×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 31 юли е FASHION PHOTO DAY в Central Park Бургас, вижте подробности
  • Бизнесът с два месеца гратис за цените в евро
  • Външният дълг нарасна със 7 млрд. евро
  • САЩ заплашват Китай със 100-процентови мита
  • Производители вдигнаха цените на храните с 23%
  • Български са 30% от зеленчуците на пазара
  • Канада обяви, че ще признае палестинската държава през септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тръмп е готов на нова среща със Зеленски и ще говори спешно с Путин


Тръмп е готов на нова среща със Зеленски и ще говори спешно с Путин
От Белия дом с ключови действия за мира
12 Март 2025, Сряда, 07:03 ч.
Автор: Флагман.БГ

Войната между Украйна и Русия може да спре скоро

Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че се надява Русия да се съгласи с плана за прекратяване на огъня, изготвен от американски и украински преговарящи в Саудитска Арабия, предаде Ройтерс.

Украйна и САЩ постигнаха примерно съгласие за примирие между Киев и Москва, Вашингтон пък поднови военната подкрепа към украинците. Чака се реакцията на Русия, както е известно отношенията между американците и руснаците се затоплиха след друга среща в Саудитска Арабия.

В коментари пред репортери Тръмп каза, че ще покани украинския президент Володимир Зеленски отново в Белия дом. Двамата лидери се сблъскаха вербално на среща в Овалния кабинет в края на миналия месец и Зеленски напусна Вашингтон, без да подпише очакваното споразумение за редкоземни метали със Съединените американски щати.

Тръмп каза, че ще разговаря с руския президент Владимир Путин, за постигането на пълно прекратяване на огъня между украинците и руснаците, но "за танго са нужни двама". Сега топката е в Кремъл.

Руската армия си върна Суджа и Украйна се съгласи за примирие


В категории: Войната в Украйна


14
Коментара по темата
14.
До 13
12.03.2025 10:26:25
4
1
Ти ли ще ги спреш, а??
Като ги замеряш с пълни памперси
А бро?!
13.
БЛАЖЕНИ ВЕРУЮЩИТЕ
12.03.2025 10:12:06
2
4
ще...ще....бро....ама ти няма да си жив,да се порадваш...!!!!

до 12
12.
Мир ще има
12.03.2025 09:19:15
9
9
След като Русия взема цяла Украйна.Ще стане ,уважаеми соросоиди,ще стане.Спете спокойно .
11.
До 8
12.03.2025 09:18:53
3
3
Кофти ти е дрогата бльон и бълвоча дето си го инсталирал е смехотворен. Точка на коафьор, там може да се представиш по-добре.
10.
Украйна
12.03.2025 09:14:30
5
12
Тегли Европа към пропастта .По-важното е ,че голяма част от украинския народ ,и голяма част от европейските народи разбират това.В Европа не руската армия и стратегически интереси,а задаващия се буквално глад и унищожения материален благодат,на който милиони домакинства над 6 десетилетия се наслаждават и консумират ,за сметка на например бедните народи на Източна Европа и Африка,та точно тази липса на благосъстояние ще извади европееца на улицата и той инстинктивно ще руши наред ,докато смачка собствения си политически елит,който откровено го излъга.Ако си представяте ,че един палячо (Зеленски) и неговите кукловоди могат да са фактор,грешите.Това са тирани .А тираните винаги са свършвали зле.За жалост над милион човека вече загинаха заради тази групичка от луди олигарси.
9.
Русия
12.03.2025 09:05:40
8
11
Има така наречената система "мъртва ръка".За тези ,които не са наясно с това,нека се поинтересуват.Точно тази система прави така,че запада да цапа гащите със жълто,и да не смее да атакува директно ,плюс че западните армии отдавна са шайка лигльовци ,които прост получават огромни заплати.Оначе ако утре трябва наистина да воюват,над 80 процента ще избягат на секундата от страх .
8.
Украйна иска мир
12.03.2025 09:03:51
6
5
Утре анализираме резултатите и перспективите за примирие/мир в Украйна след днешната среща в Джеда. Ето някои тезиси: Преди няколко дни анализирах срещата на Тръмп с реалността – но имайте пред вид, че това е процес, а не еднократен акт. Днес срещата между Украйна и САЩ може да изглежда окуражителна като резултати, но не бързайте. Макар Марко Рубио и Майк Уолц да са професионалисти, Тръмп често слуша канали като MAGA и Москва, а не тях. В петък той ще говори с Путин, което е логично, защото Уиткоф не може да преговаря вместо него. Обещава "сериозен" разговор, но .....

Украйна засили позицията си, залагайки на Европа – не с реални действия, а с намерения. Представете си 32 западни държави в Париж за сигурност без САЩ! Прогресът в Джеда дължи много на Макрон и Стармър, което напътстваха Зеленски и екипа му. Да не забравим да благодарим на Франция, и на Де Гол, който преди 60 години прозря, че може да дойде време да не може да се разчита на гаранциите за сигурността на САЩ. И сега може да предолжи ядрен чадър на Европа, защото решенията се вземат от него, разлика от ядрения потенциал на Великобритания.

Украйна днес прехвърли топката на Русия, и спечели в пубичната дипломация за мира, а САЩ потвърдиха, че тя иска мир. Русия обаче иска мир без примирие – нелогично, но в медийното пространство - именно Путин не иска веднага мир. Представям си как ще реагират родните миролюбци а ла Румен Радев.

Путин има спешен интерес да спре войната заради икономиката, хвърляйки огромни средства за свой мир, който обаче не се потвърждава от фактите на фронта. Времето не работи за него, той ще загуби войната на изтощение - защото Европа има много по-дълбоки джобове. На това изглежда залага Тръмп или поне неговия професионален екип. Проблемът е, че след всеки разговор с Путин той омеква, и постигнатото в Джеда може да се изпари.
Ще бъде интересен анализ - много развития за анализиране, които се пресичат като въздействие и последици.
7.
Тръмп
12.03.2025 09:02:19
4
4
Има само един проблем.Приятелския кръг Блек рок и юсейд(Сорос).Трябва просто да прати американската армия при тях да ги неутрализира ,и света ще се успокои.
6.
До 5
12.03.2025 09:00:29
9
13
Така раZсъждава само жертва на кремълската пропаганда
5.
Няма какво да се лъжем
12.03.2025 08:13:27
19
14
Работите отиват към пълномащабна Трета Световна война .Ако има някой,който да загуби всичко,това са сащ.Европа отдавна не пее в хора,тя е икономически приключила,разядена от корупция и не двойни,а тройни стандарти.На руснаците им е все тази ,те всички ,за разлика от останалите са родени воини и не се страхуват от смъртта.Плюс, че покрай западните санкции създадоха доста мощен съюз -Брикс,срещу който Европа ще бъде жалка .Тръмп бърза да спаси Америка,но други преди него направиха това невъзможно ,и той с цялата си добронамереност едва ли ще има технологичното време.Вероятно ще станем свидетели (докато оцеляваме може би под бомбени атаки ),какво всъщност представлява Русия и каква мощ има.Запада отдавна си играе с този огън...
4.
Тома Неверни
12.03.2025 08:04:19
9
9
Бреййй , ама вЕрно ли бе ? И къде точно ще се срещнат ? Може би ще го кани пак в Овалния кабинет ? И пак ще му поръча обяд ? Или пък другия вариант е да му отиде на крака ?
3.
Смееееееееех
12.03.2025 07:47:43
12
7
Аааааааа ха ха ха ха ха !
Бас държа , че Тръмп изобщо не знае , че ще се среща ПАК със Зелю !
А за такива новини и статии , вземете и им сложете един заглавен банер на който да пише Ненаучна фантастика или пък мечтите са безплатни !
2.
аритметика от първи клас
12.03.2025 07:28:01
14
8
Третата световна лидерска военна сила: ЕС с Великобритания и Турция + Канада + Япония + Австралия и в перспектива Южна Корея.има общо 510 ядрени бойни глави - Франция с 290 GB с 220, като английските са под командване на САЩ. Русия плюс САЩ има 11800 ядрени бойни глави/по 6000 и 5800/. Това е реалноста, колкото и да им се иска на някои.
1.
Заключение
12.03.2025 07:09:47
9
12
МОСКВА, САЩ И ПРЕГОВОРИТЕ В ДЖЕДА
**** На прага сме на нова световна военна и икономическа сила - без САЩ и Русия
.
По моя информация в Кремъл са готови да приемат предложението на САЩ и Украйна за 30-дневно спиране на огъня.
Какво ще стане по-нататък, не се знае.
Украйна е изтощена, но и Русия е изтощена.
Но не се лъжете - умората не е основната причина!
.
Тя е друга.
И в Белия дом, и в Кремъл са крайно притеснени от европейската реакция, последвала след срещата Зеленски-Тръмп. Последната среша в Париж на военните ръководители на 34 държави превърна тази реакция в световна - САЩ не бяха поканени, но присъстваха Великобритания, Турция, Канада, Австралия, Япония и това отекна като гръмотевица в коридорите на задокеанската и северната световни столици.
.
Защото за военното лидерство в света Русия има един реален съперник - САЩ, като за целта се съюзява с Китай срещу него, а САЩ - двама: Китай и Русия, като за да победи, се съюзява с Русия срещу Китай.
Сега обаче на хоризонта се планира и започна със светкавично темпо да се реализира трета световна лидерска военна сила: ЕС с Великобритания и Турция + Канада + Япония + Австралия и в перспектива Южна Корея.
.
За САЩ и Русия тази трета сила ще елиминира безспорното им военно превъзходство, вкл. и ядреното. Ще елиминира и икономическото могъщество на САЩ и долара. И ако успее, ще начертае съвсем нова карта на света.
.
Със сигурност Пекин няма да се споразумее с Москва и Вашингтон за подялба на света при такъв вариант, а веднага ще приветства тази нова световна сила, понеже тя му е дългосрочен стратегически интерес - притиска най-основният му задокеански противник и неутрализира другият основен - този до границите му.
.
Рисковата политика на част от американския елит чрез опит за хвърляне на Европа по гръб на световния тепих в името на коалиция с Русия и заради целта - един икономически съперник по-малко доведе до подсечка в краката му и съответно затискане на тепиха.
И затова преговорите в Джеда завършиха успешно.
ІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ
Ръководителите на 100-те най-големи компании в САЩ поискаха спешна среща с президента Доналд Тръмп на фона на борсовите, финансови и икономически сътресения.
Абсолютен прецедент в американската история. Ще му насвият сърмите, ако не ги послуша.
А, и да не забравя още един, по-груб сигнал, който няма да го намерите в медиите - онзи ден третостепенен служител на американската администрация е бил с оръжие в джоба си в Белия дом, вкл. и на метри от президента, когато той даваше пресконференция.
Без разрешение да влиза с оръжие!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Гответе се за сезона на Нова - Рачков, Биг Брадър и още нещо Гответе се за сезона на Нова - Рачков, Биг Брадър и още нещо След голямото завръщане на социалния експеримент Big Brother в ефира на NOVA миналата година, тази есен най-обсъжданата къща в България отново ще отвори врати за вълнуващо предизвикателство Ако видите този мъж, веднага се обадете в полицията Ако видите този мъж, веднага се обадете в полицията Взел е чужд портфейл Служителите на летище "Бургас" се готвят за стачка, заплатите били обидно ниски Служителите на летище "Бургас" се готвят за стачка, заплатите били обидно ниски Натовареността е огромна, а възнагражденията направо смешни, категорични са работещите на терминала  Стоян Копривленски отмаря в Гърция след тежките битки Стоян Копривленски отмаря в Гърция след тежките битки След кратката ваканция шампионът започва подготовка за следващите битки Арестуваха легендарния дилър Виктор Кашкавала Арестуваха легендарния дилър Виктор Кашкавала Опита да подкупи полицаи с 2000 лв., намериха буркан с марихуана и над 20 000 лв. Не пропускайте! Веселин Маринов ще пее на 1 август в Стария град на Несебър Не пропускайте! Веселин Маринов ще пее на 1 август в Стария град на Несебър Входът е свободен Щяха ли руснаците да ни загасят пожарите, ако още бяхме братушки Щяха ли руснаците да ни загасят пожарите, ако още бяхме братушки Русофии сравняват шведски самолети Fire Boss с Мики Маус и смятат, че страшилище за огъня са руските Бе-200 Борисов: От "дрийм тийма" на Терзиев в София останаха само... "дрийма" и знамето Борисов: От "дрийм тийма" на Терзиев в София останаха само... "дрийма" и знамето Санитарни кордони има само около ПП, аз не съм чул друг да не го искат никъде, заяви лидерът на ГЕРБ Асен Василев за напускането на столичния зам.-кмет: Питайте Васил Терзиев, той си избира екипа Асен Василев за напускането на столичния зам.-кмет: Питайте Васил Терзиев, той си избира екипа По-рано днес стана ясно, че зам.-кметът на София по финанси и здравеопазване Иван Василев напуска поста си. Това съобщи самият той във фейсбук Премиерът на Литва подаде оставка Премиерът на Литва подаде оставка Една от управляващите партии, Демократичният съюз "За Литва", постави ултиматум премиерът да напусне поста си до 18 август, в противен случай заплаши, че ще напусне коалицията
Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Спецакция на полицията от Бургас, Ямбол и Националната дирекция разкри тайник с наркотици в карнобатско село – пчелинът се оказал прикритие за канабис Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Спрямо обвиняемия С.В. е взета мярка за неотклонение “гаранция“ в размер на 10 000 лева Топ 5 летни мезета за водка, които всеки българин ще одобри Топ 5 летни мезета за водка, които всеки българин ще одобри От таратор до люти чушлета – любимите ни вкусове, които правят всяка чаша водка още по-българска Коя героиня от турските сериали си според зодията Коя героиня от турските сериали си според зодията Любов, драма и зодии – открий коя звезда от турските сериали е твоето астрологично отражение Гръцки кръчмари избиха рибата с нова такса Гръцки кръчмари избиха рибата с нова такса Поискали са 2,5 евро от клиентка за зехтин Това са цените в Албания за Лято 2025, по-евтино е от Гърция Това са цените в Албания за Лято 2025, по-евтино е от Гърция Бaлĸaнcĸaтa cтpaнa тeпъpвa нaбиpa пoпyляpнocт cpeд тypиcтитe, ĸoeтo eлиминиpa пpoблeмa c пpeтъпĸaнитe плaжoвe Канада ще признае Палестина за държава Канада ще признае Палестина за държава Отава следва примера на Великобритания и Франция, които в последната седмица изразиха позиция, че най-късно до септември конфликтът в Газа трябва да приключи Български национал направи супер изненадващ трансфер Български национал направи супер изненадващ трансфер Отиде в Тел Авив Мащабна руска атака по Киев, има загинали Мащабна руска атака по Киев, има загинали Ранени са над 50 човека, поне 2 са жертвите Украйна арестува офицер от ВВС, шпионирал за Русия! Зеленски обсъди с Тръмп мащабни споразумения Украйна арестува офицер от ВВС, шпионирал за Русия! Зеленски обсъди с Тръмп мащабни споразумения Военният е издавал информация на Кремъл за украинските изтребители
Проф. Николай Слатински Проф. Николай Слатински Надеждата ми е Украйна да издържи, докато Русия се сгромоляса Виц на деня Виц на деня Мъже, запомнете! Не е учтиво да питате дама за възрастта и. Достатъчно е да я попитате, знае ли руски? Виц на деня Виц на деня Съпругата:
- Утре е 30 годишнината от сватбата ни, искаш ли заколим прасето?
- Защо, то какво е виновно?! Брат ти ни запозна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Как се нарича човек, който харесва всичко във фейсбук?
- Вселайко!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори