×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пожар избухна в храма "Св. Василий Блажени" в Москва
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

"Малки ку*ви", "Секси пусита" и "Ку*воляци на рояци" заляха интернет


"Малки ку*ви", "Секси пусита" и "Ку*воляци на рояци" заляха интернет
Дари родителите знаят къде се подвизават малките им момиченца?
12 Юни 2014, Четвъртък, 21:12 ч.

Модата с порноснимки на малолетни тръгва от Пловдив и завладя и Бургас

Порой от порнографски страници с провокативни имена заливат Фейсбук от седмица. Потребители пропищяха от постоянните атаки с покани за харесване на “К.рвите на Пловдив”, “Български мръсници”, “К.рвуляци на рояци”, “Малки к.рви” и други страници с нецензурни заглавия. Анонимните порно профили всъщност са виртуални пространства, в които се поместват скандални снимки и видеа на разсъблечени момичета, част от които са на видима възраст под 18 г. Подобни места са рай за сексманиаци и педофили, пише "Марица".

Поглед върху страниците показва, че модата вече се е преместила и Бургас и девойчета с едва напъпили гърди гордо си ги снимат и ги пускат в мрежата. А някои са направо голички.  Огромен брой харесвания има и от бургаски мъже на всякаква възраст.

Страниците са харесани от хиляди потребители. На всяка от тях е поместен призив: "Пращайте ни снимки на (малки) к.рви или техния Фейсбук - анонимността е гарантирана". Това означава, че някои от разголените девойчета вероятно дори и не подозират, че с горещите им фотоси се забавляват хиляди. Достатъчно е недобронамерен приятел да пусне снимка и тя директно попада на стената. Сред снимките има и "селфита" на момичета, които са почти голи и очевидно са далеч от пълнолетието си.

Под фотосите се нижат коментари на загорели мъже, някои от тях чужденци. Тия нямат и осми клас, като гледам, и аз искам да удрям там, направо бих я бутнал, и за отзад, и за отпред ставаш, са най-скромните потребителски мнения. Малцина са онези, които реагират негативно на съдържанието, достъпно за посетители от цялото земно кълбо.

Някои от анонимните профили обаче са предизвикали потребителите и от коментарите става ясно, че са докладвани на администраторите във Фейсбук. Това става ясно от поместеното на един от тях съобщение: “Извинявайте ни че за малко изчезнахме но някои ни беше докладвал. Но пак сме тук и чакаме снимки” (б.а текстът е поместен без редакторска намеса).

Има и гневни коментари на хора, които с ужас са установили, че снимки на техни близки приятелки или на децата им са качени и достъпни за извратеняци от цял свят.

Каква е целта на страниците с очевидно порнографско съдържание  на този етап не е ясно. Те биха могли да бъдат използвани за генериране на трафик към определени сайтове или да бъдат място за срещи на педофили или сексманиаци, коментират експерти. Би било добре служителите на полицията и ДАНС да проверят кой е създател на тези страници и да се потърси отговорност за качените снимки на малолетни момичета.

В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
6
Коментара
6
Коментара по темата
6.
Burgas manqcii
14.06.2014 09:59:50
2
0
Кажи им малко Даниеле :D
5.
FreakzBS
13.06.2014 21:26:41
3
9
Въобще не си измисляйте. Първата страница, която бе създадена, е бургаската и след това тръгнаха всички други, които се опитваха да бъдат по-посещавани от тази. А и ние какво сме виновни, че повечето момичета на възраст под 18 години сами изпращат голите си снимки като се правят, че не им пука? Курвата си е курва по рождение и оправия рядко има! Поздрави, Даниел А.
4.
Таничка
12.06.2014 22:16:47
5
24
А родителите им не виждат ли голите задници на дечицата си? Или зяпат проститутки в други сайтове?
3.
ахахах
12.06.2014 21:58:07
2
18
Снимали се малките мърши къде без гащи къде с гащи, качили си ги те в нета и като попаднат в група,която обобщава модела им на поведение много засегнати...ти да видиш как моята снимка се е озовала там,аз само на стената си я качих...хахахахахха
2.
Флагман са олигофрени
12.06.2014 19:57:47
6
6
Да бяхте се постарали да проверите поне. Ебахти малоумния сайт. Първата страница беше направена за Бургас. https://www.facebook.com/bskurvolqk
1.
бургазлия
12.06.2014 19:05:15
5
11
ФБ е колония от морално прокажени.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Омбудсманът ще сезира Конституционния съд за МРЗ и трудовия стаж Омбудсманът ще сезира Конституционния съд за МРЗ и трудовия стаж Велислава Делчева атакува промените, при които година работа на 4 часа ще носи около шест месеца стаж Още един екип на Спешна помощ започва работа в Несебър от днес Още един екип на Спешна помощ започва работа в Несебър от днес Допълнителните медици ще подсилят реакцията при инциденти в най-натоварения месец на туристическия сезон Диона се показа на системи от болница, какво се случва в нея Диона се показа на системи от болница, какво се случва в нея Певицата не разкри какво е наложило медицинската помощ, но увери последователите си, че няма повод за паника 40% от българите без пари за почивка, а мрежата пита: 60% богати ли са? 40% от българите без пари за почивка, а мрежата пита: 60% богати ли са? Опашките към Гърция и скъпите жилища разпалиха спор дали статистиката показва бедност, неравенство или националния навик да се оплакваме Дунав се отдръпва от бреговете: Пясъчни пустини изникнаха от България до Унгария Дунав се отдръпва от бреговете: Пясъчни пустини изникнаха от България до Унгария Рекордното маловодие блокира кораби, спря ядрен реактор и изправи Румъния пред извънредна енергийна ситуация „Ужасът Петрохан“ скоро ще събере отново всички пред екраните „Ужасът Петрохан“ скоро ще събере отново всички пред екраните Случаят „Петрохан“ притежава всички драматургични елементи, които киното търси. Неразкрити въпроси. Мистицизъм. Намесени са деца. Сектантство. Планина, която сама по себе си е обвита в легенди. Смърт. Разследване. Психологическо напрежение Комар или кърлеж: Лекар обясни как да реагираме и кои опасни грешки да избегнем Комар или кърлеж: Лекар обясни как да реагираме и кои опасни грешки да избегнем Паразитът трябва да бъде отстранен веднага, без олио, спирт и въртене, а антибиотик се приема само след лекарска преценка От днес хиляди българи плащат повече за осигуровки, служителите на МВР също От днес хиляди българи плащат повече за осигуровки, служителите на МВР също Минималните прагове скачат с до 70%, държавните служители започват да внасят личен дял, а здравната вноска за безработни става 24,81 евро Двама с качулки дебнели Владо Загатото, белина ли е трябвало да заличи следите? Двама с качулки дебнели Владо Загатото, белина ли е трябвало да заличи следите? Камера заснела подозрителни силуети край дома в Банкя, а разследващите проверяват дали бизнесменът е бил нападнат и убит преди пожара Българин разби световен рекорд в бейзбола, чака печата на Гинес Българин разби световен рекорд в бейзбола, чака печата на Гинес Стефан Бешков удари 30 топки за минута, за да привлече подкрепа за националните отбори и детския спорт
Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното Заплахата за бойкот от Европа и бунтът във футболната централа принудиха президента да оттегли проекта за 20 млрд. долара Латвия затвори единствения си действащ граничен пункт с Беларус Латвия затвори единствения си действащ граничен пункт с Беларус Рига обяви технически проблем на Патерниеки и призова пътуващите да търсят алтернативни маршрути Испания овладя кризата: 48 300 мигранти се върнаха, нито един не стигна до континента Испания овладя кризата: 48 300 мигранти се върнаха, нито един не стигна до континента Мадрид увери Европейската комисия, че движението от Сеута към останалата част на ЕС е напълно блокирано САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? Йозгюр Йозел напусна партията на Ататюрк с 90 депутати и оглави най-голямата опозиционна сила в парламента Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море 254 жители и туристи са изведени с лодки от обградено крайбрежно селище, а древният археологически комплекс беше евакуиран превантивно Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Според разследването Пейчева е била последният човек, който се е срещнал с бизнесмена Янков   Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика От 3 август до края на месец август ще се третират всички зони в града 
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори