Делян Пеевски, председател на ДПС и ПГ на ДПС: Осъждаме терористичния акт в Анкара. Като политици трябва да браним демокрацията
"Като председател на ДПС и председател на ПГ на ДПС изразявам дълбокото си огорчение от новината за терористичната атака, насочена към основното съоръжение на турската аерокосмическа индустрия (TAI) в Анкара. Това посегателство срещу живота и сигурността на невинни хора е удар срещу основните човешки ценности и демокрацията", излезе с изявление лидерът на ПП ДПС Ново Начало.
Той допълни още,че "всеки подобен акт на насилие и терор трябва да ни държи нащрек и да ни напомня, че основната ни мисия като политици е да гарантираме сигурността на хората и защитата на цивилизационния ни избор - демокрацията.
От името на всички наши членове и симпатизанти изразявам искрени съболезнования към семействата и близките на жертвите и пожелавам бързо възстановяване на пострадалите."
Трикове и хитрини за отслабване след 30 и 40 години
Фентанилови зомбита? Две дрогирани момчета уплашиха минувачи край Сахат тепе в Пловдив
TikTok плаща 400 млн. долара заради данни на деца - едно от най-големите споразумения по случая в САЩ
Смърт за лайкове: Петима тийнейджъри загинаха в Ирландия, опасна мания превръща магистралите в сцена
„Чакай тук“: Баща остави 7-годишния си син сам на Фуджи и продължи към върха
Три години след еврото: 4 от 10 хървати над 65 години са в риск от бедност
Над 40% от работещите българи прегарят: Ето сигналите, които не бива да подминаваме
Хакнаха издателя на най-очакваната видеоигра за десетилетието, първи кадри от GTA VI
Защо Иран още не се предава: режимът разчита на твърдост, петрол и натиск през Ормуз
Тревога на плажа край Албена: Откриха части от дрон, сапьори проверяват има ли взрив
Имате глоба от 153 евро? Не бързайте да плащате, измамници се представят за МВР
Защо самолетите не режат Тихия океан по права линия? Картата ни подвежда
