Извънредно: Гневни граждани затвориха безсрочно пътя Карнобат - Шумен, чакат шефа на БАБХ
Причината е скандалното затваряне на очи за фермата в Сигмен
Няколко селскостопански машини и 20-ина протестиращи току-що затвориха главния път Карнобат - Шумен в знак на протест срещу скандалното поведение на държавата относно фермата в село Сигмен.
Вижте как във Фермата на смъртта в Сигмен овцете мрат като мухи
Демонстрантите заявиха, че протестът им ще е безсрочен и настояват шефа на Българска агенция по безопасност на храните да дойде на място, за да разговаря с пострадалите фермери, които вече загубиха над 300 овце, за последните няколко седмици.
Междувременно от ОДМВР Бургас уведомиха, че организаторът на протеста не е поискал затваряне на главния път и предупредиха, че може да бъде глобен от 1000 до 5000 лв.
Вижте във видеото:
Очаквайте подробности във Флагман.БГ!
23-годишен мъж спечели състезание по мързел
Кремъл: Русия води преговори за Украйна само със САЩ, не ни интересува ЕС
Висш политик хвърли оставка в Румъния
Какво е състоянието на 7-годишното дете, което пострада при зловещата катастрофа между тир и семейна кола до Пловдив
Русия атакува Украйна с ракети "Кинжал"
Ужас в родно село: 34-годишна бе отвлечена от 4 мъже
Никола Цолов блесна в дебюта си във Формула 2
Защо не трябва да сушим прането върху радиатора
Плъзна жестока мълва за Сияна от Биг Брадър
Историческо завръщане на Клоп във футбола?
Владимир Путин се обади на 10-годишно момче
Може ли 6-метрова стълба да се помести в 2-метрова кола?
