Несподелена любов е причина за кървавото харакири в центъра на Бургас
36-годишният бургазлия Павел Поповски, който си направи харакири показно в центъра на Бургас и издъхна за около 10 минути пред ужасените десетки граждани на ул.“Юрий Венелин“ вчера, е бил нещастно влюбен. Павел харесвал жена, която не отговаряла на чувствата му. Били отдавна приятели, но дамата не желаела да задълбочават връзката.
„Павката беше чудесен пич, ставаше за купон, готин, точен, но тая любов го съсипа“, каза един от аверите му по време на погребението днес.
Факт е, че в листата във фейсбук профила му снабдителят от „Нефтохим“ има доста приятелки и ухажорки. Увличал се е от фототехниката. Повечето от фотосите са все купонджийски.
Удължителен или редовен бюджет - какво печели и какво губи държавата
Социалните мрежи влошават концентрацията при децата
Какви са условията за туризъм в планините
Как една случайна чаша в древен Китай се превърна в най-популярната напитка в света след водата
КНДР обезврежда над милион мини в Курска област
Нетаняху обвини премиера на Австралия, че с подкрепата за Палестина подхранва антисемитизма
„Ние, потребителите“: Наложеният платеж остава най-сигурната защита при онлайн пазаруване
Рибари уловиха и спасиха 150-килограмова есетра край Бяла (ВИДЕО)
Защо Япония ще остане без панди за първи път от половин век
След оставката на кабинета "Желязков": Започват консултациите при президента Радев
Австралия обяви национален траур след стрелбата в Сидни
Убит ли е Роб Райнер? Режисьорът и съпругата му открити мъртви в дома им в Лос Анджелис

Наистина такова поведение все още не е категорично обяснено в науката!
Само то си знае момчето какъв амок го е обзел - не мислиш, бяло петно е в главата ти и ......... ужас!
Леко му пръст!
Виновни няма в случая. Просто момчето е било или с разклатена психика или "нещо" е употребило или просто в момента нещо е прищракало.....Все още са необясними такива човешки реакции...загадка е какво става в главата на човек. Не дай боже! Мир н праха му на момчето!
Не се прави така момче, мир на праха ти !