×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Израелски туристи в ужас, отказват да се качват на автобуси


Израелски туристи в ужас, отказват да се качват на автобуси
Министър Добрев и Димитър Бойчев се качиха на автобуса, за да върнат обратно спокойствието на туристите
Тема в развитие
Ще има ли нови атентати в Бургас? Примамиха свидетели на атентата в Бургас с хитрост, показаха им „домакина“ Ал Кайда-Джихад пое отговорност за атентата в Бургас Предполагаемият съучастник може да носи втора бомба Взривът 3 кг – наш е, камикадзето с пъстри очи от арабски произход Покриха Петьо от Поморие, дал описанието на камикадзето на летището Полицията издирва съучастник на атентатора, направен е фоторобот Ексклузивно: Камикадзето - с къса коса, докато уговаря колата под наем в Поморие /ОБНОВЕНА/ Търсят следи от камикадзето от къща на къща в Равда Терористът бил в Равда преди атентата, стигнал до летището с такси Терористът-камикадзе се взривил на вратата на автобуса Израелски туристи в ужас, отказват да се качват на автобуси [+16 ЕКСКЛУЗИВНО] Посланик Камиса Раз изпраща телата, Израел не дава да ги пипаме Жертвите от атентата на летището щели да отмарят в „Лагуна Парк“ в Слънчев бряг 4 кораба на НАТО акостираха във Варна МВР твърди: Това е камикадзето! Ето тялото на камикадзето - без главата и десен крак [ВИДЕО] Спасени десетки от Братислава, третият автобус е на Алтурс, Борисов лети за Бургас [ВИДЕО] Бомби имало и в двата автобуса, загиналите са над 20 [ВИДЕО] Автобус с евреи се взриви на летище Бургас, има десетки ранени. Атентат?
виж още
скрий
19 Юли 2012, Четвъртък, 14:00 ч.
Автор: Бесове.бг

Министър Делян Добрев и депутатът Димитър Бойчев се качиха с тях до летището във Варна, за да ги успокояват, че са в безопасност

Израелските туристи, които днес трябваше да бъдат извозени до летището във Варна, за да излетят за родината си, настоявали да пътуват с таксита, защото се страхували да се качат на автобус. Група от летовници, чакаща около хотел „Глобус” се ужасявала от рейса. Наложило се лично министър Делян Добрев и бургаският депутат Димитър Бойчев да се качат на автобуса, за да се убедят израелците, че са в безопасност.

Туроператорът, който осигурява ваканцията на израелците тук е „Холидей Лайн”. Негов представител в България е туристическата фирма „Ортана”, чиито са туристите, които станаха мишена на атентата вчера.

„50% от туристите, които имаха платени резервации са се отказали от тях.”, каза собственичката на фирма „Ортана” Маргарита Пастоличева. Това лято фирмата е очаквала 10 хил. туристи от Израел.

„Това, което се случва в момента е от първоначалния шок, който се надявам да бъде преодолян и всичко ще се нормализира”, каза Пастоличева. Според друга туроператорска фирма „Теди кам” 20 % са анулираните заявки от Израел след атентата.

Министър Добрев заяви, че министерството ще изготви списък с мерките, които са предприети за допълнителната безопасност на туристите, които ще бъдат разпратени до израелските туроператори, за да могат клиентите да бъдат спокойни.


В категории: Бизнес


6
Коментара
Флагман.БГ Нормално ли е?! 45 евро за килограм малини Нормално ли е?! 45 евро за килограм малини 14/03/2026, Събота 17:20 5
Тервел ИЛИЕВ Повратна точка за тези 5 зодии през уикенда Повратна точка за тези 5 зодии през уикенда 14/03/2026, Събота 16:21 0
6
Коментара по темата
6.
въпрос
21.07.2012 19:38:33
0
1
аз само се питам защо никой не говори за НАШАТА сигурност? А боп-аджиите да не се занимават с музикални сайтове ами да свършат нещо полезно!
5.
до Бизнес
19.07.2012 19:46:18
0
4
Служителите от Бургаския БОП не са се прибирали от 2 дена при семействата си. А ти вместо да си чешеш клавиатурата с тъпизми тук намери начин да помагаш вместо да мразиш всички!
4.
До Габи
19.07.2012 18:51:28
4
3
Габи знаеш ли с какво е характерна овцата- можеш да я биеш, тормозиш и мъчиш, тя само разтръсква глава и моментално забравя. И всичко отночало, все едно НИЩИЧКО НЕ СЕ Е СЛУЧИЛО. И правилно си отбелязяла, не българските власти са виновни!! Виновни са българските власти които са длъжни по закон да ни пазят и тези на които им се каза:Внимавайте, но от единия крачол в другия ние си имама дюнери на всеки ъгъл
3.
ТУРИСТИ или КОМАРДЖИИ !??
19.07.2012 15:42:38
5
2
ПРАВЕТЕ РАЗЛИКА МЕЖДУ ТУРИСТИ ДОШЛИ ДА ПОЧИВАТ 20-30 ДНИ и ТЕЗИ КОМАРДЖИИ, КОИТО ИДВАТ ЗА ПО 5 ДЕНА, ДА ИГРАЯТ КОМАР В КАЗИНАТА на СЛ.БРЯГ, ЗАЩОТО В ИЗРАЕЛ Е ЗАБРАНЕН ХАЗАРТА.
ХАЙДЕ СЕГА, ПОСПРЕТЕ ДА ГИ ОКАЙВАТЕ И ЖАЛИТЕ. ДРУГ Е ВЪПРОСА ЗА НАСИЛСТВЕНО ОТНЕТИЯТ ИМ ЖИВОТ С ТОЗИ ВЗРИВ.

АПРОПО, ЗАЩО НИКОЙ НЕ ПОСТАВИ ВЪПРОСА ЗА СИГУРНОСТТА и ОХРАНАТА НА ЛЕТИЩЕ БУРГАС, ПРЕД ОПЕРАТОРА на АЕРОГАРАТА - фирма "ФРАПОРТ" и СЪДРУЖНИЦИТЕ ИМ от ТИМ - Варна !??
2.
gaby
19.07.2012 14:51:27
6
20
А вие освен да търсите вината в българските власти друго можете ли , знаете ли ?! Идват специални служби и какви ли не от другите държави и не могат да направят нищо , а ние в тази малка държава какво ще успеем да направим , а и определено ОД МВР - БУРГАС са там , така че хора спрете да съдите без да имате елементарна представа какво В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ СЕ СЛУЧВА ! Замислете се над това , че са загинали хора , които никой вече не може да върне ! Спрете с тази злоба и мислете реално върху нещата , които станаха!!!!
1.
Бизнес
19.07.2012 14:16:37
9
8
къде беше тука Бургаският БОП и ОД на МВР-Бургас???

Да си подават оставка или уволнение
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бургас събра десетки ученици на шестото издание на Панаира на науката и технологиите Бургас събра десетки ученици на шестото издание на Панаира на науката и технологиите Млади изследователи експериментират с химия, физика, биология и 3D моделиране в интерактивно научно събитие Малко са протестиращите в жълто! Помните ли убийството на малкия Пепи преди четвърт век Малко са протестиращите в жълто! Помните ли убийството на малкия Пепи преди четвърт век И тогава, както и сега, беше започнала мощна медийна кампания в полза на "новите спасители", носители на промяната Черна събота! Двама загинаха, четирима са ранени Черна събота! Двама загинаха, четирима са ранени Пострадалите са транспортирани в болница в критично състояние Фентанилът, открит в София, е достатъчен, за да убие 5 млн. души Фентанилът, открит в София, е достатъчен, за да убие 5 млн. души Двама души бяха арестувани в столичния квартал „Орландовци“ при полицейска операция, при която бяха открити над 55 килограма наркотици Някога в България беше икономически рай, но сега храната поскъпна Някога в България беше икономически рай, но сега храната поскъпна Пътуването през границата не е спряло, но е станало по-целенасочено, главно за гориво и определени дрехи, и по-малко за продуктите от ежедневната кошница, гласи изводът на "The Opinion" Явор Божанков обясни защо Асен Василев не го иска в листите на ПП-ДБ Явор Божанков обясни защо Асен Василев не го иска в листите на ПП-ДБ Божанков заяви, че няма да критикува лидера на ПП Асен Василев, защото е убеден, че няма друга формация, която да представлява демократичната общност Повратна точка за тези 5 зодии през уикенда Повратна точка за тези 5 зодии през уикенда На място на протакането и вечното отлагане, се появяват мотивация, увереност и желание за действие ГЕРБ-СДС регистрира листата си за Втори МИР Бургас. Отново ще сме победители, обявиха от формацията ГЕРБ-СДС регистрира листата си за Втори МИР Бургас. Отново ще сме победители, обявиха от формацията В листата има и много млади хора от Gen Z, които имат идеи за България и региона, каза областният лидер Иван Алексиев Орбан: Европа няма да преодолее енергийната криза без руски петрол Орбан: Европа няма да преодолее енергийната криза без руски петрол Да се премахнат санкциите, зове унгарският премиер Ани Цолова взема 350 евро, за да ви научи да говорите пред публика Ани Цолова взема 350 евро, за да ви научи да говорите пред публика Школата носи името "Говори, за да те видят!“ и е насочена към професионалисти от различни сфери, както и към млади хора в началото на кариерата им
Отварят нов митнически пункт между Турция и България на север от ГКПП "Капъкуле" Отварят нов митнически пункт между Турция и България на север от ГКПП "Капъкуле" От наша страна имаме готовност да отворим още един митнически пункт точно в този район, каза турският министър на търговията Йомер Болат Един от най-влиятелните гласове на Германия в света замлъкна Един от най-влиятелните гласове на Германия в света замлъкна Неговите трудове обхващат широка област на хуманитарните и социалните науки - философия, етика, социална теория и социология, политическа теория, право и правна теория Иран е напълно победен и иска сделка, но не такава, каквато Тръмп би приел, написа американският президент Иран е напълно победен и иска сделка, но не такава, каквато Тръмп би приел, написа американският президент Според Тръмп медиите разпространяват невярна информация и не съобщават за постиженията на американските сили, но Иран е напълно победен Юлиан Вергов избухна срещу измамници, които мамят фенове с името му Юлиан Вергов избухна срещу измамници, които мамят фенове с името му Фалшиви профили с негови снимки влизат в лични разговори, предлагат билети и искат пари за уж спешни проекти Иран е отхвърлил две предложения на Тръмп за примирие Иран е отхвърлил две предложения на Тръмп за примирие Иранският външен министър Абас Арагчи също заяви, че едностранна декларация от Тръмп, че САЩ са спечелили войната, няма да сложи край на конфликта САЩ предлагат награда до 10 милиона долара за информация за иранските лидери САЩ предлагат награда до 10 милиона долара за информация за иранските лидери Вече 2 седмици продължава военната кампания на САЩ и Израел срещу Иран, като в началото на нападението загина аятолах Али Хаменей и други високопоставени служители на властта в Техеран В Куба ври, гражданската война е в ход В Куба ври, гражданската война е в ход В Морон, провинция Сиего де Авила, демонстранти нахлуха в регионалната централа Комунистическата партия Двама тийнейджъри загинаха при брутална катастрофа Двама тийнейджъри загинаха при брутална катастрофа Трети е в тежко състояние Слави в бедните му години, когато продаваше мартеници Слави в бедните му години, когато продаваше мартеници Това са най-бедните години на младежа от Плевен Борисов: "Лукойл" има запаси до април Борисов: "Лукойл" има запаси до април "Има правителство, което се държи не като служебно, а като избрано като с пълно мозинство и си позволява поголовно да уволнява", смята лидерът на ГЕРБ
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори