Още една руса лъвица от Несебър се разголи за Playboy. Ще горят ли пак публично списания?!

Нели обича да търка пясъка в родния Несебър и да прави секс по всяко време, представят я от мъжкото издание. Красивата певица гледа футбол, вече имала прогноза за световен шампион
02 Юли 2014, Сряда, 20:51 ч.
Автор: Лидия НИКОЛОВАНели Георгиева обичала да търка пясъка в родния Несебър и да прави секс по всяко време
Още една руса лъвица от Несебър показа сочна снага в най-популярното мъжко списание Playboy. Този път голата слава изгря за забележителната поп фурия Нели Георгиева, известна с артистичното име Нелс (Nells), която е на корицата на юлското издание от днес.В Несебър обаче женската половина не гледа с добро око на красивите местни нимфи. Фотосесията на сексапилната блондинка Ивелина Прунова за „Плейбой” м.г. бе приета крайно драматично в града на Юнеско, където тя живее. Бясна съпруга, хванала мъжа си тайно да разглежда списанието с двойницата на Барби, организира публичен линч. Тя изгори броя пред очите на други жени. Действията й обаче донесоха поредна награда плеймейтката - в конкурса Paparazzi Awards 2013 – „Плейбой сензация”.

Нели Георгиева стана популярна с хита “Гледай моето тяло”
Ето и малко повече информация за Нелс за тези, които не я познават. Нели Георгиева завършва Vocal Performance в London Music School и изцяло се посвещава на това, което обича, а именно музиката. Обича да чете, да търка пясъка в родния Несебър и да прави секс по всяко време, представя я мъжкото издание. Красивата несебърлийка гледа футбол, и има прогноза за световен шампион.
У нас Нелс стана популярна с хита “Гледай моето тяло” с аранжимент на Deep Zone Project. По света е търсена от мениджърските екипи на Бритни Спиърс и Адам Ламберт за закупуване на права на нейни авторски песни. Работила е с небезизвестния продуцент Майк Бенет и е записвала в студиото, в което е записан култовия албум на Prodigy – „The Fat Of The Land“. Нели Георгиева е завършила и “Връзки с обществеността” в БСУ.
„Бях зубър, който всички тероризираха. Имах акне и кофти прическа. В междучасията бях постоянно сама и със слушалки в ушите. Пишех много стихове и печелех конкурси с тях. Може да се предположи, че не бях от популярните хлапета, не скрива Нелс в интервю за photo-bookbg.com.
В категории:
Лайфстайл












Искат смъртно наказание за убиеца на Чарли Кърк
16/09/2025, Вторник 17:40
0

България и САЩ подписаха Съвместно изявление в подкрепа на ядреното сътрудничество между двете държави
16/09/2025, Вторник 17:34
0

Вълк нападна 5-годишно момиче на плаж в Халкидики
16/09/2025, Вторник 17:20
0



Фики Стораро изпрати сина си в първи клас
16/09/2025, Вторник 17:00
2

Как 200-годишна селска чешма реши безводието в добричко село?
16/09/2025, Вторник 16:40
0



Българите са втори в ЕС по пътуване със самолет
16/09/2025, Вторник 16:20
3

Утре ще има промяна в движението при надлез СОМАТ в БУРГАС
16/09/2025, Вторник 16:20
0
Гадна хейтърка си мамка му!
В рамките на една година Несебър даде две корици на Плейбой. Момичета продължавайте в същия дух!
И до коментар 9. - Едва ли от списанието ги избират по акъл ;)
Това, че го няма в Уикипедия, не значи че няма подобно колежче:
http://tlms.co.uk/
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Music_schools_in_London