×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Катастрофа в центъра на Бургас, полиция затвори района около "Славейковото пазарче"


Катастрофа в центъра на Бургас, полиция затвори района около "Славейковото пазарче"
Софиянец със "Ситроен" и "Фолксваген Голф" се сблъскаха на ул. "Цар Симеон I", служители на Пътна полиция изясняват причините за инцидента
19 Декември 2014, Петък, 19:19 ч.
Автор: Флагман.бг снимки: Евгения ДЖАМБАЗОВА

Викове на малко дете изправиха косите на живущите в района

Лек автомобил "Фолксваген Голф" и софийски "Ситроен" се сблъскаха преди минути до "Славейковото пазарче" в центъра на Бургас. На мястото на инцидента има три полицейски коли, а движението се отцепва през малките улички в района, предава репортер на Флагман.бг.

Към този момент все още не е ясна причината за инцидента. В едната от колите е имало майка с малко дете.

"Чу се страшен удар. Помислихме, че гръмнаха отново колата на някой съсед, а после всичко се изпълни с полиция, имаше и линейка, а едно малко дете не спираше да крещи и плаче", разказаха живущи в близост до мястото на инцидента.

Предполага се, че водачът на софийското возило е изгубил контрол над колата си. Пътните настилки в града за мокри и хлъзгави, а видимостта е сведена до едва няколко метра поради гъста мъгла. 








В категории: Крими


6
Коментара
6
Коментара по темата
6.
Николова
23.12.2014 21:20:01
0
0
Като е виновно софийското возило, защо отнемате книжката на бургаската водачка? Защо КАТ се вживява в буквата, а не в духа на закона?
5.
154af
22.12.2014 10:10:48
0
1
Аз ако съм на КАТ ще вися само по Републиканска, от като почнеш от Богориди и стигнеш до ПМГ, цялата улица е блокирана от спрели на аварийни "отворковци", които си пазаруват от магазините по улицата. На нас останалите водачи, ни се налага да се провираме с риск да ударим колите си. Напоследък силно се наложи схващането, че аварийните светлини не са аварийни, а светлини, които ти дават изключително право да спираш, когато и където си искаш. Най-фрапиращия случай от годината - водач на МПС, който спря неочаквано на бул. Хр. Ботев и предизвика катастрофа с мотоциклетист, оправда своите действия с думите - "Ама аз пуснах аварийните"
4.
tag heuer
19.12.2014 23:58:59
1
2
''Лек автомобил "Фолксваген Голф" и софийски "Ситроен" се сблъскаха преди минути до "Славейковото пазарче" в центъра на Бургас.''

По икиндия.. . Maybe?
3.
пак ли ве
19.12.2014 23:56:58
1
11
Хора...абе...изроди...в населена зона сте....има ограничение 30km/h.Пешеходни зони на всеки 25_30 метра.Сто процента е карано с бясна скорост пак и някой е решил да избягва шахтите като прави осмици все едно е на Дрифт на полигона в Равнец.Аман от Дюмбелини ве.Ей няма оправия.Значи колко такива "шумахери" са ме блъскали...само жертви да няма..защото тогава човек се стряска....
2.
Лебеда
19.12.2014 23:14:26
5
9
Хванете цялата сган от домочадието на черния ги натикайте в патрулката
1.
xah
19.12.2014 22:18:55
4
16
tukmo ste pred tomito hvanete gi teq dolni pomqri
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Производителите на храни вдигнаха цените с 30% за година Производителите на храни вдигнаха цените с 30% за година Данни на НСИ показват драстичен скок за вътрешния пазар, докато износът е с двойно по-ниско увеличение Купуваме 5 квадрата имот със заплатата за 1 година Средната цена на жилищата в големите градове е 2160 евро, а средната годишна заплата - 11 000 евро Пълен потрес! Извратеняк извади члена си и мастурбира в автобус пред очите на десетки пътници Пълен потрес! Извратеняк извади члена си и мастурбира в автобус пред очите на десетки пътници Арестуван е Явор и Милослава ще представят България на световното по латина в Сибиу Явор и Милослава ще представят България на световното по латина в Сибиу Танцовата двойка заслужи това признание след триумф в Панагюрище Изгонете родителите от училището* Изгонете родителите от училището* Когато прости хора решат, че нещата трябва да стават според техните разбирания, става страшно Затъмнението в Испания сложи край на мита за ефективните вятърни турбини Затъмнението в Испания сложи край на мита за ефективните вятърни турбини Там, където светофарите не работят, влаковете не се движат, не можеш да бъдеш обслужен в банка или болница, липсва вода - има проблем. И то голям! Прибра 3 милиона за 15 часа в София Прибра 3 милиона за 15 часа в София Доналд Тръмп - младши участва във форум на уж либералите от Nexo и получи хонорар от 200 000 лева на час Галена избра Би Ти Ви пред Маги Халваджиян Галена избра Би Ти Ви пред Маги Халваджиян Тя отказа да се включи в „Капките“ и става част от „България търси талант“ Рецидивист разкри кои са убийците на Васил Илиев Рецидивист разкри кои са убийците на Васил Илиев 30 години държавата не успя да разкрие кой поръча и извърши покушението над боса на ВИС Ето кои ще играят Лили Иванова във филма на Иван и Андрей Ето кои ще играят Лили Иванова във филма на Иван и Андрей Филмът ще е с рекорден бюджет от 10 милиона лева и се очаква да надмине успеха на "Гунди"
Разкри тайната на изящната си фигура Разкри тайната на изящната си фигура Жената на Клуни поддържа 53 килограма с водорасли Вучич изригна за ЕС: Не знаят какво да правят с Украйна, нямат ток, но... Вучич изригна за ЕС: Не знаят какво да правят с Украйна, нямат ток, но... Сръбският президент счита, че в Европейския съюз отдават прекалено голямо значение на визитата, която ще направи в Москва Екшън в Киев: Руска агентка опита да ликвидира виден украинец Екшън в Киев: Руска агентка опита да ликвидира виден украинец "Имам огромен късмет, че съм жив", сподели нападнатият Серхий Стерненко Тръмп с поредица от интересни решения Тръмп с поредица от интересни решения Ето какво направи президентът на САЩ От Белия дом разкриха какво се случва с преговорите за мир между Русия и Украйна От Белия дом разкриха какво се случва с преговорите за мир между Русия и Украйна Джей Ди Ванс не е оптимист, че войната ще свърши скоро Фатална лекарска небрежност: Осъдиха УМБАЛ Бургас заради смъртта на пациент Фатална лекарска небрежност: Осъдиха УМБАЛ Бургас заради смъртта на пациент Съдът е категоричен, че пациентът е имал шанс за оцеляване при своевременна и адекватна медицинска намеса, но тя е била пропусната Служители на БЧК са тримата загинали в катастрофата край Монтана Служители на БЧК са тримата загинали в катастрофата край Монтана Таксиметров автомобил, движил се в посока Враца, прави обратен завой към Монтана и е ударен от сметоизвозващ камион на Общинското предприятие в Монтана Първо уволнение в кабинета на Тръмп - заминава си един от топ съветниците му Първо уволнение в кабинета на Тръмп - заминава си един от топ съветниците му Името на Уолц, попадна под вниманието на медиите при скандала, в който журналист беше вкаран в общ чат в приложението Signal, в който се обсъждат планове за предстояща военна операция срещу хутите в Йемен Китайски турист обезвреди крадлив арабин в Барселона (Видео) Китайски турист обезвреди крадлив арабин в Барселона (Видео) Наместо да се уплаши, той му приложи задушаваща хватка. Околните ръкопляскаха Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас През 2025 г. пазарът на труда в Европа и България претърпява сериозни трансформации
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Вашето куче ме ухапа. Искам компенсация!
- Тихо, тихо, не викайте. Аз сега ще го хвана, а вие го хапете.
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като обществена баня - веднъж влезеш ли, трябва да се примириш с каквото има.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори