българския пазар Голяма верига бензиностанции напускат българския пазар Повече подробности за сделката ще бъдат дадени едва когато има повече яснота, уточняват от дружеството. НИС управлява мрежа от 22 бензиностанции в България, които оперират у нас под марката "Газпром“ С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова Преди това ние вървяхме към раздяла, бяхме се отдалечили един от друг, споделя миската
Проф. Николай Слатински Проф. Николай Слатински Надеждата ми е Украйна да издържи, докато Русия се сгромоляса Виц на деня Виц на деня Мъже, запомнете! Не е учтиво да питате дама за възрастта и. Достатъчно е да я попитате, знае ли руски? Виц на деня Виц на деня Съпругата:
- Утре е 30 годишнината от сватбата ни, искаш ли заколим прасето?
- Защо, то какво е виновно?! Брат ти ни запозна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Как се нарича човек, който харесва всичко във фейсбук?
- Вселайко!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори