Борисов с коментар за прекратяването на огъня в Газа
Лидерът на ГЕРБ приветства новината
Приветствам споразумението за прекратяване на огъня в Газа и освобождаването на заложниците. Това написа в профила си в социалната мрежа "Екс" лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, цитиран от БТА.
"Светът и регионът ще въздъхнат с облекчение. Хуманитарната помощ ще стигне до нуждаещите се. Надявам се, че и двете страни ще спазват стриктно ангажиментите, поети в името на стабилността и трайния мир, допълва Борисов.
Както е известно, вчера излезе информация, че Израел и "Хамас" са се споразумели за спиране на войната в Газа.
Голяма радост в Газа! Израел и „Хамас” спряха войната
Гъсти мъгли, заледени пътища и ограничения по магистралите в навечерието на празниците
МВР предотврати имотна измама за стотици хиляди лева в "Малинова долина"
"Форбс": Илон Мъск е първият човек с нетно богатство от над 600 млрд. долара
Коледната украса крие сериозни рискове за домашните любимци, предупреждават ветеринари
След еврото: Цените на жилищата у нас ще скочат с до 10% още през 2026 година
Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година
България и още 7 страни обявиха Русия за най-голямата заплаха за сигурността в Европа
Изискана рецепта с яйца и хайвер
Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия
ЦСКА финализира втори трансфер преди Коледа - централен защитник от Португалия
Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове
Коледа издава изневерите: най-рисковото време за палавите съпрузи

Сега ИЗРАЕЛ ще натиска Боко и бившата послничка Румяна Бълварова да набият плешивата тиква на бушона мюре Росен Желязков да ПРАЩАТ воени самолети Авиоотряд -28 с ПАЧКИ и кюлчета за ЛИВАН и Бейрут
Преди години Израел плащаше репарации на Ливан с БОЙКОвите пачки като Израел го караше да храни арабите за да кротуват и стоят тихо да не пречат на Израел