×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Валери Симеонов: Искаме да спасим България от управлението на статуквото


Валери Симеонов: Искаме да спасим България от управлението на статуквото
При нас постъпи решение на СЕК, с което предлагат своята безкористна подкрепа на програмата на НФСБ, която на 90% съвпада с програмата на СЕК, каза Валери Симеонов
22 Август 2013, Четвъртък, 12:08 ч.
Автор: Флагман.БГ

НФСБ защитава не само интересите на социалнослабите, но и на хората, които имат бизнес, добави Симеонов

Национален фронт за спасение на България (НФСБ) и партия „Средна европейска класа” (СЕК) имаме обща цел - спасението на България, да се преодолее и да се прекрати продължаващото управление на статуквото. Това каза Валери Симеонов, председател на НФСБ, на съвместна пресконференция на двете политически партии, които обявиха, че ще се обединят идейно, пише агенция "Пик".

 „При нас постъпи решение на СЕК, с което предлагат своята безкористна подкрепа на програмата на НФСБ, която на 90% съвпада с програмата на СЕК. НФСБ защитава не само интересите на социалнослабите, но и на хората, които имат бизнес”, добави Симеонов.

Георги Манев, председател на „Средна европейска класа”, обясни, че партията подкрепя малкия и среден бизнес.

„Всички партии подкрепят само големите предприемачи, лобисткия бизнес. Тук сме, за да заявим нашата принципна позиция. Обединяват ни няколко общи стълба. Сред тях са, че не изключваме европейската интеграция, но през националните интереси. В редиците на изпълнителния комитет има хора на изкуството. Можем да работим с всички здравомислещи партии, които се съобразяват с програмата на НФСБ, която ще бъде доразработена от СЕМ и от другите партии, които ще участват в проекта НФСБ”, добави Манев.

Константин Бачийски, заместник-председател на „Средна европейска класа”, посочи, че двете партии ще си сътрудничат.

„Вече имаме 6-годишна история в местната власт в Бургас. Искаме да променим начина, по който се прави политиката в България, защото решенията се взимат в интерес на малък кръг от хора. През последните 20 години управляват лица, които се сменят, но хората, които дърпат конците, остават същата”, каза още Бачийски. По думите му, това обединение не е плод на спонтанно решение, а на дългогодишна съвместна работа.


В категории: Политика


Флагман.БГ Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) 16/09/2025, Вторник 17:59 0
11
Коментара по темата
11.
сеирджия
22.08.2013 20:49:43
6
3
Желязке оди да правиш свирки-гласуването не е за тебе-трябва и акъл.
10.
Желязка
22.08.2013 19:21:25
13
35
как е възможно да правите съдружие с този простак манев ,никога вече няма да гласувам за вас
9.
дядо герги
22.08.2013 19:01:01
7
23
ХА,ХА,ХА ГЛАДНИ ШПИНГИ МЕРАКЛИЙ ЗА ВЛАСТ , АБЕЕЕЕ АЛАНКООЛУ ДЕ СИ ТРЪГНАЛ
8.
tania
22.08.2013 17:07:12
3
22
lelelelelele ujassss
7.
Niki
22.08.2013 16:33:37
40
23
Много добре, пожелаваме Ви успех и дано да влезете в парламента.
6.
Анти-Булгар
22.08.2013 16:25:57
5
13
Лукавият тарикат Валери щял да променя ?! БОУЖЕ....всички са хайдуци, а в кабеларката СКАТ са подмазвачи. Ай сиктир, закривайте Булгаристанската кочина, гласувайте да станем турски вилает или руска губерния. Поне като чужди народи са ни управлявали сме били най-добре !
5.
Ivan D.
22.08.2013 16:22:46
25
10
А браво от Фронта имаха нужда от малко свежа кръв, че май само пенсионери имаше при тях.
4.
нищо
22.08.2013 14:35:16
3
3
Нищо лошо,някой искал да прави промяна в българската политика,първо си създайте кадри,защото сега много ви налетяха,кариеристи,номади и политически еднодневки.
3.
НФеСБ
22.08.2013 13:35:11
8
25
Валеряново хапче:)
2.
87
22.08.2013 13:11:16
30
48
Повече няма да гласувам за тази партия.
1.
бочето
22.08.2013 13:03:41
14
14
Вие сте луди-------какво ще оправите
Нали ви видяхме как си оправяте нещата
Освен това нито кадри имате,нито пари да инвестирате
С крясъци и ругатни не става
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са В следващите дни ще се ремонтира аварийно аутобана Извънредно! Пазач на паркинг нападна с брадва мъж в Бургас (ОБНОВЕНА) Извънредно! Пазач на паркинг нападна с брадва мъж в Бургас (ОБНОВЕНА) Свадата се случи пред очите на майки и деца Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана (ОБНОВЕНА) Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана (ОБНОВЕНА) Майка му - апелативният прокурор Валентина Маджарова няма намерение да си подава оставката, подала е само молба за отпуск Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Труп на делфин шокира бургазлии Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! По време на заседание на парламентарната комисия по околна среда и водите миналата седмица Султанова за пореден път повдигна въпроса за инцидента край сливенското село Чинтулово, където в края на юли горя обект, използван за складиране на автомобилни гуми Невиждан разгром! Ще се шашнете колко гола вкара "Несебър" в мач за първенство Невиждан разгром! Ще се шашнете колко гола вкара "Несебър" в мач за първенство 9:0 Арестуваха за наркотици сина на капитан №1 в Поморие на семейния им кораб. Похитил и дрогирал дете? Арестуваха за наркотици сина на капитан №1 в Поморие на семейния им кораб. Похитил и дрогирал дете? Полицаите намерили пико на борда на популярния плаватенен съд за разходки "Ниа" Огромна акула осигури кърваво зрелище близо до брега Огромна акула осигури кърваво зрелище близо до брега Хищникът се храни пред публика Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) Преди да седнат на отрупаните с подаръци и балони чинове, първокласниците получиха Ключа на знанието от кмета Васил Едрев Антимафиотът Ради Пенев стана зам.-директор на ОДМВР-Бургас Антимафиотът Ради Пенев стана зам.-директор на ОДМВР-Бургас Комисар Пенев заема освободения пост от комисар Генчо Атанасов, който се оттегля в заслужен отдих
Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Змията е убита и изядена Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Създаде се впечатление, че малко кученце шофира с близо 200 километра в час в руската столица Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори