Калинка се усука около Цветанов за място в листите на ГЕРБ
Депутатката Калина Крумова, която бе сред последните напуснали потъващия кораб „Атака“, очевидно си е направила добре сметката и вече се усуква около първите мъже на ГЕРБ. За да продължи да бъде фактор в политическия живот на България красивото Калинче е решило да оплете в мрежите си не кой да е, а именно Цецо Цветанов – дясната ръка на премиера Бойко Борисов. Дори страшната буря, придружена с проливен дъжд и бръснещ североизточен вятър, не можаха да уплашат красавицата в ранните часове в неделя, видя Бесове.бг. Крумова плътно придружаваше Цецо при разходката му по морската алея в Бургас, докато другите видни дами от ГЕРБ стояха встрани и зеленееха от яд.
Вицепремиерът бе тук, за да пререже лентата на започнало укрепване на свлачище край Морското казино. Изневиделица обаче се пръкна настоящата тв водеща от Нова ТВ и заприпка около него.
„Тази да не се гласи да преминава в нашите редица и да претендира за избираемо място в листите, сякаш не й стига, че вече близо година й превеждаме чрез ГЕРБ цялата субсидия, която изтръгнахме от Волен, ами сега иска да я припознаем и като герберка“, злобееха намиращите се наоколо активистки, запознати с отношенията между Бойко Борисов и напусналите групата на Волен Сидеров, които широко прокламираха как ще дават партийната субсидия на болни и слаби хора, но всъщност всеки отцепник от Волен си гушка по едно 20 хиляди лева всеки месец срещу вдигане на ръка в полза на мнозинството в парламента.
Тези 3 храни поскъпнаха най-много след приемането на еврото
Манчестър Юнайтед не забрави за Димитър Бербатов
Февруари носи пари и успех на три зодии
Лудогорец даде 4 милиона, но си струваше
България, Гърция и Румъния с обединяват усилията за по-бърза жп връзка от Солун до Букурещ
Допълнително финансиране се обявява за шест нови професии
TravelX и новото лице на туризма: пътуване без алкохол като устойчива бизнес тенденция
Генералният секретар на ООН предупреждава за предстоящ финансов колапс
Жоро Милионера, който задигна 1.5 милиона, харчи пачките в Кипър
Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк
България е на последно място по минимална работна заплата в ЕС, най-високата е 2704 евро
Уникално: Джокович се завърна от "Ада" в Мелбърн, Синер е детрониран

КАТЕТО КАСАБОВА Е ЦЯЛА ОБИКОЛКА ПРЕД ТАЗИ КАоЛИНКА ГЕРБЕРАСОВА.
терористите са взривиха, откаченото ченге наръга момичето в Сл. бряг. Той се киска заедно с Цветанов и чака промоция.