Режисьорът Захари Паунов е починал от сърдечна недостатъчност
Сърцето на Паунов е било тежко обременено, прилошало му зад волана, стана ясно след направената аутопсия днес. Възможно е да е получил и инфаркт
31 Октомври 2014, Петък, 07:43 ч.
Автор: Флагман.бгНа 49-годишния мъж му прилошало, преди да катастрофира с колата си край Каблешково
Режисьорът Захари Паунов е починал от сърдечна недостатъчност и това е причината да катастрофира на пътя от Ахелой към Каблешково. Сърцето му е било тежко обременено и му е прилошало зад волана, стана ясно след направената аутопсия днес. Възможно е да е получил и инфаркт.
От полицията още вчера съобщиха, че режисьорът е катастрофирал самостоятелно, няма замесен друг автомобил. Леката кола Хонда Сивик на Паунов беше намерена затънала в нанос на 20 метра вдясно от пътя.
Режисьорът Захари Паунов изчезна на 18 октомври след края на кинофестивала "Златна роза", на който бе отличен филмът му "Омбре" за индивидуални постижения в актьорската игра.
Захари Паунов завършва УНСС (1986) и филмова и тв режисура в НАТФИЗ (2001). Работи като директор на продукция, продуцент и изпълнителен продуцент в български и чуждестранни филми. „Омбре” е дебютът му като режисьор в пълнометражното игрално кино.
В категории:
Животът
Ще се играе ли срещата Лудогорец - Левски, какво се случва със снега на Националния стадион
Новата песен на Ивелина Георгиева LYNN "Влез" впечатлява
Александър Николов с фурор в Италия, никой не може да го стигне
Февруари ще бъде труден месец за Водолеите: какво предричат астролози
Пържене с масло: как да го направите безопасно и вкусно у дома
Горчиви истини и разкрития: началото на февруари носи емоционални трусове за Телец, Рак и Скорпион
Дара взе решение за "Евровизия"
25% по-малък риск от депресия за децата с това правило
За бедстващите пенсионери все няма пари
Фирми от ОАЕ преговарят за част от активите на "Лукойл"
София кръсти улица на Тери Пратчет
Биткойн падна под 75 хиляди долара и пазарът остава под натиск
