×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Служебният министър на финансите представи параметрите на удължителния закон
  • Вдигат с 5% заплатите в БДЖ, градски транспорт и "Български пощи"
  • САЩ пускат 172 млн. барела петрол от стратегическия резерв
  • Петролният гигант Saudi Aramco преговаря с украински производители за дронове-прехващачи
  • Задържаха мъж, заплашил баща си с убийство
  • КЗП откри нарушения при разглеждането на жалби за завишени сметки за ток
  • Между 25% и 30% поскъпнаха стоматологичните услуги
  • Тръмп критикува CNN за излъчването на речта на новия ирански лидер
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлийка остава в „Живот на Кантар“ след порой от сълзи


Бургазлийка остава в „Живот на Кантар“ след порой от сълзи
Днешната победа е и загуба, защото един от любимите ми хора трябва да си тръгне, сподели Вили Пефтичева. Раздялата е тежка, добавя тя
Тема в развитие
виж още
скрий
14 Март 2025, Петък, 22:33 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

 Фотографката Вили Пефтичева свали 1,5 килограма от теглото си за седмица, но заради имунитета на Йорданка, отиде на елиминации и ги спечели

Известната фотографка от Бургас Виолета Пефтичева оцеля след елиминации и ще остане в „Живот на Кантар“ поне до следващото мерене на теглото в последния ден на зимата. За оставането й в шоуто гласуваха Тодор от Созопол, Поли и Йорданка, а за Меги – единствено Мартин. До вота в реалито се стигна, след като червените загубиха двубоя със сините на кантара. 

В очите на почти всички, които гласуваха, имаше сълзи. 

„Двете са дошли с една цел – да свалят килограмите, за да може да станат майки. Труден е  изборът ни коя да остане“, сподели Мартин. 

Мъжът от Созопол пък мотивира решението си да подкрепи Виолета с това, че тя е била в златната среда. Нейната борба я сложи над жълтата линия, добави той. 

Жълтата линия отрежда кой да бъде елиминиран, а резултатът на Йорданка на кантара бе по-слаб от този на Вили, но тя не бе номинирана, тъй като си спечели имунитет. 

„Днешната ми победа е и загуба, защото един от любимите ми хора трябва да си тръгне. Раздялата е тежка“, сподели пък Виолета, след като съотборниците й решиха, че тя е по-ценна за червените. 

Според данните на кантара бургазлийката е намалила 1,5 кг от теглото си за тази седмица. Сега тя тежи 92,6 килограма. 

„Не помня от кога не съм виждала 92 кг на кантара. Може би е било между 14-та и 15-та година от моя живот, което ще е повече от 20 години. Спомням си, че когато се залюбихме с моя съпруг, бях около 94 кг. Постепенно започнах да ги вдигам. На сватбата си бях около 110 кг.“, разказва младата жена. 

„Това, че досега съм свалила 10 кг е огромна стъпка. Едно време се говореше за стъпки на луната. Това е моята. Развълнувана съм, защото до няколко месеца може да видя две чертички“, добавя тя. 

Тодор пък е отслабнал с 1,9 килограма и вече тежи 113,2. „Когато застана пред кантара, започвам да чувствам уважение, защото той е истинското огледало на целия труд, който съм вложил, на хранителния режим и на мотивацията. Това не са просто едни числа, а са оценка на свършеното“, споделя мъжът, който за един месец е намалил близо 17 килограма от теглото си. 
 




В категории: Животът


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
3
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Ужасяваща смърт на украински бизнесмен Ужасяваща смърт на украински бизнесмен 13/03/2026, Петък 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Най-голямата слабост на всяка зодия Най-голямата слабост на всяка зодия 13/03/2026, Петък 19:40 0
3
Коментара по темата
3.
Мура
16.03.2025 10:17:18
0
0
Предлагам да започнат да събират тези дето са сухи,слаби като чирози и да направят едно предаване и да ги тъпчат с храна за да напълнеят ..
2.
Ivan Jivotnoto
16.03.2025 09:17:44
1
0
ибааа тия свини много малко свалят бе! да се понапънат, да се исерат мощно и едно 5-6 кила са заминали. тия там само плюскат и реват, нещат да отслабват
1.
въй
14.03.2025 22:53:08
0
5
Тея за кво плакаха така и не разбрах. Голяма тъпотия.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тошко Йорданов: Какъв е проблемът да искаме ООН-то на Тръмп, в едно семейство сме Тошко Йорданов: Какъв е проблемът да искаме ООН-то на Тръмп, в едно семейство сме Логично е да подкрепяме Републиканската партия на САЩ, каза той Родителите на шестимата от Петрохан и Околчица ще съдят депутати за клевети Родителите на шестимата от Петрохан и Околчица ще съдят депутати за клевети Защо първото нещо, което са казали на двамата патолози в Петрохан и Околчица да търсят, е семенна течност, попита Ралица Асенова на протест в София Тази бургазлийка излезе в защита на групата на Калушев и обяви, че би му поверила децата си, за да ги отглежда Тази бургазлийка излезе в защита на групата на Калушев и обяви, че би му поверила децата си, за да ги отглежда Неколцина протестираха срещу разследването по случая "Петрохан" пред Съдебната палата в Бургас Диетолог: Не мислете, че постите са диета за отслабване Диетолог: Не мислете, че постите са диета за отслабване В този период се увеличава значително консумацията на хляб, тестени изделия, сладки и други въглехидратни храни Проф. Иво Христов: Тръмп се стреми да взриви Иран, а Техеран – световната икономика Проф. Иво Христов: Тръмп се стреми да взриви Иран, а Техеран – световната икономика Според него обаче това е война срещу Китай и Русия, като според теорията на блицкрига след пропуснатите две възможности остава 90-тия ден за победа  Гъба от Чернобил показва потенциал за защита от космическа радиация Гъба от Чернобил показва потенциал за защита от космическа радиация Учени изследват микроорганизма Cladosporium sphaerospermum като възможна защита за бъдещи космически мисии Стана ясно какво е състоянието на пострадалия днес в Бургас моторист Стана ясно какво е състоянието на пострадалия днес в Бургас моторист Инцидентът стана на ул. "Крайезерна" около обед днес Апелативният съд потвърди: Действията на „Слънчев бряг“ АД по казуса с имота в зона „Изток“ са законни Апелативният съд потвърди: Действията на „Слънчев бряг“ АД по казуса с имота в зона „Изток“ са законни Магистратите и от въззивната инстанция приемат, че действията по защита на собствеността на „Слънчев бряг“ АД са правилни Wizz air отново избра Варна, пуска директни линии до Барселона, Париж и Атина Wizz air отново избра Варна, пуска директни линии до Барселона, Париж и Атина Първите полети ще стартират през юни 2026 г., а билетите са вече в продажба и могат да бъдат закупени от сайта на компанията и в мобилното приложение на цени от 19,99 евро Бургаският държавен университет открива първия си филиал в България - в Добрич Бургаският държавен университет открива първия си филиал в България - в Добрич Определеният капацитет е 60 студенти
Експерт: Цените на бензина може да се регулират, но не и вълната от популизъм, която ни залива Експерт: Цените на бензина може да се регулират, но не и вълната от популизъм, която ни залива  ЦРУ в момента се въздържат, не са оптимисти, каза авторът на книгата „Нервният Ориент“ 12-годишно момиче почина след бой с връстничка 12-годишно момиче почина след бой с връстничка Инцидентът станал малко след слизане от училищен автобус край Атланта, семейството чака резултатите от аутопсията Иран отново отрече участие в изстрелването на ракета към Турция Иран отново отрече участие в изстрелването на ракета към Турция Заяви иранският посланик в Анкара Мохамад Хасан Хабиболазаде. Апелативният съд потвърди: Действията на „Слънчев бряг“ АД по казуса с имота в зона „Изток“ са законни Апелативният съд потвърди: Действията на „Слънчев бряг“ АД по казуса с имота в зона „Изток“ са законни Магистратите и от въззивната инстанция приемат, че действията по защита на собствеността на „Слънчев бряг“ АД са правилни Украйна спря добива на газ от газохранилищата Украйна спря добива на газ от газохранилищата На 11 март добива на газ от украинските газохранилища спря, а подземните газохранилища дори бяха попълнени Бащата на 6-годишния Ангел загуби и своя баща след трагедията Бащата на 6-годишния Ангел загуби и своя баща след трагедията Малкия ми Ангел го убиха в „Медикус Алфа“, а на моя татко Ангел не му издържа сърцето да поеме мъката Забравен в гараж „Мерцедес“ от 1956 г. шокира пазара с цена от 4,4 млн. евро Забравен в гараж „Мерцедес“ от 1956 г. шокира пазара с цена от 4,4 млн. евро Става въпрос за Mercedes‑Benz 300 SL - най-бързия сериен автомобил в света за времето си 15-кратен световен шампион е със сътресение на мозъка след падане в старт от Световната купа 15-кратен световен шампион е със сътресение на мозъка след падане в старт от Световната купа Йоханес Клаебо пропуска старта на 50 км в Холменколен след инцидент по време на спринта в Драмен Сърбия къпи китайски хиперзвукови ракети CM-400AKG Сърбия къпи китайски хиперзвукови ракети CM-400AKG Хърватия изрази притеснение за сигурността на Балканите и ще информира партньорите си в НАТО Къде да учиш след училище? Утре 15 университета идват в Central Park Бургас, за да отговорят на този въпрос Къде да учиш след училище? Утре 15 университета идват в Central Park Бургас, за да отговорят на този въпрос В рамките на изложението участие ще вземат 15 университета от България
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори