Тя ще е водещ на най-чаканото шоу по бТВ
„Това предаване не е просто шоу – то е мисия,“ казва Нанси
Популярното риалити предаване „Живот на кантар“, което завладя милиони зрители по света, вече стъпва в България. То ще проследи вдъхновяващите истории на мъже и жени с наднормено тегло, решени да направят пълна трансформация в живота си.
В предаването ще участват хора от различни възрасти – от 25-годишни млади хора до 57-годишни ветерани в битката с килограмите. Някои от тях тежат над 180 кг и са готови да се изправят срещу вредните навици, които са ги довели дотук.
„Живот на кантар“ няма да покаже само физическа промяна, а и вътрешна сила,“ споделят от екипа на шоуто.
Риалитито ще бъде водено от носителката на титлата „Мис България“ Нанси Карабойчева. Тя е символ на спортния дух и здравословния начин на живот. „Това предаване не е просто шоу – то е мисия,“ казва Нанси.
В продължение на три месеца участниците ще спазват строг хранителен режим, ще преминават през интензивни тренировки и ще се сблъскват с физически и емоционални предизвикателства. Очакват ги изпитания, които ще изискват не само физическа издръжливост, но и воля, за да устоят на изкушенията и да постигнат целите си.
Шоуто обещава да бъде вдъхновяващо и мотивиращо не само за участниците, но и за зрителите. „Живот на кантар“ ще покаже, че всяка промяна е възможна, стига да имаш воля и желание да се бориш.
Нощен екшън в Слънчев бряг: Млада англичанка подгони крадец на плажа
Джигит зад волана: 30-годишен с 2,38 промила се натресе в светофар
Пристанище „КРЗ ПОРТ БУРГАС“ АД започна изпълнението на проект по Програма „Транспортна свързаност“
Царево спортува - преживяването, което просто трябва да се изпита
5-часова драма на "Тракия": Обърнатият тир парализира движението
Дневен хороскоп за 21 юли 2026: Рибите получават примамливи предложения
„Солени ветрове“ връхлитат Бургас: 22 барда и 5 дуета от четири държави превземат „Охлюва“
US войници загиват, кораби горят, а Тръмп вдигна залога: Иран ще плаща за всеки убит
Буря в Ямбол: Дървета смазаха коли, улиците се превърнаха в реки
Опасни бури над Западна България, рискът остава до полунощ
Спасители от Созопол бият тревога: Жегите са по-опасни и от мъртвото вълнение
Майтапчии към ФИФА: По-добре дайте на Симон обезщетение за безработица
