×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят АМ "Тракия" между 157 и 162 км за ремонт в посока Бургас
  • Лятото започва с жеги от 35 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Панайот Рейзи: Парите от програмата „Орешарски“ ги разделиха по партийна квота, не получих нито стотинка, защото съм от ГЕРБ


Панайот Рейзи: Парите от програмата „Орешарски“ ги разделиха по партийна квота, не получих нито стотинка, защото съм от ГЕРБ
Кметът на Созопол Панайот Рейзи е категоричен, че парите по програмата гордост на Орешарски - "Растеж и инвестиционно развитие на регионите" са разделени по квотен принцип на общините на ДПС и БСП
19 Октомври 2014, Неделя, 14:31 ч.

В добри темпове върви събирането на собствените приходи в Общината, похвали се Рейзи
Нито една стотинка не достигна до община Созопол от отпуснатите пари от правителството на Орешарски за общински проекти. Това каза за радио „Фокус“ кметът на града Панайот Рейзи.

"Парите си ги разпределиха по партийна квота. ГЕРБ не беше във властта, а аз съм представител на партия ГЕРБ и съответно на Община Созопол, не се даде нито един лев. Истината е, че парите се дадоха на общините на БСП и ДПС. Не правя политическа интрига, а чисто и просто казвам истината. От тези пари нито стотинка не дойде до общините на ГЕРБ", заяви Рейзи.

Той добави, че около 13 млн.лв. са събраните средства като собствен приход на общината за първото 9-месечие на годината. Това са данни към 01 октомври 2014 година. В сравнение със същия период за миналата година приходите са почти еднакви.

"Миналата година по това време сме имали 13 млн. и половина. На фона на това, което се случва в Европа и в света, мога да кажа, че приходите за 9-месечието на 2014 година са колкото приходите от 2013. Даже може би с около 5-6 % сме по-добре, но за мен лично това се дължи на това, че в тези близо 8 години, откакто съм кмет, нашите съграждани разбраха, че данъците трябва да се плащат навреме, защото тези данъци се връщат обратно при тях като извършени мероприятия от страна на общината. Искам да благодаря на всички жители и собственици на територията на общината за това, че навреме си плащат данъците. По този начин успяваме да реализираме необходимите проекти , които са свързани със стандарта и с живота в нашата община", каза още Рейзи.

В категории: Созопол


13
Коментара
Флагман.БГ Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже 17/06/2025, Вторник 21:10 2
Парите не са всичко
Парите не са всичко 17/06/2025, Вторник 20:48 0
Владимир Путин ще посрещне...
Владимир Путин ще посрещне... 17/06/2025, Вторник 20:21 3
Жестока трагедия в Китай
Жестока трагедия в Китай 17/06/2025, Вторник 20:00 0
"Левски" ще играе с израелци
"Левски" ще играе с израелци 17/06/2025, Вторник 19:40 1
Тервел ИЛИЕВ Критиците му се скриха Критиците му се скриха 17/06/2025, Вторник 18:33 1
13
Коментара по темата
13.
ha
23.10.2014 21:57:44
0
1
АКО БЕШЕ В СРЕДНОВЕКОВИЕТО ТОЗИ МАЗЕН ПРЕДАТЕЛ ЩЕШЕ ДА БЪДЕ НАБУЧЕН НА КОЛ 100% АМА СЕГА СЕ ПРАВИ НА РИЦАР И ОРДЕНИ НОСИ НЕЩАСТНИК
12.
ГЕРБ
20.10.2014 22:29:32
1
5
Това насекомо наляло в джоба на Цветанов пари за кметски мандат има много къса памет.В момента на стъпването на власт на новият областен който му е и приятел той се вричаше в любов.А не е тайна че е и ибрикчия на фесовете.Сега отново завъртя задник.Ето заради такива герберите не успяхте да съберете нужните гласове.Ако продължавате така ще последвате съдбата на царската партия.Пълен крах
11.
LWlo
20.10.2014 10:45:39
1
4
Който е на власт от него е !
10.
бесен
20.10.2014 08:51:58
2
6
Мама ти плужек дебел , мазняр , отрепка долна . Ти ли си тоя дето иска пари . Всички знаем , че си водиш курвите в Гранд хотел Приморетц дебелак , крадец и още какво ли не .
9.
АМАН ОТ ТИЯ
19.10.2014 22:33:20
1
7
всички знаят кой е РЕЙЗИ ,И КАКВО ПРАВИ ,не си мисли че хората са прости,бил си от греб,ти си си лява ръка десен джоб,и хлапетата да питаш те знаят ,,малка е България всичко се знае,,РЕЙЗАНКО.
8.
до година
19.10.2014 21:56:14
0
2
Ама на дали
7.
lkk
19.10.2014 21:12:02
0
5
Тоя пък-от ГЕРБ-даже не знае ,какво значи абревиатурата,ако го питате,ама добре , че занесе,на който трябва 1 милион,та го "ИЗБРАХА" за кметче,да за кметче...
6.
Морски
19.10.2014 20:57:23
1
9
Кмете, колко искаш още ? Не се ли наяде ???
5.
by the way
19.10.2014 16:38:29
1
17
Този ренегат реве защото му намалиха възможностите за кражби!Крадец който си купува изборите!
4.
666
19.10.2014 16:31:48
0
12
za6to togava ulicite sa kato na lunata....nali ima pari
3.
рашо
19.10.2014 16:24:49
0
13
дървен духов музикален инструмент
2.
:)
19.10.2014 16:02:38
1
21
преди това нали лапа 4 годинки,няма да се наядеш и ти,поне да беше свършил нещо за града!!!
1.
герб
19.10.2014 15:49:53
1
18
РЕЙЗИ,ти не се знаеш от къде си.Освен това достатъчно си захлебил до сега.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Не е възпитателно да разрушиш нещо, създадено с много усилия, смъмри го Васил Димитров с отворено писмо до медиите  След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност Има достатъчно свидетели и записи от камери, доказващи вината на злодея за загубата на прекрасната жена Черноморец с трансферен удар! Национал подсилва нападението на „акулите“ Черноморец с трансферен удар! Национал подсилва нападението на „акулите“ Уговорени са проверки с Добруджа, Черно море, Ботев (Пловдив), Локомотив (ГО), Ямбол 6 години затвор за Адриан от катастрофата с Ани и Явор 6 години затвор за Адриан от катастрофата с Ани и Явор Магистратите отчитали разкаянието и съжалението на обвиняемия Липсва ли ви като шоумен Липсва ли ви като шоумен Той е фигура с много силна енергия, казва Боби Борисов Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Системното неглижиране на летище Бургас ли доведе до смяната на досегашния оперативен ръковиодител на двата аеропорта  BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас Арена Бургас ще бъде арена с истински бойни емоции на 8 ноември Езиков абсурд: Новият квартал на Бургас "Мадика" се оказа "чурка", сменят името му Езиков абсурд: Новият квартал на Бургас "Мадика" се оказа "чурка", сменят името му Предложението е да се именува кв. "Тракия" - в чест на наследниците на хилядите тракийски бежанци, дошли в Бургас преди век Празник на смокинята в Созопол: Лято, традиции и изкушения Празник на смокинята в Созопол: Лято, традиции и изкушения Посетителите ще имат възможност да опитат домашно приготвени изкушения от смокини – от сладка, десерти и сиропи, до прочутата смокинова ракия Катастрофа блокира движението между Несебър и Бяла край с. Баня Катастрофа блокира движението между Несебър и Бяла край с. Баня Пътуващите да се заредят с търпение
Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие От американското разузнаване днес признаха, че няма информация Техеран да „върви“ в тази посока, каза Мартин Табаков Туристи се стреснаха от акули в... Туристи се стреснаха от акули в... Турция Тръмп: Контролираме небето над Иран Тръмп: Контролираме небето над Иран От Белия дом: Никой не го прави по-добре от добрите стари Съединени американски щати Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже Карлеуша е влюбена Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Прие ги в Овалния кабинет, за да ги поздрави Парите не са всичко Парите не са всичко Оклахома има скромен бюджет за НБА, но отлична организация Владимир Путин ще посрещне... Владимир Путин ще посрещне... Президентът на Русия ще говори с лидера на Индонезия при визита на Субианто в РФ Жестока трагедия в Китай Жестока трагедия в Китай При експлозия починаха най-малко 9 работници От Русия считат, че са нанесли голям удар От Русия считат, че са нанесли голям удар Кремъл се хвали Стотина българи спасени от ракетите на Иран, напуснаха Израел с три автобуса Стотина българи спасени от ракетите на Иран, напуснаха Израел с три автобуса Министърът на транспорта разкри, че са минали по безопасен маршрут през Египет, но отказа да даде подробности, за да не бъде застрашен животът им
Кристин Лагард, ЕЦБ Кристин Лагард, ЕЦБ Назрял е моментът за глобално евро Виц на деня Виц на деня - Господине, вдигнете си ципа на панталона, че ще ви излети "птичето"!
- Спокойно, ще се върне! Нали "яйцата" му са тук...
Виц на деня Виц на деня - Рангеле, кое ти допада най-много в мен?
- Ракията на баща ти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Хората, които пият, са много по-щедри от трезвениците."
КАТ
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори