В Меден рудник активността гони 40 %, само в една секция е 5 %
Единствено в секция номер 90, в която гласуват живущите от гетото, няма опашки
Сериозна е избирателната активност в бургаския жк „Меден рудник“, показа проверка на Флагман.бг. Към 15 часа между 30-40 % вече са гласували, а пред секциите продължава да има опашки. В последните 2 часа се отчита сериозно раздвижване, казаха наши източници от изборната администрация.
Само към една секция няма никакъв интерес и членовете на СИК буквално умират от скука, тъй като до този момент са гласували едва 70 човека, което е безкрайно необичайно. Става въпрос за секция номер 90, в която вота си упражняват живущите в гетото в „Меден рудник“ – на ул. „Ален мак“ и района около нея.
Активността там е малко над 5 %. Подобна е и ситуацията в ОУ „Христо Ботев“ в кв. Кумлука, предават наши източници.
Очаквайте репортажа ни по-късно във Флагман.бг!
Класен футболист почина едва на 27 години
Бургаски клуб с важен ход
Бърз домашен крем в чаши за неочаквани гости
Десподов каза за ЦСКА
Смъртоносна бомба гръмна до Москва
Мъж зад решетките за нападение срещу 8-годишно момиче
Кметът на Сунгурларе откри модерно футболно игрище
Тайната на перфектните пържени картофи
Почина актьор, участвал във велики филми
Топ футболист се хвали по колко пъти на ден е спал с Памела Андерсън
Зловеща катастрофа, водач загина на място
Носител на "Грами", работил с Дуа Липа и Бритни Спиърс, бе убит
