×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ)
  • Заради ракетния обстрел: Болница в Йерусалим лекува десетки пациенти под земята
  • БАБХ откри растеж на бактерии и плесени в училищни сандвичи
  • Иран заплаши Румъния заради US самолетите на нейна територия
  • БАБХ наложи карантина на 20 хектара лозя край Велико Търново
  • Колкото пациенти - толкова медицински специалисти: Частните болници на бунт срещу стандарта по здравни грижи
  • България: По-скъпо е, отколкото в Япония и Германия взети заедно
  • "Крещи, напада и заплашва": Потърпевши сигнализират за агресивен мъж в столичен квартал
  • Агенцията за пътна безопасност дала милиони на външни изпълнители: Разследване на ИПБ
  • Шест партии играят в следващия парламент
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Патритоичният фронт: ЦИК обслужва интересите на ДПС и Турция


Патритоичният фронт: ЦИК обслужва интересите на ДПС и Турция
Лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов настоя за оставка на ЦИК и запита на кому е нужно да се отварят толкова много секции в Турция
14 Септември 2014, Неделя, 13:47 ч.

Турската държавна администрация през 2009 извозваше хора и в деня на размисъл, и в деня на вота имаше пропаганда. ЦИК не може и не иска да контролира гласуването в Турция, категоричен бе Красимир Каракачанов
Патриотичният фронт ще внесе жалба срещу решението на Централната избирателна комисия (ЦИК) да бъдат открити 155 изборни секции в Турция. Това заяви преди минути лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов на протеста, който патриотичната формация организира днес пред ЦИК. Патриотичният фронт поиска оставката на ЦИК и я обвини в това, че обслужва интересите на Турция.

Каракачанов върна лентата назад към изборите през 2009 г., когато, по думите му, около 96 хил. гласа са дошли от Турция.

„Турската държавна администрация извозваше хората и в деня за размисъл, и в деня на вота, имаше и пропаганда, въпреки че българския закон забранява това", посочи Каракачанов. По думите му, излиза така, че всъщност Турция решава изборите в България. „Не може от 2 млн. българи в чужбина, една трета от секциите да са в Турция", възрази Каракачанов. Според войводата това е организирано от ДПС и турското правителство и тази комбинация ще опорочи вота. „ДПС подкрепиха Ердоган за президентските избори, той сега ще им върне жеста", заяви още той и допълни, че България не е турска провинция, а независима европейска държава.

Каракачанов настоя ЦИК да преразгледа решението и да ограничи секциите в Турция, като гласуването според него трябва да се случва само в български представителства, каквито например са посолствата. Той се мотивира с това, че дипломатическите представителства са българска територия под контрола на българското външно министерство и там няма да има възможност за манипулация на вота.

Стотици поддръжници на Патриотичния фронт шестваха пред ЦИК днес
Опасенията му са свързани и с това, че миналата година в една секция в Турция са гласували 1600 души, което според него, технически погледнато, е невъзможно. ЦИК няма да може да контролира изборния процес в „затънтените" части на Туруция, смята още Каракачанов.

На фона на неговите искания Данчо Хаджиев от НФСБ отново върна актуалния от протестите въпрос "Кой". По думите му, само наивниците задават този въпрос и затова той риторично попита на кого е човек Делян Пеевски, на кого са хора Владимир Писанчев (шефът на ДАНС - б.р.), както и бившият вътрешен министър Цветлин Йовчев.

Протестиращите развяха високо знамена на ВМРО, на НФСБ, както и българския флаг. Те издигнаха плакати с призив „Не на турските гласове", „Не искаме богатства, не искаме пари, а искаме да има честни избори".

Междувременно бе издигнат голям транспарант, гласящ „Турция в ЕС? Никога. България изчезва", с което се обявиха за референдум срещу приемането на Турция в ЕС. Многократно се чуха възгласи „Турски мекерета", „Мафия", „Еничари" и „Долу ДПС".



