Шокиращо! Откриха мъртъв мъж в гората край Ново Паничарево
72-годишния Кено Т. сам е сложил край живота си
Труп на мъж бе открит край странджанското село Ново Паничарево, научи Флагман.бг.
72-годишният Кено Т. е открит преди няколко часа в малка горичка, намираща се на 200 метра от населеното място.
Семейство, което дошло през уикенда в селото, и решило да се разходи сред природата се натъкнало на ужасяващата находка.
Кено сам сложил край на живота си – обесил се на едно от дърветата до родното си село.
Причините за крайното му решение остават неизвестни. Негови съселяни са категорични, че не и имало основания той да се самоубие.
Тялото вече е пратено към Бургас, а близките му са уведомени, казаха наши източници от Ново Паничарево.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

Съболезнования за загубата Ви.
То и на мама от Мухосранск живота мина тука в Бг ама аз искам,кадирМанафите да дойдат при мен и мама,да ни стържат-любят и освобождават,както кадирМанаф стърже и ппъва нежно руско войниче .
Кадиров,къде си,мама те жадува ?
А когато мама го кара да излезе за да може комшиите да я плющят го е страx да излезе на вън без мама.
Само копи пействаш един и същи коментар да те еба в лудия кон...
Докато ЕС загива,копейките на Тупин се самоуунищожават .
Отървал се е човекът от клоаката! Заслужава уважение за смелостта си и успешното осъществяване на намеренията си. Не са успели да му попречат "категоричните" сред които е имал нещастието да съществува. Дано почива в мир и на поне малко по-добро място от ада в който беше досега. И кой знае защо, не му е дошло на ума да се самоубие в центъра на Бургас...