×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Катар заплаши Европа със спиране на втечнения газ
  • Отхвърлиха по-големи обезщетения за майки
  • ЕК препоръча на България да ускори разширяването на газохранилището в Чирен
  • Столичното метро няма да се движи по третата линия през уикенда
  • Северна Корея отново изстреля балистична ракета, заяви южнокорейската армия
  • Средиземноморски циклон ще донесе валежи в понеделник, след това – необичайно топло време
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Димитър Николов: ГЕРБ ще реши дали ще бъда кандидат за кмет, не се натрапвам


Димитър Николов: ГЕРБ ще реши дали ще бъда кандидат за кмет, не се натрапвам
Крайната дума на градоначалника, който преобрази Бургас, се очаква от представителите на всички политически сили преди местните избори
06 Май 2015, Сряда, 03:18 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВА, снимка: Авторът

Малко се поуморих, но годините ми позволяват да работя още, каза бургаският градоначалник

Ще проведем разговор с централното ръководство на нашата партия и ще бъде взето политическо решение дали да бъда кандидат за трети мандат. Това заяви кметът на Бургас Димитър Николов пред журналисти.

„Аз съм политическа кандидатура и си има процедури и правила, които трябва да бъдат спазени. Дисциплиниран съм и не натрапвам на никого своята кандидатура”, добави градоначалникът. Той заяви с чувство за хумор, че ще се посъветва първо със Сливенския митрополит Иоаникий, преди да вземе личното си решение. Именно крайната дума на градоначалника, който преобрази Бургас, се очаква от представителите на всички политически сили преди предстоящите местни избори. „Малко се поуморих, но годините ми позволяват да работя още. Това обаче ще решим съвместно с ръководството на ГЕРБ”, каза още кметът.

Очаквайте подробности за проектите на Бургас и до какъв етап е стигнала тяхната реализация.

В категории: Политика


29
Коментара по темата
29.
Комуняга
07.05.2015 17:40:30
1
2
Кметът трябва да е от управляващата партия за да може да получава пари от държавата за строителство и малко гювеч за нашите хора.Предлагам: Да изберем Бате Бойко за кмет на Бургас а Димитър Николов да го поставим за министър председател.Двоен гювеч.
28.
Косьо
07.05.2015 10:31:15
6
2
И аз мисля, че Николов вече трябва да си почине. Искам да е кмет от ГЕРБ, но не и Николов. Два мандата безконтролни инфраструктурни проекти, разкопан, прашен град, много нерви за бургазлии ни стига. Поне веднъж да беше нещо завършено бързо и в срок. Освен това, тъй като там са най-големите пари, се работят само строителни проекти. Като се замислите Бургас уж е голям областен град, а пари за спортни клубове, изкуство, театри, школи няма. Много басейни вече - клубове - малко, театър - само един, а клубове по бойни спортове, баскетбол, хандбал, водни спортове и др. - толкова малко, че винаги са препълнени с много деца. От толкова много строителство на паркове, алеи, улици и др. не остават ли средства и за нещо друго? Примерно голяма концертна зала, втори театър или нещо подобно. Писна ми да ходя все до София, за да гледам някоя група или събитие.
27.
uzun
07.05.2015 07:13:11
3
0
triabvadasegordeemsastakavkmetaviemuzavijdatenalismebalgari
26.
MULTIGRUP
07.05.2015 04:33:28
2
12
NIE SME ZA KRASI STOICHEV!!!
25.
боледуваща
07.05.2015 01:42:17
4
2
Много го харесвам кмета и пак ще гласувам за него ,но ми стана тъжно ,ще кажа защо-един ден той дойде в отделението по лъчетерапия ,може би да огледат мястото за новия апарат ,вървеше с шефа на лъчето и още някой ,нищо не му костваше като мина покрай нас да ни каже едно Добър ден,той не ни познава ,но ние всичко го знаем кой е ,а ние бяхме насядали по столовете и всеки чинно си чакаше реда да влезе на процедурата .И без това сме както се казва ,все едно градушка ни била ,щеше да ни стане приятно да ни поздрави ,все пак обществена личност е и не коя да е,а и е въпрос на етика .....Нищо лично към него ,но ,ако го прочете ,да го има предвид,ако желае/ .Приемам ,че е от скромност или е бил много концентриран в огледа/.
24.
Бургазлия
06.05.2015 22:06:31
24
3
Краси Стойчев Кмет-интересна идея.
23.
Ima ALTERNATIVA
06.05.2015 21:38:55
18
2
Shto da e samo Nikolov ......, kakvo mi e i na KRASIMIR STOICEV da izrastne ot zam.kmet ve4e i v KMET !

Ima si dve vishi obrazovaniq, govori perfektno cetiri ezika, naceten, ikonomist i magistyr po finansi i upravlenie, menidjmynt i marketing.

Az predlagam za kmet KRASIMIR IVANOV STOICEV.
22.
Янек
06.05.2015 19:09:07
9
12
Ех капитан Клос, новото време е минало покрай теб, ама не те е закачило
21.
КАПИТАН КЛОС
06.05.2015 18:49:52
9
4
И ДА ИСКА НИКОЙ НЕ ГО ПИТА ТОВА Е КАТО КОЗА НОСТРА ИЗЛИЗАШ САМО С КРАКАТА НАПРЕД,ДОСТА АНГАЖИМЕНТИ СА ПОЕТИ
20.
bianka
06.05.2015 18:22:44
4
23
Димитър Николов е достоен мъж, баща и човек! Заслужава да е начело на Бургас, а ние всички да му помагаме, за да вървим напред!
Митко, бъди здрав и успешен! Бургас има нужда от теб!
19.
Йоан Некостадинов
06.05.2015 17:48:07
5
24
Към тези, които казват "нещем Димитър Николов": ОК, господа. Уважавам мнението Ви, но така не се прави. Като кажеш не ща Николов, то тогава кажи кой искаш, бе!! Да му знаем поне името на този по-кадърния! Вашите имена ги знаем - всички сте адаши- МИШОЦИ се казвате.
18.
Др
06.05.2015 16:06:03
4
23
Като не ти харесва, намери си град с по- добър бизнесклимат. Но където и да отидеш бактериите ти ще допринасят за вкисването ти, така си устроен просто
17.
Др
06.05.2015 16:06:03
4
22
Като не ти харесва, намери си град с по- добър бизнесклимат. Но където и да отидеш бактериите ти ще допринасят за вкисването ти, така си устроен просто
16.
mlqkoto
06.05.2015 15:09:20
30
7
v tozi grad osven che patishtata sa ujasni, za biznesa nishto ne se pravi a samo se reketira.ne moje da se pravi samo proekti s evrosredstva koito posle ne mogat da se poddarjat.Misli za biznesa ne za nqkvi mesta koito horata kato nqmat pari nqma kak da otidat.MALOUMNO GERBADJIISKO IZCHADIE
15.
Др.
06.05.2015 14:51:41
9
38
Николов е достоен кмет на Бургас, подал е ръка на всеки. Това че няколко души поддръжници на стария Й.К. го плюят не значи нищо. Между другото той и на тях е подавал ръка
14.
Др.
06.05.2015 14:51:41
8
36
Николов е достоен кмет на Бургас, подал е ръка на всеки. Това че няколко души поддръжници на стария Й.К. го плюят не значи нищо. Между другото той и на тях е подавал ръка
13.
гербаджия
06.05.2015 14:44:12
3
2
Не обръщай гръб на този който не го заслужава,защото когато се върнеш, с правото си и той ще го направи!!!
12.
12345
06.05.2015 14:14:11
5
9
Кахърен и угрижен вид има.... И притеснен.... А ръцете му са в позиция "отбрана".... Защо ли ?
11.
съгласен
06.05.2015 14:12:35
42
17
Наистина направи много повече от Йоан, (пачки).
10.
престъпник
06.05.2015 14:05:52
42
11
ЗАТВОР ЗА РЕКЕТЬОРА-КРАДЕЦ НИКОЛОВ !!!
9.
престъпник
06.05.2015 14:05:52
40
14
ЗАТВОР ЗА РЕКЕТЬОРА-КРАДЕЦ НИКОЛОВ !!!
8.
bs
06.05.2015 13:17:59
14
16
Може да няма работни места, но пък имаме хубави улици и паркове за да може на нас безработните да ни е густо като въртим тигели по цял ден. Какво недоволствате не мога да разбера, кмета мисли рационално !
7.
7
06.05.2015 13:14:36
11
43
Николов направи много повече от Йоан Костадинов ! дано да остане кмет !
6.
super burgas
06.05.2015 13:10:35
11
56
Искаме Димитър Николов ПАК и ПАК И ПАК !!!!!!!!!
5.
Georgi
06.05.2015 12:50:06
11
56
Dimitar Nikolov samo toi e spasenieto
4.
MNOGO STABILNIA
06.05.2015 12:45:16
12
60
NE GI SLUSHAI MITKO.
KANDIDATIRAI SE I GI UDARI V ZEMIATA VSICHKI. BEZ BALOTAJ, KAKTO VINAGI. BURGAS E S TEB.
A TUKA LEVAZITE NEKA SE PANAT VAV FORUMA. LOSHO NEMA.
FLAGMAN E KATO PREDPAZITELEN KLAPAN ZA OBSHTESTVOTO.
PSUVAT,BIAT,A POSLE KROTKO SI ZASPIVAT KAT OVZE.
3.
stabilniq
06.05.2015 12:39:21
67
24
IZCHEZVAI SMESHNIK.preobrazil burgas SAMO BEZUMNI PROEKTI, A BIZNESA UMIRA
2.
велоалея
06.05.2015 12:38:57
55
14
Кмете, кмете! А велоалея Меден рудник - Върли бряг КОГА????
1.
бургаско магаре
06.05.2015 12:25:00
53
18
това вместо отчет ли е ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургаско семейство с дете е било на косъм да бъде пометено от Шкодата с мигранти край КПП "Пода" Бургаско семейство с дете е било на косъм да бъде пометено от Шкодата с мигранти край КПП "Пода" Това била и причината полицаите да не спрат колата беглец още в този район Това е порасналата дъщеря на Чочо Попйорданов Това е порасналата дъщеря на Чочо Попйорданов Обичаният и талантлив актьор си отиде след тежки травми, причинени от падане до гроба на майка му в частните Боянски гробища 6658 пенсионери работят в системата на МВР 6658 пенсионери работят в системата на МВР Бюджетът на МВР за 2025 г. е 4,2 милиарда лева, от които 3,9 милиарда са предназначени за заплати и осигуровки В този български град вече има площад "Журналист" В този български град вече има площад "Журналист" Известният пловдивски журналист, популярен като първото лице на БНТ Пловдив, Наско Начев, който има повече от 50 години професионален опит, трогна съветниците, като им благодари за решението Българка, която всички познават, днес става на 60 години Българка, която всички познават, днес става на 60 години Евгения Живкова се занимава с бизнес, но е позната на народа като внучката на Първия  Ресторантите пак заплашиха с вдигане на цените, този път заради нов софтуер Ресторантите пак заплашиха с вдигане на цените, този път заради нов софтуер Ще трябва да вдигнем разходите. Това е огромен труд и носим отговорност. Цената вероятно ще се увеличи с над 20–30%, казват кръчмари  Киномания 2025 започва премиерно в Бургас с филм за тайните на Черно море Киномания 2025 започва премиерно в Бургас с филм за тайните на Черно море Документалният филм „Потопът и вкаменената гора“ дава старт на фестивала в събота, а публиката ще се наслади и на Il Volo, Командарев, Шопен и световно кино в края на ноември На живо във Флагман.бг! Извънреден брифинг за трагичната гибел на 6 чужденци в Бургас На живо във Флагман.бг! Извънреден брифинг за трагичната гибел на 6 чужденци в Бургас По-рано тази сутрин стана ясно, че водачът на румънската Шкода е задържан - бил напълно невредим Безработни в София взимат повече от минималната заплата Безработни в София взимат повече от минималната заплата Мъжете в столицата получават средно 1260 лв. Мнозинството в НС с решение за "Лукойл" Мнозинството в НС с решение за "Лукойл" Има реална опасност рафинерията да спре работа, признават управляващите
В Аржентина съдят за корупция бившия президент, министри и десетки бизнесмени В Аржентина съдят за корупция бившия президент, министри и десетки бизнесмени Общо 87 души са обвинени. Сред тях се открояват Хулио Де Видо и Роберто Барата, някогашни стълбове на Министерството на федералното планиране Мъж припадна зад Доналд Тръмп по време на пресконференция в Белия дом (ВИДЕО) Мъж припадна зад Доналд Тръмп по време на пресконференция в Белия дом (ВИДЕО) Колабиралият мъж е представител на фармацевтична компания Връщат Русия и Беларус в отборните спортове Връщат Русия и Беларус в отборните спортове Все още не е ясно дали и останалите спортни централи ще последват примера, след като МОК остави в техни ръце решението Паролата за сигурност на Лувъра била… „LOUVRE“ Паролата за сигурност на Лувъра била… „LOUVRE“ Доклад разкрива шокиращо слаба киберзащита в музея, отворила пътя за кражба на бижута за $102 млн. Брад Пит съди Анджелина Джоли за 35 милиона долара Брад Пит съди Анджелина Джоли за 35 милиона долара Актьорът разкрива имейли на бившата си съпруга от 2023 г. за спорното Шато Миравал Лице на бТВ обяви най-щастливата новина Лице на бТВ обяви най-щастливата новина Мария Ванкова е станала майка  Полугола жена е била изтезавана, окована и без храна в продължение на месеци Полугола жена е била изтезавана, окована и без храна в продължение на месеци Петима арестувани в Тексас 10 са държавите по света, където не е 2025 година 10 са държавите по света, където не е 2025 година Има страни в които живеят според свои собствени уникални календари Нова схема: Как вдовиците на Русия печелят с фиктивни бракове Нова схема: Как вдовиците на Русия печелят с фиктивни бракове Превърна ли Путин човешкия живот във валута Едва на 51 години почина известен рапър Едва на 51 години почина известен рапър Новината беше потвърдена от сина му Тай Джи Рамон Клифтън
Доц. Йордан Величков, анализатор Доц. Йордан Величков, анализатор Алчността умъртви почтеността
Виц на деня Виц на деня – Скъпа, защо плачеш?
– Защото ми обеща да ме направиш най-щастливата жена!
– Е, и?
– А защо не даваш да пазарувам.
Виц на деня Виц на деня - Защо толкова рядко говориш, дядо?
- Защото, когато си мълчиш, хората си мислят, че си мъдър.
- А когато говориш?
- Че съм изкуфял старец...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога не осъзнаваш какво е самотата, докато не навлезе в теб - подобно на болест, това е нещо, което ти се случва постепенно
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори