×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

"Величие" влиза в парламента, твърди бТВ (ОБНОВЕНА)


"Величие" влиза в парламента, твърди бТВ (ОБНОВЕНА)
Това няма да "събори" мнозинството, което остава на санитарния минимум - 121 гласа
Тема в развитие
Конституционният съд прекрати мандатите на 16 депутати, но не обяви дали "Величие" влиза (ОБНОВЕНА) "Величие" влиза в парламента, твърди бТВ (ОБНОВЕНА) Борисов: Като гледам състава на КС, ще имаме още една партия в парламента Парламентът ще остане без председател, ако "Величие" влезе в НС Влиза ли Величие? И ЦИК не каза, но спомена, че би имало промени в състава на НС (ОБЗОР) Възможни са промени в разпределението на мандатите, но те ще бъдат вътрешнопартийни, твърди експерт Двама бургаски депутати ще треперят следващите часове, за да не изгубят мандата си в НС Изборен скандал разтърси парламента: искат оставките на ЦИК и „Информационно обслужване“ (НА ЖИВО) От броенето в КС: "Величие" не само остава извън парламента, но и губи още гласове Депутатите изслушват ЦИК и "Информационно обслужване" заради сагата с изборните резултати (НА ЖИВО) КС отказа да предостави на прокуратурата исканите документи по делото за изборите ДАНС и СГП започват проверка за изчезнали бюлетини от изборите "Информационно обслужване" има срок до 9 ч. утре да преизчисли резултата от вота Димитър Ганев: Дори и с "Величие" в парламента, правителството няма да падне Грандиозен скандал с изборите: Народното събрание ще заседава спешно След резила с Конституционния съд обвиниха прокуратурата, че крие кражбата на изборите Саботаж срещу Конституционния съд? Панова се оплаква от ЦИК и "Информационно обслужване" ЦИК крие протоколите, които може да променят вота за депутати Политическите реакции след решението на КС за повторното преизчисляване на бюлетините от вота за 51 НС
виж още
скрий
13 Март 2025, Четвъртък, 12:54 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Партията ще има 10 депутати, ГЕРБ ще загуби трима, "Възраждане" - двама, а по един от ПП-ДБ, ИТН, БСП, ДПС Ново начало и МЕЧ

„Величие" ще влезе в Народното събрание. Това е решението на Конституционният съд, което ще бъде официално обявено до минути, твърди бТВ.

Току-що е приклрючило заседанието на конституционните съдии, което е продължило над два часа. На него е взето решение за преизчисление на мандатите.

Според информацията на бТВ ПП "Величие" ще влезе в 51-ото НС с 10 души. Те ще бъдат за сметка на ГЕРБ - СДС – 3 души, двама от „Възраждане", по един от ПП - ДБ, ИТН, БСП, „ДПС - Ново начало" и МЕЧ.

Двама бургаски депутати ще треперят следващите часове, за да не изгубят мандата си в НС

Това обаче няма да "събори" мнозинството, което остава на санитарния минимум - 121 гласа.

Обновена в 12:50 часа:

Минути след публикуването на новината бТВ изтри публикацията в официалния си сайт. Впоследствие се появи нова, с объркано и неясно заглавие. До този момент все още няма обявено решение на КС


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
21
Коментара
Емел МАХМУД Lidl става мобилен оператор Lidl става мобилен оператор 22/04/2026, Сряда 11:20 0
21
Коментара по темата
21.
Хо хо хо
13.03.2025 16:23:50
1
3
Необразовани, полуграмотни и интелектуално съвсем глупави граждани, по силата на чисто улични метежи, но напълно в духа на новото време, внезапно се озоваха в събранието като Психичие. Невероятно посредствени и напълно негодни за своята работа .
20.
Albena
13.03.2025 15:43:27
0
0
Страх тресе кочината
19.
Фигуранта
13.03.2025 15:31:14
3
1
За душевно неуравновесените фантасти като Асен Халката, Киро Простото, Костя чернилката , Руди Гела Ивелин измамника и др. е характерен стремежът да възвеличават себе си и своите проблеми сред слабо грамотните си последователи..
Реакциите на Асен лявата резба ставали все повече непредсказуеми, той не търпял никакви възражения от страна на околните; в очите му, според думите на очевидци, се появил фанатичен, съвсем безумен блясък. При това теориите му се отличавали със своя извратеност без никаква логика, която отблъсквала хората. Сред тях се оказал и Радко Фюрера чорапа който ги създаде и продуктово ги позиционира с ала бала.
18.
Пю
13.03.2025 15:10:15
3
4
Единствената читава партия.Еазкриха как са ни лъгали 35 г. С изборите.
17.
Боцмана
13.03.2025 14:34:16
4
17
Величие не само трябваше да влезе, а и да бъде 4-та или 5-та политическа сила!!
Ако се стигне, дай боже, до нови избори бая наакани памперси ще има разхвърляни около Банкя и хотел Берлин.
Любчо Жечев, имаш много поздрави от Бургас, некъпана мършо!!
16.
md
13.03.2025 13:58:05
5
11
Молим учтиво да има най-скоро нови избори. Този път Ви хванаха. Да сме смени начина само на електронен и стига с тези чували.
15.
Шашмата с „Величие“ е готвена дълго
13.03.2025 13:47:20
21
12
КОЙ ИМА ИНТЕРЕС ДА СЕ РАЗБИВА ПАРЛАМЕНТА?"ВЕЛИЧИЕ" Е НА ПРОКОПИЕВ - ФАКТ
Хората на Доган на протеста с ППДБ, с Петков, с този мишок...
Липсват бюлетини в град София с кмет на ПП-ДБ, в район "Триадица" с кмет на ПП-ДБ - подписвали са се под протокол, съхранявани в кметства на ПП-ДБ и изведнъж се оказват празни!!!
14.
Ивелин Михайлов
13.03.2025 13:47:13
17
14
Стягай са Шиши, идвам да ти лапам. Няма само Костадинов да ти лапа.
13.
Гласове от зайчарника в Банкя
13.03.2025 13:46:24
7
11
Виждали ли сте дизел без дпф, е тъй оди и пуши Бацо около магнолията!
12.
Колхозник
13.03.2025 13:33:22
22
20
Още една крачка към така бленувания съветски съюз. Стискайте палци, съратници. Впериод!!!
11.
Исторически момент
13.03.2025 13:29:58
11
28
Мафията ни казва в лицето:
Да,хванахте ни,но те пак ще гласуват за нас. И май са прави, защото, кои са "те " ?
Те са : администрация ( ревностно охранявана и назначавана от безчет калинки),обръчи от фирми- паразитстващи от откланяне на средства от обществени поръчки, брокери на гласове и други продали душата си на дявола-зависими хорица.
Има лекарство срещу този тумор. Нарича се масово гласуване,срещу което купеният вот на модела Борисов-Пеевски ще се спуска.
10.
Да живее КС
13.03.2025 13:29:44
17
13
Браво, Браво, Браво,
Вече има бъдеще за държавата България!
Мафиотите намаляха с 11!
9.
3423
13.03.2025 13:28:37
13
5
направо 120 депутата ще има Ивелинчо...
8.
Гошо с Аудито
13.03.2025 13:26:46
18
23
Аз Ако съм на мястото на ИВЕЛИН, Сезирам..
КС за Всички 12 500 секции..
Всички чували...
На Тезгяха- късаме бандерола и Броим.

Да Видим Информационно
Да видим "Обслужване"...
Много ТОЧНО име(м/у другото)
Обслужват със Уста, със Квото могат.
За ТРЕПАНЕ СА!
7.
Пн
13.03.2025 13:21:02
16
14
Лъч светлина! Значи все още има държава и държавници!
6.
Добре де
13.03.2025 13:15:15
20
26
Ако препреброят всички протоколи Величие може да имат и 20 30 или повече депутати
5.
Дано!
13.03.2025 13:14:45
17
25
Дано заедно с другите натикат тиквата и джаба магнитски в панделата.
4.
Безработен клоун
13.03.2025 12:52:00
0
16
Заради българската държава и родната политика циркът фалира!
3.
Гейбераст с педалското има Георг
13.03.2025 12:47:47
26
31
Защо ОПГ -то губи само 3 депутати? Трябваше да са поне 30.
2.
Гунди в последните секунди
13.03.2025 12:47:29
10
18
;)
1.
Хм
13.03.2025 12:38:52
19
32
За да нямат 20-30 депутата скриха и подмениха вота?!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кабинетът Гюров предлага изваждане на 1,4 млрд. евро от ББР Кабинетът Гюров предлага изваждане на 1,4 млрд. евро от ББР Служебният премиер обяви решението на заседание на Министерския съвет и заяви, че средствата няма да се харчат сега, а ще останат за следващ редовен кабинет Кметът на Малко Търново: Потресаващо беше, боси и окървавени хора със счупени ръце и ребра излизаха от автобуса Кметът на Малко Търново: Потресаващо беше, боси и окървавени хора със счупени ръце и ребра излизаха от автобуса Хората са вадени през от служителя на ГПУ „Малко Търново” Ивелин Арабаджиев, който е бил на смяна и в близост до автобуса преди пропадането му в канавката Lidl става мобилен оператор Lidl става мобилен оператор Германската верига влиза в телекомуникациите чрез партньорство с 1GLOBAL и подготвя мобилни планове през приложението Lidl Plus за над 100 млн. потребители Служебният министър на правосъдието след оставката на Сарафов в прокуратурата се възстановява законността Служебният министър на правосъдието след оставката на Сарафов в прокуратурата се възстановява законността Ще имаме легитимен временен главен прокурор за шест месеца, добави министърът Бургас се превръща в сцена на едни от утвърдените музикални форуми за млади таланти у нас Бургас се превръща в сцена на едни от утвърдените музикални форуми за млади таланти у нас Предстоят XXVIII Национален конкурс „Върбан Върбанов“ и V Национално състезание за млади изпълнители на българска музика Първи свидетелски разказ за касапницата край ГКПП „Малко Търново”: Причината за инцидента е абсурдна (СНИМКИ/ВИДЕО) Първи свидетелски разказ за касапницата край ГКПП „Малко Търново”: Причината за инцидента е абсурдна (СНИМКИ/ВИДЕО) Пропадането на возилото е станало пред очите и на екип от „Гранична полиция”, пратен на място след сигнал, че има хора в гората  Сарафов подаде оставка като и.ф. главен прокурор Сарафов подаде оставка като и.ф. главен прокурор Той внесе писмо в прокурорската колегия на ВСС Моторист без номера катастрофира във Варна и напусна мястото на удара Моторист без номера катастрофира във Варна и напусна мястото на удара Шофьорка подаде сигнал след челен сблъсък и поиска съдействие от свидетели Служебният кабинет заседава след вота с 19 точки в дневния ред Служебният кабинет заседава след вота с 19 точки в дневния ред Сред темите на Министерския съвет влиза и проект за промяна по рамковото споразумение с Lockheed Martin по програмата F-16 Block 70 МВР връща идеята за тестове за наркотици на служители и курсанти МВР връща идеята за тестове за наркотици на служители и курсанти Нов проект на наредба предвижда проверки при съмнение за употреба и при внезапен контрол, а синдикални представители отново поставят въпроса за надеждността на полевите тестове
Хиляди се събраха в Денвър за празника 4:20 на канабис културата Хиляди се събраха в Денвър за празника 4:20 на канабис културата Събитието в центъра на Денвър събра посетители, музика и публичен дебат за безопасността на продукти с марихуана на фона на нови сигнали за замърсяване в Колорадо Американският финансов министър вижда удар по приходите на Иран при блокада на морската търговия Американският финансов министър вижда удар по приходите на Иран при блокада на морската търговия Скот Бесънт свърза натиска върху иранските пристанища с риска от спиране на петролни доставки през Харг, докато Вашингтон запазва морските ограничения въпреки удълженото примирие Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин Конфискувани са 42 имота и 76 плавателни съда, сред които и танкер Световноизвестен цигулар почина внезапно по време на полет Световноизвестен цигулар почина внезапно по време на полет Екипажът се е опитал да окаже първа помощ и да го реанимира, докато пилотите са поискали извънредно кацане на летище „Анри Коанда“ в Букурещ Най-богатият украинец си купи апартамент за $554 млн. в Монако Най-богатият украинец си купи апартамент за $554 млн. в Монако Имотът е придобит от холдинговата компания на олигарха Ринат Ахметов Атина въвежда ограничения за свръхтуризма Атина въвежда ограничения за свръхтуризма За да защити инфраструктурата и местните жители Българи се насочват към евтин пазар в Гърция заради по-ниски цени Българи се насочват към евтин пазар в Гърция заради по-ниски цени Пазаруването зад граница се превръща в редовна практика за домакинствата Най-луксозните китайски коли идват в България Най-луксозните китайски коли идват в България Първоначалната гама се фокусира върху комбинация от платформи с двигатели с вътрешно горене и електрифицирани платформи Популярна социална мрежа започва замяна на служители с изкуствен интелект Популярна социална мрежа започва замяна на служители с изкуствен интелект Компанията оптимизира разходи и ускорява обслужването чрез автоматизация Силно земетресение разлюля Източна Индонезия Силно земетресение разлюля Източна Индонезия Земетресението с магнитуд 6,0 e било с епицентър в морето, но не е предизвикало цунами
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ След тези избори разбрах едно важно нещо - преброих си приятелите Виц на деня Виц на деня Между майка и дъщеря:
- Мамо, отивам на рожден ден.
- Ето ти няколко презе*ватива, да си имаш...
- Ама аз съм само на 14 години!
- А аз на 28.
Виц на деня Виц на деня Красива дама в лекарски кабинет:
- Докторе, имам голям проблем! Само след 5 минути, всичко забравям!
- Такааа... съблечете се и легнете на кушетката.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори