Поморийци благодарят на кмета си
21 Август 2013, Сряда, 15:10 ч.
В Поморие са благодарни на тишината и спокойствието, което им е осигурено през лятото
Жители от Поморие изпратиха благодарствено писмо до кмета на общината Иван Алексиев. „Сърдечно Ви благодарим за спокойствието и тишината, която осигурихте на нас, местните хора и туристите през този летен сезон”, пишат в писмото си поморийците.
Гражданите изказват своята благодарност и към служителите пряко ангажирани с опазването на обществения ред в града и заявяват желанието си, Поморие да се развива като привлекателен център за семеен туризъм.
„Уверяваме Ви, че винаги ще имате нашата подкрепа и съдействие за спазване на Наредбата за обществения ред”, пише още в писмото, подписано от живеещи на улиците „Крайбрежна”, „Цар Освободител”, „Цар Симеон”, „Витоша”, „Хан Кубрат” и „Стефан Караджа” в Поморие.
От началото на годината служителите от звено „Обществен ред и сигурност” са съставили общо 51 акта за установяване на административни нарушения и 36 констативни протоколи по Наредбите за поддържане и опазване на обществения ред в община Поморие; за регистрация, стопанисване и контрол на кучетата на територията на общината и по Закона за устройство на Черноморското крайбрежие.
В категории:
Поморие
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

За справка часът е 23:12 .