4
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Гответе като професионалист: Основни правила Гответе като професионалист: Основни правила 16/03/2026, Понеделник 19:33 0
4
Коментара по темата
4.
БУРГАЗЛИЯ
15.09.2014 11:54:45
0
1
За съжаление Отрепката Сидеров опетни думите Патриот и Родолюбец! Аз Считам ,че сегашния "Патриотичен фронт" са Доблестни мъже и заслужават нашата подкрепа на изборите! Просто по-достойни от тях ,които да не са ни съсипвали родината до сега не виждам на хоризонта!!
А до коментатор "номер 3" искам да му кажа,.........ТИ РЕДОВЕН ЛИ СИ???
Абе аланкоууу , я прочети тази новина от вчера http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/mestan-sreshtata-mi-s-erdogan-be-neizbezhna-i-neobhodima-6022337
Я виж мазната лизашка физиономия как депесарското лайно ,как е готов и свирки да му прави на Ердоган!!!Я прочети внимателно репликите на Местан ,за да разбереш каква ТУРЦИЗАЦИЯ И ИСЛЯМИЗАЦИЯ Е В ПРОЦЕС НА ИЗВЪРШВАНЕ В БЪЛГАРИЯ!!!!! Ти даваш ли си метка какво става в България ,че ми говориш, че видиш ли да сме бъдели безмълвни, бездушни и слепи пред ИСЛЯМИЗАЦИЯТА НА БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3.
bruther
14.09.2014 16:32:21
4
6
Колкото повече плюете по ДПС,толкова повече обединявате турците да гласуват за ДПС.Слугувате на ДПС по този начин,не че не го знаете.Атака също плюеше по ДПС,накрая станаха партньори.Хубава работа но българска,интереса клати феса.На мен специално ми омръзна от псевдо патриоти да вдигат акциите на ДПС.Всеки един знае,че няма как да съборят ДПС,защото е избрана от български граждани,гласоподаватели,имащи право на глас и ще гласуват за когото си искат.Странно,че има още хора,които им се връзват,не си ли взехте поука от АТАКА.
2.
Putin vodi voina veche sreshtu Burgas
14.09.2014 16:16:03
4
1
Informacionnata voina na Putin sreshtu Evropa i Bulgaria == Putin e nael 20-30 choveka vuv informacionnata voina buro, koito da trolvat statiite i da slagat minusi na tezi koito kritikuvat diktaturata na brutalnia mu regim. Specialno zasegnato e chernomorieto, koeto Putin vigda kato Ruska sobsvenost. Zabelegete, vsiaka statia koiato kritikuva Putin i kriminalnia mu ruski kontingent, ima minusi. Mizeria, mizerni gadni rusnaci, iskat da ni smachkat.
1.
НЕ ЗНАМ ДАЛИ ЦИК АМА СА ПОД СТРОЙ ПЪК НИЕ САМО РЕВ
14.09.2014 14:38:25
3
16
НЕ СЪМ ПРИВЪРЖЕНИК НА ПАТРИОТИЧНИЯ ФРОНТ НО СЪМ СЪГЛАСЕН ХОРАТА ДА СЕ ЗАСЛУШАТ В ТОВА И ДА ИЗЛЯЗАТ ДА ГЛАСУВАТ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Приморско се превърна в сцена на театралната магия по време на първия фестивал „Сцена за вас“ Любителски театрални състави от цялата страна представиха своето изкуство в рамките на четиридневен празник на сцената, който събра актьори, публика и творци в Приморско Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас Те ще представят свои песни в Галерия „Богориди“ в четвъртък, а ден по-късно ще пеят и във Варна Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Шофьорите на линейки в Бургас излизат на протест, след като получиха 232 глоби от КАТ за месец Половината спешна помощ трябва да остане без книжки - заради това, че са бързали за спасяването на човешки животи  Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вътрешният министър: Мотивът за (само)убийствата до Петрохан и Околчица остава неясен Вероятно ще се търси със сексологичната и теологичната експертиза, каза той Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Посланията на звездите, които белязаха церемонията през тази 2026 година   Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Тя се провежда в периода 15 март - 30 април 2026 г. Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Ексклузивно! Проговори пред Флагман.бг телохранителят на демонстративно самоубилия се в центъра на Бургас бизнесмен Около 14:30 часа двамата се разделили спокойно и Бургазлиев тръгнал сам към паркираната сутринта на ул. "Поп Георги" кола, веднага след това сложил край на живота си Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март АПИ въвежда временна организация на трафика в тунелите Витиня, Ечемишка и Правешки ханове  Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас Очаква се участие да вземат повече от 30 работодатели Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Окръжният прокурор на Бургас Георги Чинев: Самоубийство е, със законно притежаван пистолет Намерихме проектила – извън колата е, казаха от прокуратурата 
Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран Димитър Гърдев: Тръмп иска помощ дори от Китай, импийчмънтът му е обещан при провал в Иран US президентът се сблъска с нещо, което се случва при война – правиш едни планове, а се получава нещо различно, каза бившият шеф на на комисията по европейски въпроси и външна политика  Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток Берлин отхвърли искането на Доналд Тръмп да помогне за осигуряването на сигурността в Ормузкия проток, заявявайки, че войната не е на НАТО Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израел има военни планове за още три седмици война с Иран Израелската армия заяви, че разполага с хиляди цели за поразяване, докато конфликтът в Близкия изток продължава да се разширява Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа Oпустошението от войната не помрачи традицията за Рамазан с рецитали на свещената им книга като източник на надежда и сила Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Медицинският център „Шааре Цедек“ премести стотици пациенти под земята след засилени атаки и очаква нови ранени Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки След атака с дрон близо до летището Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Книжката на водача е отнета и са му съставени актове за 2100 лева Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Звездата от „Sinners“ получи първата си статуетка на Академията Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Британският премиер отказа искане за военни кораби в Ормузкия проток и обяви финансов пакет за домакинствата заради растящите енергийни разходи Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Изявлението му бе дадено след публикация на Тръмп, в която президентът критикува „умишлено подвеждащо заглавие“ на медии относно инцидент с пет самолета-цистерни, поразени при ирански атаки в Саудитска Арабия
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Пеевски управлява ГЕРБ с фейсбук статуси Виц на деня Виц на деня Между мъже:
- Скарахме се с жена ми и после тя ми призна, че съм прав. Какво да правя? Никога не съм попадал в такава ситуация.
- Извини и се. Кажи, че не си искал да бъдеш прав.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, защо татко си отиде от вкъщи?
- Ти знаеш ли как се изтриват съобщения във Вайбър?
- Знам.
- Е, той не знае...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако тъщата почне да ти вика "синко", значи на село е пълно с работа!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори