Боклукчийска драма в центъра на Бургас, чисти се като селско дере
Кофите за смет са неправилно поставени, а съседите ми хвърлят боклука на земята, жалва се възмутен гражданин
17 Декември 2013, Вторник, 07:48 ч.
Боклуците си седят по улиците, оплаква се гражданин
Боклуците в центъра на Бургас си седят по улиците, чистят се като селското дере, жалва се възмутен гражданин. В рубриката “Моята новина” на Нова телевизия той е публикувал пет снимки на контейнери за смет от ул. “Иван Богоров” 20.
“Боклукът се събира от земята два пъти на месец. През лятото смърдеше ужасно, защото само веднъж месечно се мие улицата. Това не отива нито на данъците, които плащам, нито на държавата, която уж е членка от Европейския съюз”, пише в “Моята новина” бургазлията, пожелал анонимност.
“Надявам се районът да се почисти. Може и да съжителствам с хора със селяндурски манталитет и изхвърлят боклука си до кофата, но това е така, понеже контейнерите реално са малко за блок с около 500 живущи в супер центъра на града. Иска ми се предколедно да споменете великите сили от Община Бургас, на които съм сигнализирал над пет пъти, че кофите за смет са неправилно поставени на точно 5 метра от сградата и на 10 метра от прозореца на първи жилищен етаж. Работниците сигурно са с ниски заплати, но това не ги оправдава да чистят през пръсти”, добавя възмутеният гражданин.
В категории:
Бургас
Завистта ви краде спокойствието по 5 начина, преди дори да го осъзнаете
4 сигурни признака, че сте идеалната двойка
5 мъжки грешки, които бавно убиват брака и водят до развод
Бюджет 2026 спря автоматичния ръст на заплатите за близо 800 000 души
Мигрантски хаос в Сеута: До 60 000 преминаха границата, 67 загинаха
Руски съд издаде заповед за арест на дъщерята на убития Борис Немцов-Жана
Дърво премаза кола в ж.к. "Славейков" (СНИМКИ)
Мистериозната радиостанция UVB-76 отново излъчи кодови думи, значението им остава загадка
Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър
Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате
Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци
Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него?

Да , ама не.........
Няям нерви ...., затова карай Джони.Единственият на протест е да не си плащаме данък-смет.Вече е затворена хранителнта верига -от контейнерите , през махалата и пункта за вт.суровини.
Да , ама не.........
Няям нерви ...., затова карай Джони.Единственият на протест е да не си плащаме данък-смет.Вече е затворена хранителнта верига -от контейнерите , през махалата и пункта за вт.суровини.