От БФС с любопитен коментар след кошмарния жребий
"Ще имаме своите шансове", каза Кирил Котев
Техническият директор на Българския футболен съюз Кирил Котев коментира тегления днес жребий за квалификациите за Световното първенство през 2026 година, което ще се проведе в САЩ, Мексико и Канада. "Лъвовете" нямаха късмет при жребия и се паднаха в група, където са победителят от двойката Испания – Нидерландия, както и отборите на Турция и Грузия. Карето изглежда най-силното в квалификациите в Европа.
"Трябва да се възползваме максимално добре от шансовете, които ще ни се дадат срещу тези отбори. Подготвяме се, ще имаме своите шансове. Тежка група", коментира Котев пред БНТ.
Първият отбор в групата се класира за Мондиала, вторият ще търси квота чрез баражи.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Имаме едни лигави деца които тренират и играят каквото им каже мама. Не можеш да им се скараш, че таткото мутра ще ошамари треньора. Треньора работи на още 2 места, защото заплатата му е мижава. Треньорството му е последна грижа. Просто направете сравнение с преди 1990 г как и къде се тренираше и сега. Пълен ташак навсякъде. И искате олимпийски медали, световни и европейски първенства. Ами няма! Без държава не става. Нито Гонзо е виновен, нито Стефка Костадинова е виновна, нито Любо Ганев. Просто държавата я няма никаква. Защо да дава за спорт като можем да откраднем парите...
Айде със здраве.
Няма вече такъв като Стоичков да блъска по 2-3 гола на мач, няма такива техничари като Бала и Лечков да правят играта в центъра, няма такива като Костадинов да влизат на скорост и да обстрелват постоянно вратата, няма такива като Трифон които да се борят като лъвове и да спират противниковите нападатели.