×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ изпраща всичките си кандидат-депутати в засегнатите от наводненията региони


ГЕРБ изпраща всичките си кандидат-депутати в засегнатите от наводненията региони
Бургаските кандидат-депутати от ГЕРБ помогнаха на бедстващите още в първите часове. Днес те отново са в най-пострадалите райони
08 Септември 2014, Понеделник, 11:02 ч.
Автор: Флагман.бг

Румен Желев още от днес е в Ново Паничарево, а Весела Атанасова помага на пострадалите в Отманлий
ГЕРБ изпраща всички свои кандидати за народни представители да подпомогнат хората в пострадалите от наводненията региони. Това реши Изпълнителната комисия на партията.

Над 470 кандидати за народни избраници от листите на ГЕРБ ще се включат в почистването на домовете на засегнатите домакинства, както и в отстраняването на нанесените щети в Монтанско, Бургаско и Хасковско.

В инициативата като доброволци ще се включат всички структури на партията – Младежи ГЕРБ, Жени ГЕРБ, Старейшини ГЕРБ и Предприемачи ГЕРБ. ПП ГЕРБ призовава всички свои членове и симпатизанти също да подпомогнат пострадалите от наводненията граждани и региони.
Централата на ПП ГЕРБ вече разработва план за разпределение на кандидат-депутатите в засегнатите от наводненията селища. Ще бъдат осигурени ботуши, лопати, кофи и всичко необходимо за разчистването на наводнените райони. Освен това, ГЕРБ ще осигури за пострадалите домакинства вода и стоки от първа необходимост. След разчистването на последиците от наводненията, ПП ГЕРБ ще възстанови предизборната си обиколка в страната.

Бургаските кандидат-депутати от ГЕРБ още в събота бяха в най-пострадалите райони и осигуриха продукти от първа необходимост за бедстващите. Днес в Ново Паничарево продължава да е Румен Желев, а Весела Атанасова се включи в акцията по почистването в Отманлий.




29
Коментара
29
Коментара по темата
29.
МИТКО КРИКА
08.09.2014 18:09:28
0
1
чета и не мога да повярвам колко са прости някои хора...значи от партията организират помощ до колкото могат и отделят средства за хората, защото са хора....и тука някакви патлаци седнали да ми се обясняват, колко били смешни че искали да помогнат. Я да хващате мотиките и лопатите лентяи неграмотни. На следващия коментар който ме оплюе от сега му задавам въпроса преди да пише...ТИ ХОДИЛ ЛИ СИ ДА ПОМАГАШ НЯКОГА НЯКЪДЕ?
28.
опасно племе
08.09.2014 17:53:04
0
2
Вие не сте истински...това гербера не е като чоека. Върти суче и по гръб не пада. Няма никакво значение кой ги е изпратил. Важното е че са ги изпратили. Ако бяха пратили всеки друг, нямаше дума да обеля. Ама пратиха -за КАНДИДАТ ДЕПУТАТИТЕ да помагат, осветлява основната идея. Трябва ли да си кандидат за депутат за да отидеш да помогнеш? Отговора е не. Ама вари го печи го гербера си е гербер. Прост въпрос, защо мамка му герб не изпратиха хора когато имаше потоп във Варна в Добрич в Мизия Берковица. Отговора е щото не ви бяха готови листите!
27.
no comment
08.09.2014 16:56:07
1
3
Усещам разминаване в опорните точки. Кой натири депутатите да чистят сегa?. Бойко или кмета? И какво значи "веднага след потопа" петък следобед, когато плакахте, че улиците били реки (макар за 15 мин) или събота, когато пак валя? Факт е, че хората дадоха пример за съпричастност и подкрепа, което слава Богу се възприе и от други партии, както виждам. Само на троловете всичко им е наопаки. При тях угодия няма!
26.
11 съм
08.09.2014 16:56:07
2
1
"
до коментар 16
08.09.2014 11:59:03
Рейтинг:
1
Aма бийте си го шута, в чужбина. Те там нямат нужда от квалифицирана работна ръка, а от форумни драскачи. Постелили са ви червения килим и ви чакат. Успех! "
Разбирам, че това е мотото на вашата политика и основна цел - да си го бием шута в чужбина, но не си мислете, че сме неквалифицирани и недостойни. Образованието и грамотността ни е на ниво доста над това на представителите от ГЕРБ- Приморско.
25.
yes, yes
08.09.2014 16:42:36
1
3
Истинският помагащ депутат е мръсен депутат. По-възможност кален да ушите. Той няма право да се преоблича. Понякога ви се чудя от колко кладенеца ще донесете вода, за да оправдаете собствената си невъзможност да спрете да отричате всичко.
24.
До Слав
08.09.2014 16:40:09
3
4
Искам да видя Бойчев и компания как чистят калта , като тези двамата от АБВ , а не да ми тръска коси , да се снима и после на джипа и в следващото село ! Защо не се сетиха веднага след пороя ,а след като другите започнаха да помагат!? Не им се цапат ръчичките , но Николов ги нагря и сега ..." Напред бригадирска младеж".......
23.
прав си 22
08.09.2014 15:51:09
3
4
Веднага след като Боко ги е натирил са реагирали. А че са от вчера там е една мазна уйдурма. Не виждам оглеждането на мястото като помощ. Обуваш ботушите и отиваш да чистиш и копаш, това да! Да дадеш нещо, било продукти или пари това да! Ама да ми се курдисаш на моста, по лачен чепик и коцкарска ризка с ръце в джобовете-само три думи ха, ха ,ха.
22.
До 14
08.09.2014 15:28:28
4
4
Така е 14-ти, трябва да се реагира веднага и ГЕРБ са в помощ на Ново Паничарево от вчера, ама кой да се интересува! Важно е да се плюе
21.
border control
08.09.2014 15:23:34
3
2
Засилилият се към чужбина, Господ да не му дава да емигрира. Поредният гастарбейтер с бг паспорт, който ще обвинява държавата, че нищо не става от него.
20.
...
08.09.2014 15:16:09
3
3
Тези депутати да не са супермени - какви свръхочаквания имате. В случая примерът е важен. Трябва да спре това разделение на властимащи и народ. Не сме 15 век и не сме в Азия, колкото и на някой да им се иска. Да отиват и да бъдат полезни.
19.
patoka
08.09.2014 15:10:01
4
5
Яхат природното бедствие и нешастието на хорицата,само и само да се гласува за тях - това си е самата ИСТИНА !
18.
до коментар 16
08.09.2014 14:59:03
2
3
Aма бийте си го шута, в чужбина. Те там нямат нужда от квалифицирана работна ръка, а от форумни драскачи. Постелили са ви червения килим и ви чакат. Успех!
17.
пострадал
08.09.2014 14:50:42
6
8
Аман от показни акции.Оня ден ги гледахме по снимките до срутения мост на Веселие,седяха и цъкаха с уста,Та сега всичките пак ще цъкат,ние нямаме нужда от цъкане,имаме нужда от помощ.Дръжте си ги сичките в София.
16.
11 съм
08.09.2014 14:45:13
3
0
Апропо, не сме кандидат шизофреници, а освидетелствани такива, щом още не сме си били шута в чужбина...
15.
11 съм
08.09.2014 14:41:36
2
2
И съм безпартиен- от всички Ви ми се повръща!
Траурен ден е- склонил съм глава ....в мисли пак ли няма виновни?!..
14.
ха-ха-ха
08.09.2014 14:35:48
3
2
Ако ти пука наистина за хората, няма, повтарям няма нужда тая или оная комисия да те изпраща. Реалната дейност 12-ти, се извършва веднага след бедствието, не три дена след това - при това насила, пък и да те питам каква реална помощ ще даде наконтения сервитьор- виж снимката към статията. Так че не ми говори за реална или виртуална помощ. И ето ти едно бъдещо заглавие в медиите "Единствени ние от герб помогнахме хората в бедстващите райони". Хасан ще се кръстя ако не е така. Но това не е пи ар, нали? Тогава ще е отразяване на обективната действителност.
13.
местен
08.09.2014 14:26:22
2
5
Поне в този ден си загърбете пристарастията. ГЕРБ обяви, че командирова кандидатите, виждам частична опити от другите партии да се включват. Спрете да измервате на кой профила е по-римски, а се съсредоточете върху реалния резултат и полза - а именно да се помогне!
12.
xa-xa
08.09.2014 14:20:27
6
8
Когато 1-2 души БСП, АБВ, ББЦ обикалят гетото и се бият в гърдите, че помагат, всичко е ок. Когато ГЕРБ изпраща всичките си кандидат-депутати, повтарям всичките 470 души от листите да вършат реална дейност, това е ПР. Кандидат шизофреници ли сте или освидетелствани такива?
11.
Повръща ми се от ПИ- Ар -и
08.09.2014 14:14:05
6
7
Задължително е да се снимате- нали?..и да се обадите на "медийката" да Ви отрази.Че не дай Боже да сте помогнали, пък хората да не са разбрали....
Изгонихте българите от родината им! Управлявахте пагубно и пак сте кандидати за трона. Не се наядохте, не се напихте!Без никаква съвест и свян ми тропате хора по сбирки и банкетчета всякакви. Какъв морал трябва да имаш- ПИТАМ, за да правиш ПиАр от човешка трагедия? Средноинтелигентен човек знае, че благотворителността е истинска, когато е анонимна!
10.
€€€
08.09.2014 13:58:57
6
5
популизъм - въздействие върху мнението на населението чрез поведение и обещания за мерки, които съответстват на конюнктурните настроения.Смешници ! Че и се снимали ! Лъжете се , ако мислите , че някой ви вярва !
9.
кирито
08.09.2014 13:46:31
9
11
А бе мамичката ви популистка...удавихте България...сега пак се вмествате в картинката на спасяващите!!!ИЗРОДИИИИИИ!!!
8.
Слав
08.09.2014 13:31:28
13
8
Така трябва да се помага и както винаги само ГЕРБ се озоват, другите само се ослушват как да откраднат.
7.
Радо
08.09.2014 13:25:46
5
11
Това което правите е добре за пострадалите хорица, Браво!
6.
Марина
08.09.2014 13:19:11
1
11
Най-нормалната човешка реакция е да се помогне. Не знам защо го коментирате, изобщо.
5.
Bürger
08.09.2014 13:09:03
1
7
Ще ходят разбира се. 2000-та година по време на големите наводнения в Германия също бе предизборна кампания.Тогава преляха Елба, Заале, Одър... Но всички кандидати се включиха, не само водещата партия.
4.
Димитър
08.09.2014 13:02:21
1
5
Предизборните обиколка - след това. Излезте с общнационално предложение - не дай си Боже го приемат. Над 25 партии, коалиции и не знам си още какви кандидати за парламента има. Всички ако се включат, ще стане несравнимо по-бързо.
3.
....
08.09.2014 12:59:14
5
8
Браво!!! Най-накрая една смислена инициатива ..
2.
гражданин
08.09.2014 12:57:39
3
7
Ще пращат разбира се. Политиците трябва да разберат разликата между претенцията да си човек от народа и да бъдеш човек ЗА народа. Дано и другите кандидати отидат.
1.
въпрос
08.09.2014 12:56:59
10
13
А с виновните кметове - всички от ГЕРБ, допуснали незаконно строителство, окрали голяма част от финансите при строежите на дерета,мостове, канализации и т.н. какво решение има ИК на ГЕРБ? Може би да ги издигне за друг мандат? Това е особено важно да се знае от избирателите. Другото е мимикрия и подиграфка с нещастието на пострадалите.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси Тъмната страна на изкуствения интелект: Ненаситният консуматор на ресурси ChatGPT се нуждае от 3,617 NVIDIA HGX A100 сървъра, с над 28,936 графичи процесора (GPUs), за да работи - около 564 MWh на ден LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) LUNAR оставя без дъх Царево тази вечер, слиза на юг в следващите три нощи (ОБНОВЕНА) Иновативният фестивал гостува на Царево, Лозенец, Ахтопол и Синеморец от 1 до 4 август,  с различни 3D визуализации на върха на вълните и проекции по сградите Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално Как да се отървем от паяците у дома Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък "Тракия" е временно затворена в посока Бургас, моторист загина при зловещ сблъсък Във фаталната катастрофа участваха млади шофьори Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Смъртта на Людмила Живкова и сина й може би е свързана с проклятието на Бастет Светлите сили разрушават матрицата на рептилите, казва уфологът. Според него много от пожарите са запалени от обсебени хора, управлявани от нисшите астрали За какво служи малкото копче на предпазния колан За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол "Колеги и колежки, това е в посока Бургас", споделя притеснен гражданин за тапата Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана Живеят ли децата в СПИ "Христо Ботев" като в дом на ужасите? МОН се разграничи категорично от позицията на омбудсмана "Снимките (с мизерни условия) отразяват моментно състояние на част от сградата, която не се използва", уточняват от министерството
Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Путин отговори на ултиматума на Тръмп с намек за „Орешник“ Ако Киев не е готов за преговори, Москва ще чака, каза той В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници Драма в Германия
Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Виц на деня Виц на деня - Какъв е некадърният доктор?
- Този, който сам си купува уискито...
Виц на деня Виц на деня Мъжът пие едно, две, три, па забрави.
Жената пие едно, две, три, па като се сети...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жената е като дявола. Няма да ти даде тялото си, докато не ти вземе душата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори