Мъртво пиян катастрофира на пътя Бургас-Варна
Шофьорът е хванат с 4 промила алкокол в кръвта
Скандален случай на пътен инцидент с изключително висок риск бе регистриран на автомагистрала "Черно море". 44-годишен мъж от Варна се озовава в центъра на разследване, след като самокатастрофира, блъскайки се в разделителната мантинела.
Пристигналите на място пътни полицаи установяват, че водачът е шофирал с почти 4 промила алкохол в издишания въздух - ниво, което представлява опасност не само за него, но и за останалите участници в движението.
По случая е образувано бързо производство, като предстои да се изяснят всички обстоятелства около инцидента. Пътната полиция напомня, че подобно безразсъдно поведение на пътя ще бъде преследвано с цялата строгост на закона. Друг е въпросът дали законите са достатъчно строги.
Харисън Форд по-влюбен от всякога
Една зодия ще срещне любовта, когато най-малко я очаква
Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта
Намериха опасна бактерия на 5000 години в лед до България
Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата
Тази зодия оставя лошото зад гърба си
Пълнени чушки с кайма и ориз - домашна рецепта, която винаги изчезва първа
Немска овчарка спаси стопанката си от коварен рак, историята им е като от филм
Лесен трик срещу прах у дома
Черноморец Бургас попиля ЦСКА II
Актьор, изнасилил две момичета, почина в затвора
Тутманик със сирене - пухкава домашна рецепта
