Двама души са открити мъртви край Благоевград
01 Януари 2015, Четвъртък, 14:41 ч.
Дрогиран е потрошил санитарка в Спешното, жената е със счупена ръка на две места
Двама души са открити мъртви в Благоевград тази сутрин. 18-годишен младеж с порезна рана пък е нелетял на санитарка в Спешното в Благоевград.Около 8.30 часа е получен сигнал за открит мъртъв мъж в полето на над село Рибник, община Петрич. Същият вчера бил нает за кравар, а тази сутрин е открит мъртъв, пише Блиц.
Сигнал за мъртъв млад мъж е получен към 9 часа от района на град Гоце Делчев. Мъртвият е транспортиран за аутопсия в моргата в Гоце Делчев. Причините за смъртта и на двамата се изясняват.
Към 22 часа снощи 18-годишен младеж с порезна рана е блъснал санитарка в Спешното в Благоевград. Той е бил придружаван от полицаи, защото счупил стъкло. По първоначална информация младежът е употребил наркотични вещества. Към полунощ е транспортиран за „Пирогов”.
Блъснатата санитарка е получила тежка фрактура на двете кости над китката и е била оперирана.
20-годишен младеж от с. Филипово, община Банско, тази нощ е транспортиран за ИСУЛ с травма на двете очи и лицето, след възпламеняване на кутия с фойерверки.
Десетки сигнали за припаднали пияни и сбивания са получени тази нощ от градовете Разлог и Банско.
Заплати и имоти: Колко години трябва да работим неуморно, за да си купим дом в Стара Загора, София и Варна
Канят на обществено обсъждане за визията на Стария Несебър
Каква е скритата причина за липсата на енергия
Камион се озова в канавката на АМ "Тракия", Динко от Ямбол се намеси
БАБХ свиква кризисен щаб заради огнища на шап в Гърция
Зеленски се оплака: Войната в Иран отклонява световното внимание от Украйна
Нещата се подреждат за тези 5 зодиакални знака
18/03/2026, Сряда 11:50
0
Задържаха мъж в Търговище за закана за убийство към съпругата му
Прокуратурата разследва смъртта на 36-годишна жена в софийска болница
Великденски и коледни добавки ще има всяка година, решиха депутатите
Парламентът прие пенсионерите да получават добавки два пъти годишно
Утре ще се проведе концертът на майсторския клас по цигулка на фестивала Солисими
