Актьор вони на ракия и залита, но сяда зад волана, а никой не се опитва да го спре
Асен Стоев изигра ролята на пиян шофьор в експеримент по улиците на София, за да провери колко силна е гражданската позиция на столичани
22 Декември 2014, Понеделник, 10:05 ч.
Жена вика полицаи да спрат Асен Стоев да шофира
Асен Стоев изигра ролята на пиян шофьор в експеримент по улиците на София, за да провери колко силна е гражданската позиция на столичани. Актьорът вони на ракия, залита, заваля, и изглежда неадекватен, но пита всеки, който минава край него как може да стигне до определено място. Шестима от десет, които спират, упътват старателно Стоев. Никой не се опитва да го спре. Трима от 10 му показват пътя, но се опитват да го убедят да не шофира. 0,5 от десет пък го упътват, но след това размислят. Един мъж се връща решително след минута и предлага да откара пияния със собствената си кола, но жена му го спира. И само 0,5 от 10 успяват истински да се ядосат и са склонни на решителни мерки. В случая това е жена, която вика полицаи да спрат пияния да шофира.Полицаите веднага схващат целта на експеримента. Те са реагирали сравнително бързо – за 10 минути след позвъняването. За това време обаче героят на Асен в действителност отдавна би потеглил.
Празничното настроение, веселата компания, серията от почивни дни освен радост, е възможно да провокират и авантюри с фатален край. Най-честите причини за жертви на пътя са превишена скорост, неправилно изпреварване или пиян шофьор.
В категории:
Животът
Сол в канала: защо е полезно
Омлет с лапад и сирене: лесна пролетна рецепта за 10 минути
Отиде си Красимир Лаков
Мони Николов преподаде и в Русия! България с атака там, където Ганев, Николов-старши и дори Казийски не успяха
Двойна драма с пътната обстановка
Пълнени чушки с кайма и ориз: тайната им
Проф. Огнян Герджиков: Аз съм убеден, че това управление на Румен Радев ще бъде успешно и ще настъпи стабилност
Време за "Бангаранга": Дара тръгна за Виена
Учени преобърнаха представите за гибелта на цивилизацията на маите
Сериозен успех за отбора на "Бургас"
"Олд Трафорд" на тръни: сър Алекс Фъргюсън откаран в болница
Внимание : Лаймска болест и ку треска разнасят кърлежите в цялата страна
