×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Поклонението пред Любен Дилов-син ще бъде на 5 юни от 15.00ч. в храм "Света София" в столицата
  • Мъж заплаши с убийство бившата си жена в Стражица
  • Крехкото примирие се пропуква: Иран и САЩ си размениха нови удари
  • Шофьор се опита да подкупи полицаи в Хасково
  • Дърво падна върху две коли в центъра на София
  • Разследват мъж от Цар Калоян, получил над 67 000 лева с фалшиво ТЕЛК решение
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ постигна уникален резултат в Приморско, харизматичен съветник с пробив


ГЕРБ постигна уникален резултат в Приморско, харизматичен съветник с пробив
Костадин Милев и кметът на Бургас Димитър Николов по време на кампанията
Тема в развитие
виж още
скрий
30 Октомври 2024, Сряда, 19:36 ч.
Автор: Флагман.бг

Морската община остава крепост за ГЕРБ

ГЕРБ-СДС постигна най-високия си резултат в процентно съотношение в Приморско, където получи подкрепата на близо 50 % от избирателите, показват данните от протоколите за общината.

Втора политическа сила е „Възраждане“ – 12,42%, следвани от ДПС Ново начало - 9,25%, ПП-ДБ – 7,24%, ИТН – 4,78, БСП – 4,11% и АПС – 3,53%.

В борбата за преференции впечатление правят 112-те гласа за Калин Стоянов, който е бивш началник на РУ Приморско, както и 526-те гласа за Костадин Милев, местен бизнесмен, харизматичен общински съветник, лауреат от класацията на Флагман.бг – „Личност на годината“.

Вижте подробните протоколи:

 


