Ветеран унищожи Тесла с танка си
Той призовава света да се изправи срещу надигащия се екстремизъм и заявява готовността си за нова битка
98-годишният Кен Търнър, ветеран от Втората световна война, се завърна в своя танк Sherman, за да унищожи автомобил Тесла с регистрационен номер FASCISM, съобщава БЛИЦ.
Във видеото, публикувано онлайн, Търнър отправя силно послание към Илон Мъск, Путин, Тръмп и крайната десница: „Достатъчно стар съм, за да съм видял фашизма първия път. Сега той се завръща. Илон Мъск, най-богатият човек на света, използва богатството си, за да подкрепя крайната десница. Е, имам едно послание – смазахме фашизма преди, ще го смажем отново.“
След тези думи ветеранът преминава с танка си през колата, оставяйки след себе си само купчина смачкано желязо. Търнър призовава света да се изправи срещу надигащия се екстремизъм и заявява готовността си за нова битка срещу фашизма.
A 98 year old World War 2 veteran, returned to his tank to destroy one last Nazi car. He has a message for Elon Musk, Tesla, Putin, Trump and the international regressive movement.
— Anonymous (@YourAnonCentral) May 7, 2025
We crushed fascism before, and we'll crush it again, so let's go shall we? pic.twitter.com/PXqsQPx0rI
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
