×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Атака с дронове срещу Москва, има жертва и ранени


Атака с дронове срещу Москва, има жертва и ранени
Ключови думи: русия, украйна, москва, война
11 Март 2025, Вторник, 09:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Украйна атакува руската столица

Най-малко един човек е бил убит, а трима ранени при среднощна атака на украински дронове срещу Москва, предадоха световни агенции, като се позоваха на Андрей Воробьов, губернатор на Московска област.

Жертвата и ранените са от окръзите Домодедово и Ленински.

Кметът на Москва Сергей Собянин зави, че руските ПВО са свалили 69 дрона над Москва и областта и заради това летищата Домодедово и Жуковски са преустановили временно работа.


В категории: Войната в Украйна


12
Коментара
Флагман.БГ Фалира голяма авиокомпания Фалира голяма авиокомпания 02/05/2026, Събота 14:00 0
12
Коментара по темата
12.
украински дронове срещу АЕЦ Курск
11.03.2025 14:54:23
1
4
Тук не се споменава, но за пояснение за джендърите тук, атака с украински дронове е проведена и срещу АЕЦ Курск. Радиоактивен прах над Европа ще помогне ли за мисленето на джендърските чугунени глави?
Руски СМИ:
"Шест дрона летяха към Курската АЕЦ, но това няма да спаси украинските въоръжени сили: Блогери обясниха истеричната атака на Киев"
https://n9.cl/nfp8h
Руското министерство на отбраната публикува официална информация за нощната атака на украинските въоръжени сили. Само до Курската атомна електроцентрала са летели шест дрона. Това обаче няма да спаси украинската армия. Блогерите обясниха защо Киев предприе тази истерична атака.
В нощта на 11 март режимът в Киев предприе масирана атака срещу обекти на гражданската инфраструктура в Руската федерация с помощта на безпилотни летателни апарати,
- се казва в съобщение на Министерството на отбраната.
Но бойните екипи на ПВО работеха професионално. Системите за електронна борба също изпълниха своята функция.
Целта на удара на киевския режим е осуетена,
- посочват от министерството.
Свалени са 343 украински БЛА. Само до Курската атомна електроцентрала са летели шест дрона. Никой от тях не достигна целта си.
11.
До циклопа
11.03.2025 12:17:25
3
1
Нова 50 цола на сфинктера ти ли е? Щото и за iq ти е много.
10.
Шо е укра 'се е 'айна
11.03.2025 10:23:36
9
7
В киев биха се зарадвали на новината, ако имаха ток. хахаха
9.
Румен фърчилкьов с чорапа
11.03.2025 10:10:41
9
2
Другарю Пичкин коги ни направите президентска република всички де ви плюват ше ги заключа пратя в Белене
Жъ видът те..
Обичам Ви
8.
украинска атака с общо 337 свалени дрона
11.03.2025 10:07:35
7
10
След руското настъпление в Курск и "чувалите" там, сега Украйна отново и отново продава на Запада идеята, че Украйна може да удари дълбоко в Русия. И на този фон поиска нови пари и оръжие. Нищо ново под слънцето в нацистка Украйна...
Руски СМИ:
"Най-голямата атака срещу Москва и региона: "Лютие" дойде на опаковки от три региона на Украйна. Какво е известно от сутринта на 11 март"
https://n9.cl/67lat
7.
БРАВО
11.03.2025 09:46:55
8
10
Те са чугунени кратуни пич,само трепане и заравяне,щот не могат да им насмогнат за чувалите,да им събират лешовете от фронта.....Ама така им се пада,който сее ветрове,жъне бури....!!!
6.
ТИ ВНИМАВАЙ
11.03.2025 09:38:56
17
11
ДО 2
Кремълския гном , да не ни спретне някоя СВО, да те те питам ти къде ще се свреш,най много под полата на жената.....женчо...
Че както са хванали фитила пияните ватници,няма да те питат,русофил ли си...евро ли си ,къв си...ша трепят наред......
или си мислиш,че като си руски ибрик,ще минеш метър.....????
5.
оффф...
11.03.2025 09:36:39
7
3
Дайте сами да си дзревим и Южен поток, да не вземат да изпълзят от тръбата руснаци, турци или алкайдци.
4.
Браво!
11.03.2025 09:32:50
18
17
Бий рашиста по главата бий,бий, бий!
3.
Кво стана бре
11.03.2025 09:24:31
11
23
Таман да падне Киев и бой по Мацква . Скоро пак ше пламне някоя рафинерия . Лоши укри ,кахър жуже
Няма страшно всьо идьот по плану
2.
ТТ 3.14
11.03.2025 09:14:37
18
15
Тъпунгер, ще си загубиш и другото око.
Бандеровците при Бандера!
1.
ciklop 50
11.03.2025 09:12:53
25
26
Когато сутринта започва с такава чудесна новина, всичко е наред! Смърт на рашизма!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината Тела на морски бозайници са открити на различни плажове Gen Z джебчийките се завръщат от Европа за Гергьовден: Нова вълна от кражби залива и България Gen Z джебчийките се завръщат от Европа за Гергьовден: Нова вълна от кражби залива и България Те са новото лице на престъпността, по-бляскаво от всякога Нашествие от комари по Дунав: Проблеми с обработката на ларви и неефективни мерки за контрол Нашествие от комари по Дунав: Проблеми с обработката на ларви и неефективни мерки за контрол Рискът от увеличаването на популацията им е заради прекратена обществена поръчка и неефективност на местните пръскания Разлив на опасни пестициди в Свищовско: Заплаха за водата и околната среда Разлив на опасни пестициди в Свищовско: Заплаха за водата и околната среда Разливът застрашава питейната вода и водните организми в района Павликени отбеляза Празника на яйцето с кулинарни изкушения и атракции Павликени отбеляза Празника на яйцето с кулинарни изкушения и атракции Над 4000 гости се събраха в града за фиестата, която включваше състезания, кулинарен конкурс и музика, посветени на яйцето На Зеленски му писна от Тръмп: Какво означава това за отношенията му със САЩ? На Зеленски му писна от Тръмп: Какво означава това за отношенията му със САЩ? Риториката на украинския президент се промени Иван Христанов: Язовирът на Пампорово не е застрашен от свлачището Иван Христанов: Язовирът на Пампорово не е застрашен от свлачището Проверките са направени с дрон  Жълт код за слана и в неделя – студени сутрини и облачност през уикенда Жълт код за слана и в неделя – студени сутрини и облачност през уикенда Предстои значително застудяване и слаб вятър, с възможни валежи на места „Прогресивна България“ се разграничават от „Прогресивно Карлово“: Спор за името и политическа принадлежност „Прогресивна България“ се разграничават от „Прогресивно Карлово“: Спор за името и политическа принадлежност От коалицията на Румен Радев заявява, че няма общо с новоучредената група в Общинския съвет Първо във Флагман! Най-големият инвеститор на юг от Бургас купи и резиденция "Перла", нямал връзка с Маджо (ВИДЕО) Първо във Флагман! Най-големият инвеститор на юг от Бургас купи и резиденция "Перла", нямал връзка с Маджо (ВИДЕО) С Атанас Бостанджиев развивам и марината в Созопол, където ще инвестираме около 75 млн.евро, казва Ненчо Михалев, който е и новият съсобственик на ПФК "Левски"
Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Италианецът, който завладя сърцата на феновете със своите подвизи и дух на победител, си отиде внезапно Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Край на евтините полети? Войната в Близкия изток и поскъпналото гориво удрят самолетните билети Цените се увеличават, а авиокомпаниите съкращават маршрути. Какво очаква пътуващите през идните месеци? Румяна от флотилия Сумуд в неизвестност, 31 активисти ранени при прехващането от израелските сили Румяна от флотилия Сумуд в неизвестност, 31 активисти ранени при прехващането от израелските сили Плавателните съдове бяха атакувани от израелските военни. 31 души са настанени в болница Петима души загинаха в самолетна катастрофа в САЩ Петима души загинаха в самолетна катастрофа в САЩ Самолетът е летял с висока скорост преди да се разбие Дневен хороскоп за 2 май 2026: Везните са магнит за пари, Телецът да внимава Дневен хороскоп за 2 май 2026: Везните са магнит за пари, Телецът да внимава  Ден на възможности и рискове – разумът и търпението ще определят посоката Арестуваха известна турска актриса за наркотици Арестуваха известна турска актриса за наркотици Ханде Ерчел долетя в Турция от Лондон и веднага беше задържана от полицията на летището Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака От началото на април е в сила споразумение за прекратяване на огъня между Иран и САЩ, но преговорите за уреждане на конфликта са в застой Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Той отговори уклончиво дали ще има нови удари по Иран Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Министърът на отбраната на САЩ Хегсет е изправен пред „остри въпроси“ от демократите в Сената относно войната с Иран Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Тази визита е само част от многобройните културни инициативи, които се реализират в контекста на кандидатурата на Бургас за Европейска столица на културата 2032
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си?
- Защото слепите мъже са много по-малко, от глупавите...
Виц на деня Виц на деня - Ти ме търсиш само за с*кс.
- Добре, ела утре... утре ще бъркаме бетон!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Караш ме да гася лампата по време на с*кс, а после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори