×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Официално: Срещата между Тръмп и Путин в Будапеща - отменена!
  • Силно земетресение разтърси Източен Тайван
  • Керана Ангелова представя “Книга за Христо Фотев на 4 ноември в Художествената галерия
  • Националната премиера на документалния филм „Потопът и вкаменената гора“ стартира от Бургас на 8 ноември в НХК
  • Днес затварят две улици в ж.к. "Възраждане" - ул. "Дебелт" и ул. "Пробуда"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива завистливи хора като при вас


Стелла Ангелова: В Америка нямаме такива завистливи хора като при вас
Стелла явно се мисли вече за американка и за нея България е "при вас"
14 Май 2013, Вторник, 19:20 ч.

Зрителите освиркаха Илиана Раева и поискаха да напусне журито, заради толерирането на протежето си
Миналата вечер членът на журито на Dancing Stars Галена Великова заяви, че страшно много е харесала танца на Стела и Наско, но според нея в представянето им е имало повече каскади и трудни поддръжки, отколкото самба. Калин Сърменов пък сподели, че му е липсвало повече чувство от страна на Стелла. "Наско ми беше по-секси от теб", откровено призна актьорът. Много от участниците също не се притесняват да захапят Стелла, пише bliasak.bg. Преди да си тръгне, Люси заяви, че Ангелова е добре да си тръгне, за да не стане контузията й още по-зле. Елен пък се възмути: "Стела не се притеснява да каже, че е най-добрата". Не мисля, че трябва да се отдръпна. Танцът на Райна можех да го направя със затворени очи. Освен това никога не съм казвала, че съм най-добрата, I am the best. Трябва да спрат да бъдат такива хора, в Америка нямаме такива хора", не скри възмущението си Стелла. " Аз не съм единственият човек, който е бил професионален танцьор. Део е играл, Елен е била в балет, Люси е танцувал и е бил хореограф. Какъв е проблемът да съм тук, аз съм каскадьор,допълни блондинката. В социалната мрежа каскадьорката не премълча възмущението си, че са я накарали да се чувства, все едно участва в Big Brother. „Е, сега... нали трябваше да направят интрига, за да вдигнат рейтинга. Това нали е Dancing Stars, a не Big Brother? Най-важното е, че аз и Наско танцуваме от душа и ще го правим докато вие искате да ни гледате. Обичам си го и обичам да танцувам с него! Благодаря ви на всички, които ми пращат съобщения с подкрепа! Холивудската каскадьорка подразнила останалите в предаването още на първия лайф, когато се похвалила на всеослушание, че тя е най-голямата звезда от всички, които се състезават във формата. „Аз по принцип си пия кафето с Рики Мартин“, заяви в представителната си видео визитка Ангелова. Освен това скри, че е била професионален танцьор и каза, че идва в България да се учи. Майката на Стелла пък е първа приятелка с Илиана Раева, която е в журито. В момента в социалната мрежа искат оставката на Раева заради пристрастност.

В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Бърз трик за по-лесно заспиване Бърз трик за по-лесно заспиване 31/10/2025, Петък 20:29 2
Тервел ИЛИЕВ Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър 31/10/2025, Петък 20:00 2
5
Коментара по темата
5.
психоаналитик
18.05.2013 09:22:46
1
6
Българина е по-принцип много ,много завистлив и не обича успелите,като Стела българи, без протекции
4.
probval
15.05.2013 11:34:07
3
1
стелито-така и викахме до скоро е гулема смукачко-харесва минети повече от чукането
3.
Злати
15.05.2013 09:48:38
2
3
Тая Илияна Раева крещи като овчарка. Стела, ако имаш малко достойнство, махни се от дансинга. Нима очакваш подъл народ като нашия да те подкрепи?
2.
Вили
14.05.2013 22:55:35
4
4
Ти къде си родена бе, пикло! Какво е това "При нас в Америка!"? Стой си в Америка - какво правиш в българско шоу и плюеш българите? С кое право? Че и с акцент говориш, забравила си българския или се првиш. Не ти завиждаме, противна си с държанието си!
1.
Вили
14.05.2013 22:55:34
4
5
Ти къде си родена бе, пикло! Какво е това "При нас в Америка!"? Стой си в Америка - какво правиш в българско шоу и плюеш българите? С кое право? Че и с акцент говориш, забравила си българския или се првиш. Не ти завиждаме, противна си с държанието си!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Затварянето на рафинерията в Бургас води до тежък недостиг на средства и затруднява изпълнението на заложените цели, коментира икономист Шокиращ сигнал във Второ РУ: Собственик на детски център в Бургас дрогирал майки, за да спи с тях Шокиращ сигнал във Второ РУ: Собственик на детски център в Бургас дрогирал майки, за да спи с тях Следи от наркотици в телата на няколко жени вдигнаха полицията на крак Драма с моряците от „VIVA 962“, избягали в Бургас след арест в Севастопол Драма с моряците от „VIVA 962“, избягали в Бургас след арест в Севастопол Военните ни изпратиха с хляб и вода, споделят украинските моряци Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук Публична тайна е, че други политически лидери имат модератори, които управляват публичните им страници и те блокират троловете Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Участник крещи: "Каам ти, каам ти" Иван Гайков: Нуждаем се от пристанищна инфраструктура в Приморско, за да развием цялото Южно Черноморие Иван Гайков: Нуждаем се от пристанищна инфраструктура в Приморско, за да развием цялото Южно Черноморие Кметът настоя за държавна подкрепа за реализиране на проекта Мъж се направи на жена в "Ергенът" Мъж се направи на жена в "Ергенът" Иронизира участничка Защо забраниха износа на горива и има ли запаси? Защо забраниха износа на горива и има ли запаси? Управляващите уверяват, че са бързали, за да предотвратят спекула с цените, но от опозицията подозират, че причината е друга - резервът е празен  Какво се случва с водата в голям роден град? Какво се случва с водата в голям роден град? Хора са притеснени Кметът Алексиев: Стартирахме проекта за голямата болка на Поморие, вече няма да оставаме без вода Кметът Алексиев: Стартирахме проекта за голямата болка на Поморие, вече няма да оставаме без вода Довеждащ водопровод с резервоари, вълнолом и екологични инициативи ще подобрят инфраструктурата на крайморския град
Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва Галена натиска последния златен бутон Галена натиска последния златен бутон В есенната неделната вечер зрителите ще се насладят на няколко въздействащи музикални изпълнения Хамас предаде тялото на убития български заложник  Хамас предаде тялото на убития български заложник  Сахар Барух е с българско гражданство и бе отвлечен от кибуца Беери Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Бизнес за милиарди подари Рамзан Кадиров на дъщеря си Айшат стана горд собственик на фабрика за облекла, склад и общежитие за работници Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Ето къде приеха задължителен коледен бонус от 639 евро Така наречената "Зимна празнична надбавка" ще бъде в размер на половината минимална работна заплата  в Словения Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии Защо военните вземат с 1000 лева по-високи пенсии За високите пенсии на военни и полицаи е, че при тях три години действително изслужено време се зачитат за пет години осигурителен стаж от трета категория
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Няма да си губя времето с Путин, който говори, говори – и нищо Виц на деня Виц на деня - Любовният ми живот е като Coca-Cola.
- Искрящ, бурен и сладък ли?
- Не, бе! Първо беше нормален, после стана Light, а сега вече е Zero!
Виц на деня Виц на деня - Дъще, ела да измиеш чиниите!
- Мамо, аз съм родена за големи неща!
- Добре, ела да измиеш тенджерата!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не сте джентълмен, то е възможно да сте… лейди
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори