Вълк обра точките в Руската федерация
Показа какво е лоялност
В Чечения, част от РФ вълк намери човека, който го е отгледал след две години в дивата природа.
Мъжът Хасан от известно време се занимавал с рехабилитация на диви животни, най-вече вълци. Преди няколко години от Осетия му донесли вълче, което останало сираче. Тъй като нямало да оцелее без майка си, Хасан го взел при себе си и го отгледал.
Вълчето пораснало и се превърнало в голям, здрав вълк. Човекът решил, че такова животно трябва да живее в дивата природа - да намери глутницата си и да заеме сериозна част в нея.
През 2023 г. Хасан завел вълка в планина и се сбогувал с него завинаги. Дивото животно обаче явно не желаело да се сбогува със стопанина си.
Вълкът се скитал две години. И през януари 2025 г. той намерил пътя към дома на Хасан. Хищникът не бил подивял през това време. Той все още се гушка в хората и дори си играе с деца, като обикновено куче.
Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда
Празнично работно време на магазините на А1 през май 2025
Вижте програмата за празника на Поморие
Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия
В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България
На 5 май в Поморие ви очаква весела музикална вечер със състави от Гърция и с песните на Джини, Агатангелос и бенда му
Кирил Петков: Разделянето на ПП и ДБ не е грешка, така ще разширим подкрепата
Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи
Започна мащабен проект, който ще промени Ново Паничарево
Евродепутат разкритикува раздялата на ПП и ДБ
Бургас посреща мощи на свети великомъченик Георги Победоносец

https://tinyurl.com/4fxxnhmu
до 6
Хубаво от българин не съм видял,ако и аз да съм българин,а читавите между нас,се броят на пръсти....нещо да кажеш...???
е сега и като ме блокирате,ще е върха на....да не казвам какво...???
Сега какво ще кажете ?
Не е вярно ли ?
Да ама е вярно защото какво ли не съм видял през годините от гостоприемните на думи българи ( нямам предвид всички защото има и хора ) та така , че когато плювате по другите първо вижте себе си .
Ми интернета е пълен със случаи на хора,които спасяват диви животни и те се привързват,към спасителите си,за тях що не пишете...???