Култовият "Бийч бар мания" в Слънчев бряг пламна, но от късо съединение
Култовият бар в Слънчев бряг ще бъде напълно възстановен до дни, казва босът му Калчо Михов. Той опроверга всички слухове за умишлен палеж
14 Април 2013, Неделя, 16:01 ч.
Автор: Флагман.бг,Няма данни за умишлен палеж, категоричен е собственикът Калчо Михов
Култовият "Бийч бар Мания", намиращ се до хотел "Глобус" в Слънчев бряг, горя в събота вечерта, информират от Областната дирекция на МВР в Бургас. До този момент не са открити следи от умишлен палеж, като се смята, че вероятно късо съединение е първоизточникът на огъня. Все пак не е изключено и конкурент да е палнал заведението току преди да започне сезона в комплекса, се носят слухове сред местния бизнес.
Сигнал за пожара подават работници, минали през мястото около 20:30 часа снощи. Те видели кълбета от дим и веднага сигнализирали на телефон 112. На място били пратени два противопожарни автомобила и шест огнеборци, които веднага потушили пламъците. Изгорели са части от барплота, телевизор, както и ел.таблото, откъдето е тръгнал огъня. "Опушено е, но щетите са незначителни, няма проблеми, ще възстановим заведението веднага и това няма да попречи да посрещнем първите си гости", каза шефът Калчо Михов. Той е категоричен, че няма данни за умишлен палеж, защото огънят твърдо е тръгнал от ел.таблото.
В категории:
Несебър
4-те зодии, които ще имат много късмет на 16 декември 2025
Украйна обяви Филип Киркоров за издирване
Рецептата за коледни канелени курабийки на баба
Над 400 000 евро са иззети при акция срещу пране на пари в София
Силни ветрове събориха 24-метрова „Статуя на свободата“ в Бразилия(видео)
Кметът на Сунгурларе инспектира обекти в село Съединение
Царево въвежда единни правила за индивидуалните електрически превозни средства
Кметът на Несебър посрещна коледарчета в Общината
Икономическите загуби от природни бедствия са намалели с една трета през 2025 г.
Президентът продължава консултациите за изход от политическата криза с БСП и ИТН
Джеймс Камерън влезе в клуба на режисьорите милиардери
3 евро такса върху вноса на пратки до 150 евро
