Още едно българче се появи в катун край Солун, арестуваха мнимите родители
13 Ноември 2013, Сряда, 07:30 ч.
Разследване на прокуратурата установило, че момиченцето се родило 6 месеца след първото им дете
Нова драма разтърси Гърция. Дете от България е открито в цигански катун край Солун, съобщи ТВ7, позовавайки се на гръцки информационен сайт.
Разследване на прокуратурата в Солун на актовете за раждане в периода 2008 – 2013 г. е установило, че ромско семейство е декларирало раждане на второто си дете половин година след първото.
Гръцките полицаи са открили мнимите майка и татко на четиригодишното българче в лагер край Солун. След ДНК тест е било установено, че мъжът и жената не са биологичните родители на детето. Те обяснили, че ромско семейство от България им дало момичето, защото не можело да го отглежда. За детето сега се грижат активисти от благотворителната организация “Усмивката на детето”, а на арестуваните може да им бъдат повдигнати обвинения в отвличане и незаконно получаване на социални помощи.
Какво променя живота на днешния провокативен и звезден рожденик
Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано
Президентът Илияна Йотова: Радев постави точна диагноза
Билгин направил два неуспешни опита за убийство
БК "Черноморец" Бургас фалира
Бедствие в Киев: Спрян ток и минус 24 градуса
Автобусна катастрофа в Турция: Много жертви и ранени (ВИДЕО 18+)
Отбелязва 144 години от рождението на символа на българското изкуство
Маколи Кълкин потъна в скръб: Обичам те, ще се видим по-късно
Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България
51 души са спасени от блокиран кабинков лифт край турския град Бурса
Скална маса е паднала Кресненското дефиле и ограничава движението
