×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Македонците прекалиха. Обявиха и Шакира за македонка в местен вестник


Македонците прекалиха. Обявиха и Шакира за македонка в местен вестник
Оказа се, че Шакира е македонка
05 Февруари 2013, Вторник, 10:30 ч.

Според изданието бащата на световноизвестната звезда Шакира – Уилям Мебарак Чадид бил наполовина македонец
Шакира е македонка, пише днес македонският вестник “Вечер”. Изданието публикува материал посветен на световни звезди, които имат корени от страните от бивша Югославия.

Според вестника - бащата на световноизвестната звезда Шакира – Уилям Мебарак Чадид бил наполовина ливанец, наполовина македонец. Материалът е озаглавен “Шакира е македонка, а Рита Ори от Косово”. “Сред най-хубавите жени на света е логично да има и такива с потекло от Балканите”, пише вестникът.

Посочени се известни дами, чиито баби и дядовци наистина с от Балканите. Такива са Джена Елфман и Дениз Ричардс с роднини в Хърватска, Мила Йовович с баща черногорец и Коко Остин с баба и дядо сърби.

Специално за Шакира, обаче, не се посочват никакви подробности относно македонската половина на баща й.

Информации в интернет посочват, че бащата произхожда от “македонци католици”, което само по себе си е доста несъстоятелно. Автор на статия в Уикипедия пък упорито моли да се коригира тази информация. Според него, въпросната жилка на таткото на Шакира идва от маронитите католици, което няма нищо общо с македонците. Маронитите са ливански християни. Масовата им емиграция към САЩ през 20 век силно намалява броя им в Ливан. Маронитите днес са повече от една четвърт от общото население на Ливан.

В категории: Лайфстайл


Коментари
Флагман.БГ Трус в Благоевградско Трус в Благоевградско 03/05/2025, Събота 08:20 0
Флагман.БГ Заминава за Русия Заминава за Русия 02/05/2025, Петък 22:03 10
Флагман.БГ Тя празнува днес Тя празнува днес 02/05/2025, Петък 21:03 6
Побой в Перник
Побой в Перник 02/05/2025, Петък 21:00 0
Получи голямо признание
Получи голямо признание 02/05/2025, Петък 20:48 0
Прави нещо невероятно
Прави нещо невероятно 02/05/2025, Петък 20:24 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Туту, Лулу и Заза се радват на живота в Зоопарк Бургас Туту, Лулу и Заза се радват на живота в Зоопарк Бургас Местната зоологическа градина се обогати със сурикати Жега в България, в София температурата ще достигне до... Жега в България, в София температурата ще достигне до... 24 градуса в столицата Трус в Благоевградско Трус в Благоевградско За щастие, земетресението е слабо Млад военен почина при катастрофа Млад военен почина при катастрофа Колегите на загиналия са в шок Има ли заплаха за енергийната ни система? Експерт заговори за апокалипсис Има ли заплаха за енергийната ни система? Експерт заговори за апокалипсис Иван Хиновски предупреди, че тя може да се разпадне с включването на 1300 МW фотоволтаици догодина Иван Алексиев: Лодкостоянката в Ахелой ще се превърне в модерно пристанище Иван Алексиев: Лодкостоянката в Ахелой ще се превърне в модерно пристанище Общината подаде проектно предложение за втори етап на проекта Министър Мирослав Боршош: С LUNAR даваме заявка за развитието на градския туризъм Министър Мирослав Боршош: С LUNAR даваме заявка за развитието на градския туризъм В третото издание на международния конкурс по видео мапинг на тема „Завет“ участваха кандидати от 28 държави Тя празнува днес Тя празнува днес Койна Русева има рожден ден Побой в Перник Побой в Перник Мъж наби жена си Прави нещо невероятно Прави нещо невероятно Петков остава във футбола като вратар...
От Белия дом с ключово решение за Румъния От Белия дом с ключово решение за Румъния В Букурещ са недоволни След мощното земетресение от 7,4 по Рихтер: Властите в Чили отмениха... След мощното земетресение от 7,4 по Рихтер: Властите в Чили отмениха... Успокоителна информация от чужбина Инцидентът в Щутгарт се оказа фатален! Сочи се, че шофьорът е... Инцидентът в Щутгарт се оказа фатален! Сочи се, че шофьорът е... Според полицията водачът е изгубил контрол над управлението на колата Чували с пари изпаднаха от брониран камион! Това, което последва е (не)очаквано Чували с пари изпаднаха от брониран камион! Това, което последва е (не)очаквано Приблизителната загуба е оценена на около 300 000 долара Оцеля след падане от 115 метра Оцеля след падане от 115 метра Собствениците й обаче загинаха Извънредно! Кола се вряза в група хора в Щутгарт, има много ранени Извънредно! Кола се вряза в група хора в Щутгарт, има много ранени Шофьорът е задържан Играчка-плачка: Дете надраска картина за 50 милиона евро Играчка-плачка: Дете надраска картина за 50 милиона евро Търсят се специализирани реставратори "Мога да пребия 100 мъже" "Мога да пребия 100 мъже" Макгрегър не е скромен Земетресение от 7,4 по Рихтер удари... Земетресение от 7,4 по Рихтер удари... Голям трус край южните брегове на Чили и Аржентина Разкри тайната на изящната си фигура Разкри тайната на изящната си фигура Жената на Клуни поддържа 53 килограма с водорасли
Гроздан КАРАДЖОВ, министър на транспорта Гроздан КАРАДЖОВ, министър на транспорта Това са някакви македонски приказки за лека нощ. Виц на деня Виц на деня Мама каза, че ако си направя татуировка - да се махам от вкъщи.
Тате рече, че такъв шанс рядко се пада и се татуира.
Виц на деня Виц на деня В ресторанта:
- Сервитьор, къде ми е пържолата?
- Под лимончето, господине.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога не досаждай.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори