Кола уби на място внезапно изскочила на пътя баба
72-годишна жителка на град Шумен е ударена от преминаващ лек автомобил „Фолксваген” с шуменска регистрация, управляван от Г.М.
16 Август 2014, Събота, 13:12 ч.
Автор: Флагман.бгШофьорът не е близвал алкохол, показа дрегерът
72-годишна жена е загинала на път ІІ-73 в близост до разклона за село Дибич, след като е била блъсната от лек автомобил. Това съобщиха от ОДМВР-Шумен.Фаталният инцидент е станал вчера около 20.14 часа на път ІІ-73 в близост до разклона за село Дибич. Жената внезапно изскочила на пътното платно. 72-годишна жителка на град Шумен е ударена от преминаващ лек автомобил „Фолксваген” с шуменска регистрация, управляван от Г.М. – на 22 години, също от града.
От удара възрастната жена е загинала на място. Водачът е тестван с дрегер, но алкохол в кръвта му не е открит. Той е дал кръвна проба за химичен анализ. По случая е образувано досъдебно производство. /БЛИЦ
В категории:
Крими
Среброто се срина с почти 15%, a златото, медта и петролът отбелязаха спад с около 2%
Отиде си голям български комик
Наследството на Карл Лагерфелд предизвика война, само котката "Шупет" е в безопасност
Почина Димитракис, който уби крадец, докато защитаваше фермата си в Болярино
В Ардино обявиха частично бедствено положение
Невероятните хрупкави топчета от броколи с кашкавал по рецептата на леля Ванче
Прокуратурата претърси 8 адреса заради скритата камера в АГ кабинет
Скица на Рембранд се продаде на търг за 18 милиона долара в Ню Йорк
"The Washington post" с драстични съкращения, за да оцелее - закри цялата спортна редакция, уволни десетки журналисти
Едва 18% от хората следят стриктно дневния си прием на вода
За 2 г. в България не е регистриран нито един нов камион или автобус
Мъж посяга на момичета в Лом, признава си, пускат го срещу "подписка"
