×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Молдова официално започна преговори за присъединяване към Европейския съюз
  • Цените на петрола продължават да падат след новините за примирие
  • ЦИК призовава да не променят Изборния кодекс
  • Тръмп покани новия иракски премиер в Белия дом през юли
  • Земетресение с магнитуд 6,7 бе регистрирано на индонезийския остров Сулавеси
  • Зеленски предлага среща на Путин в САЩ
  • Седем медала и две титли на Световното първенство за спортисти със Синдром на Даун
  • Арестуваха четирима българи за контрабанда на цигари за над 2,8 млн. евро в Румъния
  • Край на войната: САЩ и Иран подписаха меморандум за разбирателство
  • Ед Шийрън си взема почивка от музиката, за да се отдаде на бащинството
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните


Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните
Детето е познато в „БургасБус“. От месеци пътува редовно по линията, помага на възрастни хора да се качват и слизат, чекира им картите, съдейства при свалянето на рампата за хора с увреждания
12 Май 2026, Вторник, 12:31 ч.
Автор: Тервел ИЛИЕВ

Не се срамувам, гордея се! Детето от Б11 показа как се учи отговорност, написа кметът Димитър Николов

10-годишно дете продава билети в автобус от градския транспорт на Бургас. Тази новина се появи тази сутрин като топ сензация в една от националните телевизии. Накратко: Гражданин е снимал дете да продава билетчета по линията Б11 по линията от ж.к.„Изгрев“ към ж.к. „Меден рудник“. По думите му детето извършвало дейността със знанието на шофьора или кондуктора.

„Детето е седяло близо до водача, проявявало е интерес към работата му и в един момент предложило да таксува качващи се пътници. Водачът на добра воля позволил, което е нарушение на вътрешните правила на фирмата”, обясни в ефира директора на „Бургасбус“ инж. Петко Драгнев.

Кметът на Бургас също излезе със становище по случая, ето какво написа във фейсбук профила си той:

„Интересна сутрешна новина! Гражданин подал сигнал в Инспекцията по труда и Нова тв, че 10-годишно дете продава билети в автобус на “БургасБус”. Интересна тема! Дали когато децата полагат труд под наш контрол е експлоатация, или трябва да го стимулираме?

Аз не се срамувам, че мой служител е позволил на едно дете да бъде полезно. Напротив – гордея се и със служителя, и с детето. Защото вярвам, че децата трябва да растат с усещане за труд, уважение към хората и желание да помагат. Не само пред телефоните, а реално.

И ако бъде наложен акт за тази ситуация, ще го платя с лични средства.

Между другото детето е познато в „БургасБус“. От месеци пътува редовно по линията, помага на възрастни хора да се качват и слизат, чекира им картите, съдейства при свалянето на рампата за хора с увреждания и с желание помага на шофьора, когато има нужда. Дете, което е увлечено от професиите в градския транспорт.

Нека бъдем честни – има огромна разлика между експлоатация и възпитание в труд, дисциплина и отговорност. И сега се сещам, същият този шофьор от репортажа спаси наскоро човешки живот, но никой не подаде сигнал до националните медии за него“


