"Капи" се окапа в центъра на Бургас, кошчетата преляха
01 Август 2014, Петък, 23:20 ч.
Автор: Лидия НиколоваНеочаквана промоция осея града с пластмасови шишета, няма къде да се хвърлят
Промоция на "Капи" превърна центъра на Бургас в пластмасов боклукчарник. Похвалната идея на фирмата да раздаде безплатни сокчета в жегавата петъчна вечер накара стотици да окупират импровизираните щандове и да си вземат по една напитка. След това обаче се оказа, че няма как да се отърват от шишетата. Кошчетата за боклук веднага се напълниха, около тях се затъркаляха бутилки, а бризът ги понесе по цялата "Богориди". Най-притеснените граждани продължават да върват с пластмасата в ръка и да се чудят къде да я изхвърлат. Други пък без притеснения я мятат, където им попадне, целейки някое пълно кошче. За нула време стана "накапИно" и на входа на морсата градина. Градът не е способен и устроен да поеме толкова много пластмасов боклук в центъра и изненадани туристи вече се препъват в шишетата.
Може би при подобни промоции организаторите трябва да осигуряват допълнителни чували за боклука, или да предупредят "Чистота", че ще има такава акция, за да има дежурни да чистят. Иначе става просто това, което виждате на снимката.
А иначе сокчетата са хубави...
В категории:
Животът
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