В категории: Приморско


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
14
Коментара
Емел МАХМУД Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция 03/06/2026, Сряда 16:20 0
Тервел ИЛИЕВ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел 03/06/2026, Сряда 14:08 0
14
Коментара по темата
14.
Ами
05.11.2024 16:18:35
0
2
Тези дето национализираха през недалечната 1944 г.,през 1989 г.приватизираха ,,,открийте разликата м/у приватизация и национализация.Бачкай народе 45 г.+35 г.бачкай ,,има кой да приватизира и национализира.
13.
до 4
05.11.2024 14:34:01
0
0
кога ще фалира наи после
12.
Царевския
05.11.2024 14:21:09
0
3
Много Турци имало в тоз град .
Приромско веееее . Де Пе Се туууу много гласове имат .
11.
До 4
05.11.2024 14:18:25
0
2
Кой нормален в Приморско гласува за ГРОБ . Нали на всички им е ясно че този град и тази община са пред фалит и закриване ....благодарение на кой ?
10.
ревизоро
03.11.2024 10:59:17
0
1
привитизацията е кражба цялата държава ограбена окостена 35 години за сметка на народа днес народа беден грабиителите богати недосигаеми от закона народа мъзерства болен справедливост няма и никога няма да има прогнила воняща държава
9.
Абе
02.11.2024 18:21:16
0
3
Абе ,този детски лагер Шипка дето приютява украинците господин Милев ,сина на Милчо и почивните бази ,държавни ,,,приватизирани ,.........
Бизнесмен в сферата на туризма ,голяма работа .Нобелист.
8.
сталин
02.11.2024 18:03:14
1
1
лятоска мина изборите минаха но у село китен бараките грозни и вонящи по улици паланки дворове където и да погледнеш не мърдат с години явно че сме си мърляви балканци безгрижни мързеливи лениви
7.
ФАНТОМАС
02.11.2024 05:38:40
0
0
до номер 5 кажи пилота на самолета
6.
Do 5
01.11.2024 19:20:56
0
5
Нещо си яко в грешка . Пътя Приморско към Китен е платен на фирмата на 100% . Само дето човека взе парите ,хвана самолета дръжте му петите . Тоест куче влаче рейс .....Ся селски ще питаш що го бавят власт имащите ......ами сети се сам кой прикрива далаверките.......вероятно който е папкал от тази далавера.
5.
реалноста
31.10.2024 20:41:12
1
4
похарчени за 7 бр избори над 720милона лева народна пара за безмисленни избори път китен приморско 700м три години ремонт сега пак е блокиран защо пари нема народната пара се пилее на вятъра всички депутати са един дол дренки самата истина другото да приказки от хиляда и една нощ 35 год ала бала на гърба на народа тои бедеб и болен депутати само за власт и пари
4.
Само Възраждане
31.10.2024 09:42:45
0
11
Добре че е флагман да се похвалим. Само незнам кой лъжете с тези локуми. При нас в Приморско гласуваха 1200 човека ,от тях 300 за гроб ,я си сметнете процентите . А харизматичния съветник е със 100 преференции от Българите . Айде няма нужда холъм.
3.
Възмутен
31.10.2024 09:19:04
1
8
Преференции се правят с пари . Голяма гордост е да си харесван от ромското население. Удряме дъното със покупко-продажбата на гласове.
2.
К
30.10.2024 20:50:32
4
0
Ама не е, Бай.... Който и да си
1.
Бай....
30.10.2024 20:03:49
2
10
Ама, той сиган !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Община Несебър представи регионалния план за действие за развитие на специализирани видове туризъм по проект Toural Община Несебър представи регионалния план за действие за развитие на специализирани видове туризъм по проект Toural Програмата е насочена към развитието на специализирани форми на туризъм с висока добавена стойност, сред които подводно-културен и природен туризъм, културно-творчески, културно-научен и т.нар. „сребърен туризъм“ Стана ясно каква е причината, довела за огромния пожар в Слънчев бряг Стана ясно каква е причината, довела за огромния пожар в Слънчев бряг Първоначалната версия за огнената стихия е неизправност във фритюрника на заведението Щракнаха белезниците на Красимир, който задигна ел. инструменти за 10 бона евро от завод "Хемус" Щракнаха белезниците на Красимир, който задигна ел. инструменти за 10 бона евро от завод "Хемус" 34-годишният бургазлия разбил входната врата и се промъкнал в складовото помещение Ерген №3 Алек Младенов вдигна тайна сватба, майка му одобрила булката Ерген №3 Алек Младенов вдигна тайна сватба, майка му одобрила булката Двойката публикува кадри от сватбеното тържество България е №1 в глобална класация за мобилен интернет България е №1 в глобална класация за мобилен интернет В индекса nPerf страната ни изпреварва мощни и развити икономики като Саудитска Арабия и Аржентина 8 години затвор и 20 хил евро глоба за Георги, спипан с 32 кг амфетамин в гараж в жк. "Изгрев" 8 години затвор и 20 хил евро глоба за Георги, спипан с 32 кг амфетамин в гараж в жк. "Изгрев" Куфарът с бели хапчета, разпределени в пакети по 1 кг, бе намерен в подземно помещение на блок 141 в комплекса през 2024 г. Тома Белев подкрепял фирма КУБ да прави ПУП на незаконното селище Тома Белев подкрепял фирма КУБ да прави ПУП на незаконното селище Данните сочат, че строителството е започнало още през юли 2022 г. По това време Тома Белев е заместник-министър на екологията, а Борислав Сандов – министър на околната среда и водите Финансовата илюзия се разпадна: Реалният дефицит на България е 7,4% Финансовата илюзия се разпадна: Реалният дефицит на България е 7,4% Пътни проекти, общински обекти и иззети авансово дивиденти са изсмукали резервите на хазната за година напред, обяви финансовият министър Сбогом на мита за безплатния плаж срещу едно кафе: Битката за туристи между България и Гърция Сбогом на мита за безплатния плаж срещу едно кафе: Битката за туристи между България и Гърция Южната ни съседка въведе солени такси до водата, по родното крайбрежие пресмятат стриктно в евро Откриха паметна плоча на знанието и словото по повод на 120-годишния юбилей на училището в Свети Влас Откриха паметна плоча на знанието и словото по повод на 120-годишния юбилей на училището в Свети Влас Плочата носи надписа „Където има слово, има път" и се намира в началото на екопътеката в Свети Влас
Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Спасители изведоха десетки от пламъците в квартал „Малвия Нагар“, сред жертвите има и чужденци Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Най-драстичен е пропорционалният колапс при Възраждане, които след тегленето на чертата губят две трети от парите си и от 1,33 милиона слизат на едва 413 хиляди евро Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Зеленият преход и скъпата енергия подпалиха индустрията, Китай ни премазва при колите Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Комплексът "Прогрес" в Мачуринск горя Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Нарече го откачалка Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Ново изследване разкрива черната статистика на дигиталната зависимост и умората Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Приют на гръцки остров търси доброволци, които да заменят градския стрес с котешки рай Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България "Прогресивна България" неглижира критиките, като и днес продължи да подвежда обществеността, че не ощетява никого и не отнема 2,39 евро от всеки пенсионер, а напротив - дава му "много повече"
Румен Радев Румен Радев Научихме, че ще купуваме F-16, ще режем майчинството и ще намаляваме пенсиите... Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори