Херо: Никакъв "Черноморец", плановете ми са чужбина
15 Юни 2014, Неделя, 16:31 ч.
Пожелавам успех на Любо Пенев в Ботев, каза Димитър Димитров
Доскорошният спортен директор на Ботев Пд Димитър Димитров призна, че не съжалява, че е избрал да работи на "Колежа", въпреки краткия му престой там.Херо разкри, че е предпочел "канарите" пред Левски, тъй като от "Герена" са го потърсили твъде късно. В същото време той призна, че към момента не е поел ангажимент да бъде съветник в Черноморец, но винаги е готов да помогне на "акулите".
"Това са глупости. Няма такова нещо. Не съм говорил с никой от Черноморец. Разбира се, че ще помагам с каквото мога, никога не съм го крил този факт. Не е ясно колко време ще остана в България обаче", обясни Херо пред SL.
"Моите планове са за чужбина. Не съжалявам, че избрах Ботев Пд. Действах принципно и така ще правя занапред, така съм правил и преди. Дали е правилно или не няма знамение. Бях поел ангажимент към Ботев, когато от Левски ме потърсиха. "Сините" се обадиха по-късно, нямаше как да приема", допълни той.
"Кой съм аз, че да коментирам дали е правилно или не. Не е коректно това. Мога само да пожелая успех на Любослав Пенев", заяви Херо на въпрос за назначаването на Пенев в Ботев Пд.






Повдигнаха обвинение на румънския шофьор, причинил тежката катастрофа с 10 пострадали
02/08/2025, Събота 12:33
0



Костадинов подкрепи Батков-син и протестиращите на "Маказа"
02/08/2025, Събота 12:03
2







Силен старт на Lozenets Music Fest 2025
02/08/2025, Събота 10:30
0



Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган
02/08/2025, Събота 09:34
3

Пътят за Гърция през Маказа ще е затворен за два часа поради протест
02/08/2025, Събота 09:03
0

Срутване в голяма медна мина в Южна Америка, миньори са в капан
02/08/2025, Събота 08:33
0