"Не спечелих Биг Брадър, защото..."
Носителката на приз "Мис Плевен" счита, че искреността не е ценена от всички
Красавицата Ванеса беше сред финалистите на изминалия сезон на Биг Брадър по НОВА.
Пред Елизабет Методиева и "На кафе" тя споделя, че е прекарала дните след излизането си от предаването с най-близките си хора.
Ванеса уточни защо не спечели формата, според нея.
"Смятам, че не спечелих, защото съм прекалено искрена. Понякога истината не е удобна и боли", каза русокосата дама.
Тя споделя, че е получила много похвали както от мъже, така и от жени за представянето си в къщата.
Ванеса е категорична, че няма по-специални чувства към бизнесмена Гого. "Били сме си най-близки като съквартиранти", споделя чаровницата, която следва право.
Риалити звезда от "Фермата" почина на 47 г.
Цените на ягодите и черешите паднаха през седмицата
3 зодии ще ринат пари с лопата през новата седмица
Криминалист за катастрофата в Челопечене: Има черен пазар на шофьорски книжки
Кола се вряза с бясна скорост в къща в Дупница, загина 17-годишният шофьор
Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави
Министърът на земеделието: Четири от 9-те оградени имота в "Баба Алино" са държавна собственост
Откриха тяло на 31-годишна жена в Сливенско, има арестуван
Росен Христов не влизал в ДКК за пари, а да търси корупция
Сложете резен лимон до прозореца и може да намалите един от най-досадните летни проблеми у дома
Все повече родители тестват сами децата си за наркотици у дома
