Бургаски гърли обличат в "арманита, гучита и кавалита" и домашните си любимци
Интернет магазини се надпреварват да предлагат от кичозни по-кичозни екипчета за четириногите. Логата на известните брандове „Адидас”, „Бърбъри”, „Шанел” лъсват по гащирезоните за домашни любимци
24 Декември 2014, Сряда, 09:50 ч.
Хит сред кучетата са екипите Шанел и Диор, четириногите заприличват досущ на стопанките си
Най-новият хит на пазара са дрехи, брандирани с логата на световни модни фирми, но предназначени за кучета и котки. Бургаските гърли буквално са полудели по вноса на ментетата от Китай.Интернет магазини се надпреварват да предлагат от кичозни по-кичозни екипчета за четириногите. Логата на известните брандове „Адидас”, „Бърбъри”, „Шанел” лъсват по гащирезоните за домашни любимци. Цените им започват от 60 лева. Собственички на кучета, облечени отдолу догоре с дрехи реплики, с гордост позират в Интернет с малките си приятелчета.
Един от магазините е на секс фурията Моника Валериева, чиито име бе замесено с Валери Божинов, а по-късно и с бургаския бизнесмен Деан Дачев.
Поговорката "каквото кучето, такъв и стопанинът" важи с пълна сила. Нашумялата реплика от плеймейтката Елена Кучкова, че разбира единствено от "арманита, гучита и кавалита", се прехвърля и върху четириногите. Надяваме се единствено обувките-кокили на местните топирани мадами да не се пренесат и върху животните.
Ето и "най-новите тенденции" сред кучетата и котките:






В категории:
Лайфстайл
Намалете лошия холестерол с тези храни
Скалата с обръщение към украинския си двойник
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас
Как да приготвите перфектната пица у дома: Лесна рецепта
Идеалният партньор според зодията - най-добрите съвпадения за всеки знак
Как да превърнете дома си в уютен оазис на комфорт и стил: Лесни стъпки
Гответе като професионалист: Основни правила
Официално: На 12 март в хижа "Петрохан" е забелязан дим
Магнат даде 200 милиона долара за частна писта, само избрани имат достъп
Висшата лига наложи рекордна глоба на Челси, клубът я прие
Министър Трайков: Геополитическата нестабилност изисква още по-координирани усилия на ЕС
След фиаското с ЦСКА, Александър Томаш изплува отново, ето къде е

Zaradi tiah Bulgaria e na posledno miasto po economica v Evropa.