Менко Менков: Арестът на Борисов, заради което се иска имунитетът на Петков, е пример за репресия
Българският съд обяви решението за незаконно, каза адвокатът на бившия премиер
Българският съд на две съдебни инстанции се произнесе категорично, като обяви арестите на Бойко Борисов, на Севдалина Арнаудова и Владислав Горанов за незаконни. Това каза пред Нова телевизия Менко Менков.
Адвокатът на лидера на ГЕРБ коментира закъснялото решение на прокуратурата да поиска имунитета на Кирил Петков заради арестите.
„Дори в годишния доклад на Държавния департамент на САЩ тези случаи влязоха като емблематичен пример за политическа репресия, което е безпрецедентно в най-новото ни време“, каза още той.
Футболна бомба: Гуардиола на крачка от подпис със спящ гигант
Джип помете стадо край Казанлък: Две овце загинаха, разследват жестокост
Израелски удар погуби семейство с четири деца в Газа
Мъж претегли обувките си и замеря продавачка със сладолед в Монтана
Военният министър за самолетите на САЩ в Безмер: Пряка заплаха няма, но терористичен акт не е изключен
Ужас на купон: Баща изнасили 16-годишната приятелка на сина си
Кървава драма на плаж в чужбина: Убиха младеж пред очите на гаджето му
Скандалът с „райски газ“ зад волана в Пловдив извади наяве опасен абсурд в закона
Мистериозен хищник почина на 150 години, но роднините му остават господари на дълбините
Южна Америка се дави, Европа гори: Атмосферата затвори планетата в капан
18-годишна звезда загина в тежка катастрофа
Футболна бомба: Гуардиола на крачка от подпис със спящ гигант
21/07/2026, Вторник 19:00
0
Почина TikTok звезда

Преди белезници се слагаха в особени случаи посочени в ЗМВР. Дори си спомням и жестокото унижение което направиха по неговото управление на един бивш военен министър без да е оказал ни най-малка съпротива и едва ли са имали информация , че ще окаже такава за да се наложи да му приложат такива репресивни действия. А ББ влезе в сградата на полицията все едно отиде на посещение, а полицейските служители само дето не му козируваха.
Тази правораздавателна система е срам за България от 30 години насам за съжаление!!!