В категории: Животът


Тервел ИЛИЕВ Автор
Тервел ИЛИЕВ
47
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Защо Gen Z плаща за тишина Защо Gen Z плаща за тишина 16/06/2026, Вторник 18:20 0
47
Коментара по темата
47.
Цървул
13.05.2026 08:20:54
3
1
Щом това може - " Лари е бяло-кафява котка, която е назначена на длъжност Главен ловец на мишки на правителството на Обединеното Кралство в „Даунинг Стрийт“ 10 от 2011 г. "
Може и дете да продава билети .
46.
...
13.05.2026 00:39:23
1
1
То такива административни недоразумения от официалното членство в ЕС - карти за деца от 0 до 7-годишна възраст и карти за деца от 7 до 14- годишна възраст.
Те някои от тях на 5-6 годишна възраст са ученици в предучилищен етап в училищата.
Ми аз от 3- годишна възраст им давам пари и телефон и списък с 3 стоки и ги изпращам до близкия супермаркет - по сами и условието е по пътя и обратно да не разговарят с непознати.
...
45.
...
13.05.2026 00:07:24
0
3
Има десетки ученици, които вместо да се шляят по улиците, пътуват по градските автобуси в свободното им време. По- малките не занимават толкова шофьорите, но има едни ингели, недипломирани все още, като се "залепят" до шофьорската кабина и като заораторстват като професори по време на цялото им пътуване, да се чудиш как да ги разкараш в салона по седалките.
...
44.
Цървул
12.05.2026 21:05:40
3
7
Казуса има лесно правно решение , но трябва да се подходи комплексно , като се отчете "професионалното израстване " на един малък човек . Може да се получи нещо добро в бъдеще . Да не забравяме , че трябва да се ходи и на училище .
43.
БРАВО!
12.05.2026 19:58:13
9
21
Да е жив и здрав младежът, и да се съхрани такъв, какъвто е. Светът има нужда от Хора като него. От популярните има в излишък, уви.
Поздравления, г-н Николов за коментара и полицията!
42.
АзОф
12.05.2026 19:39:01
5
1
Голям праз...
41.
АзОф
12.05.2026 19:38:57
6
1
Голям праз...
40.
Едно време
12.05.2026 19:32:12
6
21
Едно време бащите,майките,бабите и дядовците на тези бързаха да подават сигнали до ДС,сега техните деца и внуци бързат да подават до ГовНова и БунакТВ.Гледайте си живота и спрете да коладите хората,които с нищо не ви пречат.Аман от загрижени моралисти,чиято единствена цел е да ти убият кефа,за да си начешат егото.
39.
Мммм
12.05.2026 18:25:51
6
2
Малката кибритопродавачка в мъжки род -излязла от приказките !
38.
Анархия
12.05.2026 17:53:48
17
13
В конкретния казус се наблюдават сериозни нарушения на българското законодателство, обхващащи трудовото право, закрилата на детето и административната етика.
Основните проблеми са:
1. Нарушения на Кодекса на труда (КТ)
• Минимална възраст за работа: Съгласно чл. 301 от КТ, минималната възраст за започване на работа е 16 години. Изключения за деца под 15 години се допускат само за участие в кино, театър, цирк или спорт, и то след стриктно разрешение. Десетгодишно дете категорично няма право да полага труд като продавач на билети.
• Липса на разрешение от Инспекцията по труда (ИТ): Всяко наемане на непълнолетен изисква предварително писмено разрешение от ИТ за всеки конкретен случай. Работата без такова разрешение е престъпление по смисъла на Наказателния кодекс (чл. 192а).
• Забрана за нощен труд: Полагането на труд от непълнолетни е забранено между 22:00 и 06:00 ч. (а за някои възрасти и по-рано). Работата след 20:30 ч. в неделя нарушава правилата за почивка и работно време.
2. Нарушения на Закона за закрила на детето (ЗЗДет)
• Вечерен час и придружител: Деца до 14-годишна възраст задължително трябва да бъдат придружавани от родител или настойник на обществени места след 20:00 ч.. Тъй като детето е без придружител в 20:30 ч., е налице пряко нарушение на чл. 8, ал. 3 от ЗЗДет.
• Липса на надзор: Оставянето на 10-годишно дете без надзор на обществено място застрашава неговото здраве и развитие. Това е основание за намеса на социалните служби и налагане на санкции на настойниците или институциите, отговарящи за него.
• Експлоатация: Използването на труд на малолетно дете може да се квалифицира като икономическа експлоатация и въвличане в дейности, неблагоприятни за неговото физическо и психическо развитие.
3. Професионална и административна безотговорност
• Шофьорът: Като служител на превозвача, той носи отговорност за безопасността в превозното средство. Разрешавайки на дете да продава билети, той не само нарушава вътрешните правила, но и става съучастник в незаконно наемане на работа.
• Общинският превозвач: Фирмата носи имуществена отговорност за нарушенията на трудовото законодателство и застрашаването на живота и здравето на детето в техен обект.
• Кметът: Публичната похвала от страна на кмета е изключително проблематична. Тя легитимира закононарушения (детски труд, нарушение на вечерния час) и показва непознаване на законите или пренебрегване на правата на децата в полза на криворазбран „трудов ентусиазъм“.
4. Рискове за сигурността
• Финансова отговорност: Дете на 10 години е малолетно и не носи правна отговорност за парични средства (продажба на билети).
• Лична безопасност: Детето е изложено на риск от инциденти в градския транспорт в късните часове, както и на потенциални конфликти с пътници без защита от настойник.
37.
Хвала на будния гражданин-подал сигнал
12.05.2026 17:31:02
16
13
Малчуганите нямат работа в градският транспорт, първо за тяхната безопасност и второ,защото има правила.В утрешния ден пострадалият малчуган може да реши да помага на полицията и да започне да арестува хора като Динко от Ямбол.
36.
Трябва
12.05.2026 17:01:47
12
11
Да му бъде обяснено ,че не може всичко което му се е прищяло да бъде изпълнявано ,защото някои неща са опасни за тях самите ,а и биха могли да навредят по този начин и на други хора .
Така ще свикне да получава всичко и после като не получи нещо ,което е поискало ,може да се отключи агресия ,открита или скрита и да се превърне в насилник !
35.
*********
12.05.2026 16:50:43
2
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
34.
Абе
12.05.2026 16:44:07
14
4
То -детето да си гледа детството -сега му е времето -после като му дойде времето ще му е минала тръпката и желанието,ще се отвращава и няма да иска да работи -нито като дете ще е пълноценно същество ,нито пък като възрастен ! Така ,че подобни неща не трябва да се допускат ,освен ако не е организирано предварително за група деца запознаване с работата в градският транспорт в реални условия ,но със знанието и одобрението на съответните управители на фирмата за градският транспорт ,управителят или директор на детското заведение ,от което са децата ,съгласието на родителите и евентуално кмета ,ако се налага и неговото съгласие !!!
33.
Абе
12.05.2026 16:43:58
11
4
То -детето да си гледа детството -сега му е времето -после като му дойде времето ще му е минала тръпката и желанието,ще се отвращава и няма да иска да работи -нито като дете ще е пълноценно същество ,нито пък като възрастен ! Така ,че подобни неща не трябва да се допускат ,освен ако не е организирано предварително за група деца запознаване с работата в градският транспорт в реални условия ,но със знанието и одобрението на съответните управители на фирмата за градският транспорт ,управителят или директор на детското заведение ,от което са децата ,съгласието на родителите и евентуално кмета ,ако се налага и неговото съгласие !!!
32.
килната калимявка
12.05.2026 16:17:05
11
24
Уважение към шофьора и възхищение към трудолюбивия малчуган! Така се изграждат трудовите навици в подрастващите! Респект!
А подалият сигнала гражданин не е нищо друго освен интригант! Сигналчика вместо да поощри хлапето седнал да се занимава с глупости!
31.
килната калимявка до всички коментиращи
12.05.2026 16:15:11
7
22
Всички сложили минуси под коментарите подкрепящи постъпката на шофьора и детето, възпитават своите лигльовци в отвращение към трудовите навици – бъдещите мързеливци на България!
30.
Пенсионер
12.05.2026 15:57:23
1
11
А пък от мен днес в т.н. Транспортна къща на бургасбус "искаха да докажа, че съм жив"" имам постоянен адрес в друго на селено място и настоящ в Бургас. Представих решение на телк за ВНТ в което са вписани и двата адреса, но служителката /иначе много любезна/ ми каза, че трябва да представя уверение от община Бургас за настоящ адрес. В какви времена живеем! Дано Петко Драгнев прочете това, а какво ще направи не знам!
29.
Честито
12.05.2026 15:40:10
10
13
Бургас е новият Бангладеш
28.
баба Мара
12.05.2026 15:39:39
6
22
Детето просто се забавлява,да не е на щат!
27.
хмм
12.05.2026 15:28:05
15
29
минусите по коментарите които го поздравяват за труда, е това са утайките които си възпитават отрочетата да станат разглезени боклуци.
26.
Браво
12.05.2026 15:17:00
20
25
Подобни постъпки трябва да се дават за положителен пример за всички. Но явно държанието на младежа който преби пътник затова, че го помоли да си свали краката от седалката се харесва на подалите сигнала като по-добра.
25.
Браво
12.05.2026 15:16:43
20
16
Подобни постъпки трябва да се дават за положителен пример за всички. Но явно държанието на младежа който преби пътник затова, че го помоли да си свали краката от седалката се харесва на подалите сигнала като по-добра.
24.
мдам
12.05.2026 15:07:46
18
34
В Турция навсякъде децата помагат в бизнеса на родителите, семейните хотели или заведения, продават води и т.н. Учат се на труд от малки. А не като у нас, сакън, не карайте дитето да свърши нещо.
23.
!!!!
12.05.2026 14:41:53
24
39
Според мен този който е снимал детето и е подал сигнала трябва да се срамува.Браво на детето и на тези които са му позволили да помага.
22.
kiranka
12.05.2026 14:24:10
20
32
арогантността на димитър 1ви , васал на бургаския вилает надминава всякакви граници. След като не счита , че в тая държава трябва да се спазват закони и правила , ела ми плати и моя акт със личните си средства от кражби, миризливец. Щял да учи на трудолюбие , схемаджията нещастен. Да събере една групчка безпризорни деца да му чистят обувките като влиза в общината бащинив.
21.
Това
12.05.2026 14:22:04
12
31
Дете защо не е на училище ???
Няма ли занимания за деца по класните стаи ???
Или съответните извънкласни занятия по различни школи ,кръжоци и т.н.!
Ако толкова се е увлякло или е привлечено по професиите на шофьорите и кондукторите -има си съответните игри -симулации за деца !
Човечеството съвсем се е побъркало !
20.
Въпрос за 100 лв
12.05.2026 14:12:33
14
11
Ако автобусът натисне рязко спирачка и да пази Господ се случи нещо,кой ще плати глобата?
19.
Сводник по Потник
12.05.2026 14:10:15
13
6
в къв свят живеем ... ако направиш добро и се снимаш... си велик :)
18.
Теодор
12.05.2026 14:07:04
10
34
Единствения проблем е къде са родителите на това дете и най вече кои са те. Там е разковничето а не че помага на шофьора.
17.
сигнал до ДСП Бургас
12.05.2026 14:05:23
11
33
Проверете го какво е това 10-годишно безпризорно дете, което не ходи на училище, а скита по автобусите, без родителски контрол. И вземете незабавно мерки за защита. Полицията също може да се намеси. Похвално би било само ако се касае за дете на водача на автобуса и то е под негов непрекъснат контрол, но в публикацията няма нищо по-въпроса.
16.
До 14
12.05.2026 13:57:59
21
9
Държавите, които си изброил позволяват на 12 да работиш, а не да учиш. Държавите, сега се изброил нямат минимална пенсия от 300 евро и минимална нето заплата от 540. вероятно и там ще се сготвят нещата, но пък като видни европедофили и консуматори ще сварят възрастта за работа на деца., просто защото да една и съща дейност им плащат наполовина. Видно детето не търси пари за това, което прави и го прави с желание и удоволствие.
15.
бургазлийка
12.05.2026 13:50:35
14
24
Кметът разбира се не пропуска да си направи реклама, ама местните избори са още далече. До тогава хората ще го забравят.
14.
Смях
12.05.2026 13:43:11
29
36
С нашите пари плащат на м*сирки, за да замазват положението!!! Къде сте видяли Вие в Лондон или Мадрид дете да продава билети в градски транспорт??? В Англия, САЩ, Канада, Испания и други, ако стане такова нещо, като дете да продава билети в автобус И ЩЕ ИМА МАСОВИ НАКАЗАНИЯТА!!!! Защото там има закон И ТОЙ СЕ СПАЗВА!!! Тук с парите ни за данъци замазват положението с платени м*сирки!!! И колко е платил шофьорът на детето в края на курса за извършената работа????? 0лв. !!!!! Замазват Ви очите сега с поръчкови м*сирки, които получават възнаграждение, а то е от парите Ви от данъци!!!!!!
13.
1732
12.05.2026 13:19:22
18
21
Браво!Само така
12.
1732
12.05.2026 13:19:20
18
22
Браво!Само така
11.
ех начи
12.05.2026 13:18:44
35
6
не връща ресто обаче, тва му е схемата
10.
Нвякъв човек
12.05.2026 13:13:35
19
43
Да не забравяме и родителите! Освен на шофьора и на детето,голяма заслуга имат и те! Сигурен съм,че са добри хора. Бъдете здрави!
9.
Веньо Венев
12.05.2026 13:03:52
27
4
споко скоро ще му продават пико и балони, дилърите дето са хващани над 10 пъти и куките ги пускат ей така след 1 седмица.
8.
ПЕДИ
12.05.2026 12:59:28
5
14
ВЗЕМЕТЕ ГАЛИТО ДА ПРОДАВА БИЛЕТИ.БЕЗ ТОВА Е БЕЗ РАБОТА.ДАНО СЕ СПРАВИ.ТЯ ЧАКА ЛЮБЧО ДА СЕ ОТКАЖЕ.
7.
Гражданин
12.05.2026 12:58:36
25
65
Огромно браво на детето, поклон към шофьора и благодаря на кмета, за достойната позиция!
6.
така така
12.05.2026 12:54:02
18
71
Като деца продавахме вестници слънчоглед и царевица... Браво на Човека!!!
5.
Nick
12.05.2026 12:53:29
17
65
Браво и на шофьора и на момчето!Спомням си когато бях малък и аз работех винаги лятната ваканция.В Булгарплод-товарех дини,Гочо Иванов-ковях палети,ходих и крадях занаяти от майсторите като тенекиджийство,заваряване/РДЗ/и какво ли не.Да ама после си имах мои парички които харчех за каквото пожелая.
4.
Бургазлия
12.05.2026 12:52:29
24
49
Браво, на детето, на шофьора и най много на кмета!
Дано има повече такива деца и водачи!
А за кмета.... РЕСПЕКТ!
3.
Бургазлия
12.05.2026 12:52:27
24
53
Браво, на детето, на шофьора и най много на кмета!
Дано има повече такива деца и водачи!
А за кмета.... РЕСПЕКТ!
2.
килната калимявка
12.05.2026 12:46:59
18
97
Уважение към шофьора и възхищение към трудолюбивия малчуган! Така се изграждат трудовите навици в подрастващите! Респект!
А подалият сигнала гражданин не е нищо друго освен интригант! Сигналчика вместо да поощри хлапето седнал да се занимава с глупости!
1.
Гражданин
12.05.2026 12:45:12
20
67
Похвално!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка Към момента състоянието ѝ е стабилно Отлична оценка на Европейската инвестиционна банка за научния кампус, който се изгражда в Бургас Отлична оценка на Европейската инвестиционна банка за научния кампус, който се изгражда в Бургас Този проект отваря нови хоризонти пред града Теч на милиони в 240 неработещи болници? Повече пари за качествените шефове поиска бивш министър Теч на милиони в 240 неработещи болници? Повече пари за качествените шефове поиска бивш министър Спирането на парите на тези, които съществуват само заради собствения си бизнесплан, е спешна политика, а не разказа, че някой взимал голяма заплата, за да може в кръчмата да го псуват, каза той Кой ни тласка към война със Северна Македония? Каракачанов: Вървим по руско-украинския сценарий Кой ни тласка към война със Северна Македония? Каракачанов: Вървим по руско-украинския сценарий Той упрекна бившият премиер Кирил Петков, че е предал националните ни интереси като е обяснявал в Скопие, че въпреки рамковата позиция, да ги пусне в ЕС Уникално видео с участниците в "Прайда" - вижте какво казаха Уникално видео с участниците в "Прайда" - вижте какво казаха Какво мислят участниците в "София Прайд" - за възможността да имат деца и "тежко скучните" от Парада на семейството Напрежение в Свети Влас заради украински свещеник, митрополит Арсений го защити Напрежение в Свети Влас заради украински свещеник, митрополит Арсений го защити Докато местните миряни се готвят за протест в неделната сутрин, Сливенската епархия обяви, че няма да се огъне пред никакъв обществен натиск „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението Товарен влекач се заклещи на моста край Китен, шофьорът забравил да прибере гондолата Товарен влекач се заклещи на моста край Китен, шофьорът забравил да прибере гондолата Заради инцидента дясната лента за движение е блокирана Една дългогодишна мечта вече е реалност: Руенското село Дъскотна има нов парк Една дългогодишна мечта вече е реалност: Руенското село Дъскотна има нов парк Община Руен с нова крачка към модерна селищна среда България е сред страните с най-добро качество на водите за къпане в ЕС България е сред страните с най-добро качество на водите за къпане в ЕС Оценката и интерактивната карта, изготвени от Европейската агенция за околна среда (ЕАОС) в сътрудничество с Комисията
Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Ще улесни ли Европейският парламент фалшификаторите на българската история? Докладчикът Томас Вайс поиска поправката, поощряваща работата на историческата комисия, да отпадне от доклада за напредъка на Скопие за членство в ЕС Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Мъж получи погрешна диагноза за рак и премина през седемгодишно ненужно лечение Пациентът заведе иск за сериозна лекарска небрежност след 42 излишни медицински процедури B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс Бомбардировачът, способен да носи ядрено оръжие, е паднал на летището малко след излитане Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Историческият законопроект за асистираното умиране се завръща с процедурен коз, който елиминира ветото на „неизбраното малцинство“ Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро в неделя сутринта и се разбиха в западната зона на града, при което загинаха всичките шест души на борда, включително Трие
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня Двама си говорят:
- Къде ще ходиш на почивка тази година?
- На Кушадасъ, че за Созопол нямам толкова пари...
Виц на деня Виц на деня Мъж при гадателка:
- Утре ще умре вашата тъща.
- Това го знам. Интересува ме дали ще ме хванат.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори