Лекари в садо-мазо скандал, правели секс с игли и скалпели в хирургията
28 Октомври 2014, Вторник, 20:53 ч.
Флашка с кошмарни снимки, даже зашита вагина, шашнали полицаите
Лекар и лекарка от болницата в Пиза са били разследвани от прокуратурата за злоупотреба с болничен инвентар по време на екстремен секс, гръмнаха световните медии.
Двамата били страстни почитатели на садо-мазото и използвали в половите си игри скалпели, ножици, игли и други хирургически инструменти. Те палували по време на нощни дежурства, но понякога затваряли кабината и операционната посред бял ден.
Забавленията им обаче приключили, когато в болницата нахлули карабинери и ги обискирали. Издънката станала заради флашка, на която двамата записвали изпълненията си, но я забравили в джоба на пратена на химическо чистене лекарска престилка. Бдителният собственик на ателието я намерил, извадил я, за да не я повреди и от любопитство я отворил на компютъра си, смятайки, че ще види някое медицинско чудо. Вместо това на монитора се появили жестоки еротични снимки и човекът веднага позвънил в полицията.
Ченгетата, които прегледали флашката след него били още по-шашнати. Те не самое станали свидетели на невиждана употреба на хирургически инструменти в ужасяващи садо-мазо изпълнения, но видели в едър план и от всички страни кошмарни фотографии на женски полов орган с току-що направени огромни шевове. Герои на лудите снимки били 47 годишен хирург и 40 годишна рентгеноложка от болницата в Пиза. Страстта на двамата леккари към особения секс била доказана при обиските на кабинетите и жилищата им, където били открити цели дискове, пълни с ужасни снимки .
При разпита обаче лекарите се държали твърдо, казали, че не са женени, а са свободни хора със свободен избор, правели снимките за собствено удоволствие, а на интимните им отношения никой и никога не бил свидетел и те не ги разпространявали в интернет. 40-годишната хубавица пък обяснила, че направените от партньора й шевове по нейните интимни части били част от любовната играта, а не умишлено увреждане.
В крайна сметка те били обвинени само за злоупотреба с болничен инвентар.
В категории:
Животът






Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа
30/04/2025, Сряда 17:40
0

Важно! Обявиха кога влиза в сила зелената зона в Бургас
30/04/2025, Сряда 17:20
0

Тази зодия е най-рядката в света
30/04/2025, Сряда 17:00
0



Признаци на безсъние и сънна болест
30/04/2025, Сряда 16:24
0







Мъжете от тези зодии са склонни към изневяра
30/04/2025, Сряда 15:40
0

Вкъщи правим само стъргана мусака, става много по-бързо, а е още по-вкусна
30/04/2025, Сряда 15:20
0

Депутатът от ПП-ДБ Йордан Иванов проговори за отношенията си с арестувания митнически шеф
30/04/2025, Сряда 15:12
3

Хванаха жена, нафиркана до козирката зад волана - дрегерът й удари 3,25 промила алкохол в кръвта
30/04/2025, Сряда 15:00
5