Обама бил наркоман, развел се тайно?
Тръм предложи да дари 5 милиона долара, ако Обама се съгласи да публикува документите си от колежа и паспортите си.
25 Октомври 2012, Четвъртък, 06:32 ч.
Доналд Тръмп атакува президентът с клип в YouTube
Обявявайки се за „говорител” на целия американски народ, Доналд Тръмп качи в YouTube видео, в което нарича Барак Обама „най-малко прозрачния президент в историята на страната”.
Поредното „гръмко” разкритие на Тръмп за президента Барак Обама остана вчера без отзвук. Милиардерът направи пореден нелеп опит да повлияе на изборите за президент на САЩ, коментира британският вестник „Дейли телеграф”.
Очакваше се развълнуваното съобщение на Тръмп да се отнася до нещо като публикуване на митичните документи за развод на семейство Обама или доказателства за това, че в колежа президентът е употребявал кокаин.
Всъщност, разкритието на милиардера се оказа странна „сделка”, в която той предложи да дари 5 милиона долара на благотворителна организация, ако Обама се съгласи да публикува документите си от колежа и паспортите си.
Джип помете стадо край Казанлък: Две овце загинаха, разследват жестокост
Израелски удар погуби семейство с четири деца в Газа
Мъж претегли обувките си и замеря продавачка със сладолед в Монтана
Военният министър за самолетите на САЩ в Безмер: Пряка заплаха няма, но терористичен акт не е изключен
Ужас на купон: Баща изнасили 16-годишната приятелка на сина си
Кървава драма на плаж в чужбина: Убиха младеж пред очите на гаджето му
Скандалът с „райски газ“ зад волана в Пловдив извади наяве опасен абсурд в закона
Мистериозен хищник почина на 150 години, но роднините му остават господари на дълбините
Южна Америка се дави, Европа гори: Атмосферата затвори планетата в капан
18-годишна звезда загина в тежка катастрофа
Футболна бомба: Гуардиола на крачка от подпис със спящ гигант
21/07/2026, Вторник 19:00
0
Почина TikTok звезда
