Мутри на несебърския кмет бият екип на Флагман.бг, за да скрият трагедията с украинчетата (видео)
Шефът на общинската охрана Герасим Михалчев удря наш репортер, а дебеловрат блъсна камерата ни
Директорът на общинското звено за охрана Герасим Михалчев хвърли срещу екип на Флагман.бг най-бруталните си мутри, за да ни удрят и чупят камерата. Гаврата се разигра в 22,30 часа тази нощ на площада в Стария град Несебър, където отидохме, за да заснемем върху каква настилка са играли боси украинчетата.
Когато пристигнахме пред сцената, видяхме, че въпреки късния час там репетират дечица, а ръководителите им – руснаци, украинци и беларуси, ги наблюдават. Искахме да чуем мнението на някой от организаторите на голямото международно събитие, на което домакин е Община Несебър, а отделните модули от четиридневната програма се ръководят именно от служители на кмета Николай Димитров. Докато снимахме в близък план черната гумена настилка върху сцената, станала причина поради нагорещяването й, за изгарянето на крачетата на децата, видяхме, че към нас се отправят няколко дебеловрати. Между тях разпознахме директора на общинската полиция Герасим Михалчев – бивш управител на едно от мракобесните формирования Ви Ти Ей. Същият до 2010 г. бе едновременно управител на Ви Ти Ей и общински служител на трудов договор към Общината, докато Флагман.бг го разобличи с документи.
Опитахме да разберем дали все пак има някой друг от домакините от Община Несебър, обръщайки се цивилизовано към Михалчев, но същият хвърли срещу нас дебеловратите с цялата им мощ. Аз, Катя Касабова, бях ударена с юмрук от самия Михалчев в стомаха, а най-дебелият от мутрите му блъсна и събори камерата на колегата Иван Колев. Убедени, че сред публиката няма кой да ни помогне, групата охранители започна да ни ругае и заплашва. Бяха сигурни, че вече не ги записваме.
Флагман.бг ще подаде жалба в РУП-Несебър срещу издевателството на общинските служители на кмета Николай Димитров.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

АЛО-ОООО, МЕЧКОВ не се излагайте с този ТЮФЛЕК да ви е лицето в Несебър !?? Ами той КОЗАТА и ДАЛАКМАНА къде, къде по-свежи от него а и приказката им върви ....
Кой на кого може да забрани каквото и да е, освен ако не е разпоредба на законната власт в страната? П роблемът е, че такива като тоя трябваше да бъдат на друго място...и обществото трябва да го направи, за да не оставят случайността
Успех, г-жо Касабова и надявам се, че вече сте по-добре