×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Димитър Найденов: Аз съм единственият политик, който повдига проблема с концесията на Летище Бургас


Димитър Найденов: Аз съм единственият политик, който повдига проблема с концесията на Летище Бургас
Найденов заяви, че избирателната активност ще бъде от изключително значение на тези избори и всеки един българин трябва да излезе и да упражни правото си на глас
Тема в развитие
виж още
скрий
15 Октомври 2024, Вторник, 15:45 ч.
Автор: Пресцентър ДБ

Кампанията му винаги се е състояла в това да бъде сред хората и ги призова всеки ден от 10 до 18 часа да отидат на площад “Тройката”, където могат да разговарят с него по всякакви въпроси

Начинът, по който Летище Бургас, заедно с Летище Варна, е дадено на концесия, ощетява бургазлии. Аз съм единственият политик от региона, а и от страната, който повдига този проблем. Това заяви кандидатът за народен представител от ПП-ДБ в Бургас Димитър Найденов в интервю за телевизия СКАТ във връзка с регионалните приоритети, които поставя пред себе си. 

Сред тях той поставя и проблемите с пристанище Бургас, замърсяването на въздуха, транспортната свързаност на региона, осигуряването на средства за новата детска болница, както и проблемите с безводието в региона. 

Найденов заяви, че избирателната активност ще бъде от изключително значение на тези избори и всеки един българин трябва да излезе и да упражни правото си на глас, за да противодейства на купения вот. По думите му борбата с корупцията, установяването на върховенството на закона в България и освобождаването на институциите от олигархични влияния са най-важните национални приоритети. 

“Въпреки че в момента имаме огромни геополитически кризи в района, корупцията е тумор, който разяжда тъканта на държавността на нашата страна. Ако ние не преборим корупцията, ако ще дъжд от пари да се излива върху нас, те ще изтичат в конкретни джобове и няма да се връщат обратно към гражданите под формата на социални придобивки”, каза той и припомни, че за краткото време във властта ПП-ДБ успя да увеличи пенсиите значително, докато 12 години преди това, по време на управлението на ГЕРБ, те не бяха докосвани.  

Найденов посочи, че 50-ото Народно събрание успя да свърши някои много полезни неща за хората именно по искане на “Да, България”. “За бизнеса ние успяхме да вдигнем прага за регистрация на ДДС на малките фирми на 100 хил. лева, а от 1 януари 2025 г. той вече ще е 166 хил. лева. Това ще е огромно облекчение за малкия бизнес. Също така отпуснахме средства за започване на строежа на детската болница в Бургас и той вече е в ход и се строи”, допълни той. 

Димитър Найденов заяви, че кампанията му винаги се е състояла в това да бъде сред хората и ги призова всеки ден от 10 до 18 часа да отидат на площад “Тройката”, където могат да разговарят с него по всякакви въпроси. 

“Призовавам гражданите да ме подкрепят, защото съм последователен и достъпен. С мен всеки може да се свърже. Отзовавам се на всеки апел за помощ за решаване на проблем, това могат да го потвърдят десетки, а дори и стотици граждани. Заедно работим за решаването на проблемите им. В мое лице те ще имат един надежден представител, който провежда в действия думите, които говори”, каза той. 

Гласувайте за Димитър Найденов с номер 26 и преференция 102 във 2 МИР Бургас.                                                                                                                                                                                              


В категории: ИЗБОРИ 27.10.2024 г.


България Всички новини
Скандалът с полетите на Пеевски се разраства: Бургаски депутат обяви, че документите са изфабрикувани Скандалът с полетите на Пеевски се разраства: Бургаски депутат обяви, че документите са изфабрикувани Това е една голяма лъжа, коментира той Кара дере се превърна в палатков град: Държавата погна стотици незаконно къмпингуващи Кара дере се превърна в палатков град: Държавата погна стотици незаконно къмпингуващи Каравани и кемпери са завзели плажа и дюните, а нарушителите получиха срок да ги премахнат преди да пристигне тежката техника Полицаи пазят дома на Владо Загатото денонощно, а убиецът още е неизвестен Полицаи пазят дома на Владо Загатото денонощно, а убиецът още е неизвестен Прокуратурата разследва предумишлено убийство, а пожарът в къщата на бизнесмена е бил предизвикан умишлено Десетки нахапани от куче в София, но институциите нехаят, чакат някой да умре, жалва се потърпевша Десетки нахапани от куче в София, но институциите нехаят, чакат някой да умре, жалва се потърпевша  Детето ми пострада, след като стопанската му го пусна умишлено, разказва тя Юли си отива със страшна жега: До 36 градуса днес, 39 в петък Юли си отива със страшна жега: До 36 градуса днес, 39 в петък Не се очакват валежи, прогнозират от НИМХ Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ Пациентската организация иска повече сензори и инсулинови помпи, достъп за хората с диабет тип 2 и национална програма за ранно откриване Обвиняем за наркотици се изпари преди делото в Бургас Обвиняем за наркотици се изпари преди делото в Бургас Полицията не откри обвиняемия на адреса му, а съдът отложи производството за септември Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Телевизионната водеща се пошегува с бъдеща документална поредица за Netflix и призна, че може да ѝ потрябва и ново име Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Всички от екипа на д-р Панайотова работят с професионализъм и пълна отдаденост в грижа за хората, те просто обичат пациентите си, споделя Златка Панчева
Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори Иран и ядрената му програма останаха в центъра на 90-минутната среща, определена от Белия дом като положителна и продуктивна Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Влажната зима създаде повече растителност, а сушата, рекордните жеги и непостоянният вятър я превърнаха в огромен запас от гориво Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня Мъж на околовръстното се спира пред една кака:
- Кажи какво правиш за 50€?
- Всичко правя, бате, само кажи какво искаш?
- Айде тогава качвай се с мен в колата да отидем леем бетон.
Виц на деня Виц на деня Попът и кметът на едно село пият.
Кметът:
- Дядо попе, защо не изпееш нещо?
Попът:
- Лягай и почвам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Биберон - първата силиконова измама в живота на мъжа...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори