Момиче с комоцио след женски бой за мъж
Завист и отмъщение за отнет приятел стана причина за екшън в благоевградско село. Жертвата е 19-годишната Теодора. Тя е с компания в селската кръчма. Отива да се измие и зад вратата чува разговор по свой адрес. “Влязох в тоалетната, те влязоха след мен, като чуха гласа ми. Започнаха да си говорят: “Тази вечер съм си набелязала един човек и ще го смачкам”, каза едната. Излизам от тоалетната, заставам да си измия ръцете, Мария Зафиркова ме блъсна в стената”, спомня си Теодора пред bTV.
Женският бой продължават и извън заведението. Тогава двете Марии се нахвърлят върху нея с юмруци и ритници.
“Хванах я за рамото и попитах: “Маре, какъв ти е проблемът?!” Тя ме блъсна, започнаха да ме удрят и двете. Другата Мария скочи и тя, блъснаха ме на земята, оттам си спомням, че имаше само ритници, удари”, разказва битото момиче. След побоя тя е приета в болница със сътресение на мозъка, има увреждане и на дясното око. “Уплашена е много, защото я заплашваха няколко пъти и по телефона”, разказва приятел на Теодора.
Битото момиче признава, че е била нападната заради момчето, с което има връзка сега. “Мария ми разказа, че приятелят ми преди това е бил с нея”, твърди Теодора.
Иран обяви Ормузкия проток за своя атомна бомба
Необичайно студено време със сняг и градушка обхвана Гърция
18-годишен от Перник стреля с пистолет от кола в движение
ЕП разследва потенциални опити за външна намеса в последните избори у нас
Закопчаха дрогирана 19-годишна шофьорка без книжка
Важно! Маршрутът на старта Giro dItalia в Несебър и временната организация на паркирането и движението в града
Черноморец изпусна победата срещу Етър в Несебър
Гордост! Бургаските кикбоксьори се завърнаха с купи и медали от Европейската купа в Хърватия
АТВ се вряза в зрители на автомобилно шоу, има загинали (ВИДЕО)
България е в най-лошата си фискална позиция от началото на хилядолетието, алармират от ИПИ
Над 42% по-скъп ток за бизнеса от днес
Лошо време скова Турция: Бурни ветрове и майски сняг
