Радост за шофьорите! Дупките по ул. "Дебелт", "Оборище" и "Асен Златаров" скоро няма да ги има
Община Бургас започва ремонт по тези трасета
Община Бургас продължава да ремонтира улиците в централната градска част. Вече е осигурено финансиране за пълната рехабилитация на още три. Това са „Дебелт“, „Оборище“ и „Асен Златаров“.
Процедурите по обявените обществени поръчки приключиха и предстои сключването на договор за същинския ремонт. Работата ще започне през следващата година.
Ще бъдат сменени подземните комуникации, ще се подмени настилката и ще се постави ново осветление. Там където е необходимо ще бъдат подменени старите и опасни дървета, а здравите ще бъдат запазени.
Вече 10 години Община Бургас кандидатства последователно по всички оперативни програми за финансиране и рехабилитация на улиците в центъра на града. Това е един от важните проекти на местната администрация и задължително преди ремонта на улиците се прави реконструкция на ВиК мрежата.
В момента Община Бургас работи по улиците „Гладстон“, „Патриарх Евтимий“ и „Ивайло“. Миналата година изцяло беше реновирана ул. „Шейново“, а едни от първите улици, които придобиха нова визия още са „Лермонтов“, „Д-р Нидер“, „Конт Андрованти“, „Възржадане“.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

През далееечната 2014, запитах общината по официалния ред с писмо в деловодството, кога ще ремонтират улицата. Всичко беше в масло от пукнати картери.
Не ми отговориха официално само усул усул 1икиджийската, че улицата е включена в програмния период 2007 - 2013. Не можах да повярвам, сега 10 г. по късно, явно е време за въпросния период.
Майки с колички, пенсионери и въобще всички са по дупките и неравностите, защото няма един тротоар свестен за хората.
Положението е плачевно
Нашия кмет пак ще става депутат.
Във всеки магазин и църква- кутия за помощи за болни. Тъжно. Сложете ги пред кметството предлагам.
Работа, работа, работа! :)