×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гръцки петролен танкер е ударен от в Черно море


Гръцки петролен танкер е ударен от в Черно море
Не е превозвал товар и няма замърсяване на околната среда
14 Март 2026, Събота, 15:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Танкерът е трябвало да бъде натоварен с казахстански суров петрол, съобщи компанията

Гръцки танкер беше атакуван близо до руското черноморско пристанище Новоросийск на 14 март, съобщиха собствениците му, като гръцките власти отбелязаха, че екипажът е в безопасност, предава btv.

Базираната в Атина компания Maran Tankers Management заяви, че Maran Homer е бил ударен от „неизвестен обект“, докато е плавал извън руските териториални води, очаквайки инструкции за влизане в терминала на Каспийския тръбопроводен консорциум (CPC) в Новоросийск. Танкерът е трябвало да бъде натоварен с казахстански суров петрол, съобщи компанията, цитирана от БГНЕС.

„Нанесени са само незначителни материални щети на палубата и палубното оборудване на кораба. Танкерът не е превозвал товар и няма замърсяване на околната среда. Той вече е отплавал от Новоросийск“, добави компанията. Гръцкото министерство на търговското мореплавателство заяви, че екипажът от 24 души – 10 гърци, 13 филипинци и един румънец – е „в добро здраве“.


В категории: Войната в Украйна


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Флагман.БГ Нормално ли е?! 45 евро за килограм малини Нормално ли е?! 45 евро за килограм малини 14/03/2026, Събота 17:20 1
Тервел ИЛИЕВ Повратна точка за тези 5 зодии през уикенда Повратна точка за тези 5 зодии през уикенда 14/03/2026, Събота 16:21 0
Тервел ИЛИЕВ В Куба ври, гражданската война е в ход В Куба ври, гражданската война е в ход 14/03/2026, Събота 14:41 10
11
Коментара по темата
11.
С времето
14.03.2026 17:58:30
0
2
Всичко се избистря. Кой какъв е, не победи ли Русия Европа ще реве от украинския бандитизъм.
10.
Хахахаха
14.03.2026 17:49:25
0
1
Заглавието е топ, Гръцки петролен танкер е ударен от в Черно море хахахахха идиоти
9.
Тия са за разстрел
14.03.2026 17:39:12
0
0
Шибаните Укри отново в действие.
8.
Слава кокаине
14.03.2026 17:05:05
0
3
Укрите са в дъното!
7.
Зеленски:
14.03.2026 16:56:22
1
5
Урсула ми нарди да не позволя никакви петролни танкери в Черно море.
6.
XX
14.03.2026 16:42:55
1
8
Украински терор, но ЕС пак няма да защити европейците.
5.
"ударен
14.03.2026 16:42:43
0
6
ОТ В Черно море"
И това след "БагдаТ"
Имате ли някой трезвен в редакцията поне заглавията ви да поглежда?
4.
XX
14.03.2026 15:56:21
3
4
Амчи то в Новоросийск се изтегли ЧФ на Русия щот в Крим много кораби потънала.
Ама то в Новоросийск всеки ден има дискотека и заря от поне година насам .

https://youtube.com/shorts/4uBGZG-f9x8?is=s8RQkPTAMdNQmmrE

Това не е новина .
3.
оффф...
14.03.2026 15:55:41
1
27
Така се отблагодаряват по славоукраински. Ко не разбрахте? Синьо-жълта терористична сган.
2.
1122
14.03.2026 15:38:07
1
42
Е не бъдете толкова стеснителни напишете, че кораба е ударен от украинци! Станаха много нагли, при положение, че ЕС е дал 200 милиарда евро на Украйна до момента!
1.
Чукча писател
14.03.2026 15:30:45
0
18
Хубава снимка. Нищо общо с реалноста.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Малко са протестиращите в жълто! Помните ли убийството на малкия Пепи преди четвърт век Малко са протестиращите в жълто! Помните ли убийството на малкия Пепи преди четвърт век И тогава, както и сега, беше започнала мощна медийна кампания в полза на "новите спасители", носители на промяната Черна събота! Двама загинаха, четирима са ранени Черна събота! Двама загинаха, четирима са ранени Пострадалите са транспортирани в болница в критично състояние Фентанилът, открит в София, е достатъчен, за да убие 5 млн. души Фентанилът, открит в София, е достатъчен, за да убие 5 млн. души Двама души бяха арестувани в столичния квартал „Орландовци“ при полицейска операция, при която бяха открити над 55 килограма наркотици Някога в България беше икономически рай, но сега храната поскъпна Някога в България беше икономически рай, но сега храната поскъпна Пътуването през границата не е спряло, но е станало по-целенасочено, главно за гориво и определени дрехи, и по-малко за продуктите от ежедневната кошница, гласи изводът на "The Opinion" Явор Божанков обясни защо Асен Василев не го иска в листите на ПП-ДБ Явор Божанков обясни защо Асен Василев не го иска в листите на ПП-ДБ Божанков заяви, че няма да критикува лидера на ПП Асен Василев, защото е убеден, че няма друга формация, която да представлява демократичната общност Повратна точка за тези 5 зодии през уикенда Повратна точка за тези 5 зодии през уикенда На място на протакането и вечното отлагане, се появяват мотивация, увереност и желание за действие ГЕРБ-СДС регистрира листата си за Втори МИР Бургас. Отново ще сме победители, обявиха от формацията ГЕРБ-СДС регистрира листата си за Втори МИР Бургас. Отново ще сме победители, обявиха от формацията В листата има и много млади хора от Gen Z, които имат идеи за България и региона, каза областният лидер Иван Алексиев Орбан: Европа няма да преодолее енергийната криза без руски петрол Орбан: Европа няма да преодолее енергийната криза без руски петрол Да се премахнат санкциите, зове унгарският премиер Ани Цолова взема 350 евро, за да ви научи да говорите пред публика Ани Цолова взема 350 евро, за да ви научи да говорите пред публика Школата носи името "Говори, за да те видят!“ и е насочена към професионалисти от различни сфери, както и към млади хора в началото на кариерата им Над 1 млн. българи ги мързи да работят Над 1 млн. българи ги мързи да работят Това са над една четвърт от хората, които са в трудоспособната възраст 15-64 години
Иран е напълно победен и иска сделка, но не такава, каквато Тръмп би приел, написа американският президент Иран е напълно победен и иска сделка, но не такава, каквато Тръмп би приел, написа американският президент Според Тръмп медиите разпространяват невярна информация и не съобщават за постиженията на американските сили, но Иран е напълно победен Юлиан Вергов избухна срещу измамници, които мамят фенове с името му Юлиан Вергов избухна срещу измамници, които мамят фенове с името му Фалшиви профили с негови снимки влизат в лични разговори, предлагат билети и искат пари за уж спешни проекти Иран е отхвърлил две предложения на Тръмп за примирие Иран е отхвърлил две предложения на Тръмп за примирие Иранският външен министър Абас Арагчи също заяви, че едностранна декларация от Тръмп, че САЩ са спечелили войната, няма да сложи край на конфликта САЩ предлагат награда до 10 милиона долара за информация за иранските лидери САЩ предлагат награда до 10 милиона долара за информация за иранските лидери Вече 2 седмици продължава военната кампания на САЩ и Израел срещу Иран, като в началото на нападението загина аятолах Али Хаменей и други високопоставени служители на властта в Техеран В Куба ври, гражданската война е в ход В Куба ври, гражданската война е в ход В Морон, провинция Сиего де Авила, демонстранти нахлуха в регионалната централа Комунистическата партия Двама тийнейджъри загинаха при брутална катастрофа Двама тийнейджъри загинаха при брутална катастрофа Трети е в тежко състояние Слави в бедните му години, когато продаваше мартеници Слави в бедните му години, когато продаваше мартеници Това са най-бедните години на младежа от Плевен Борисов: "Лукойл" има запаси до април Борисов: "Лукойл" има запаси до април "Има правителство, което се държи не като служебно, а като избрано като с пълно мозинство и си позволява поголовно да уволнява", смята лидерът на ГЕРБ Полицията разтури най-голямата автогонка - с над 100 коли Полицията разтури най-голямата автогонка - с над 100 коли Написани били 70 фиша за различни нарушения, докато тълпата се разотиде Експерт: Цените на бензина може да се регулират, но не и вълната от популизъм, която ни залива Експерт: Цените на бензина може да се регулират, но не и вълната от популизъм, която ни залива  ЦРУ в момента се въздържат, не са оптимисти, каза авторът на книгата „Нервният Ориент“
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори